Reklama

Představuji si, že jsem malý chlapec a že si na mne celou váhou stoupla dospělá žena

Video (Po, 9. 4. 2018 - 12:04)

Dá se to video někde najít?Stáhl jsem ho a mám ho u sebe v pc

Tvl (Po, 9. 4. 2018 - 12:04)

To jsou témata :) nestačím se divit...

Kuba (Po, 9. 4. 2018 - 11:04)

Dá se to zvládnout.. viděl...Dá se to video někde najít?

Video (Po, 9. 4. 2018 - 11:04)

Dá se to zvládnout.. viděl jsem video kde sice ten kluk trpí ale přežil.

bbbbbbb (Pá, 17. 2. 2017 - 11:02)

????

A (Čt, 25. 1. 2018 - 17:01)

Má tady někdo zkušenost se šlapáním na desetiletého chlapce, nebo stála na vás žena když vám bylo deset?

Roman (Po, 8. 1. 2018 - 00:01)

Pokuď jste si cětl/a začátek diskuze, tak můžete již z toho usoudit že autorovi se trampling evidentně líbil nebo líbí. Sám to i zmínil. Ne každý člověk který zde něco zveřejní neznamená, že se mu trampling líbí+nazvat člověka úchylem jen protože má již zmíněnou úchylku už o vás vypovídá, že jste velmi omezený člověk.

paměť (Ne, 7. 1. 2018 - 23:01)

Tady paní píše, že by si...Pokud si úchyláci tramplingoví myslí, že tohle téma se týká tramplingu, tak je musím zklamat.

paměť (Ne, 7. 1. 2018 - 23:01)

Tady paní píše, že by si...Doporučuji si vždy napřed přečíst titulek tématu a úvodní příspěvek, aby váš příspěvek nebyl mimo téma a zbytečně jen nezabíral místo v diskusi. Třináctiletý kluk již není malý chlapec, ten je většinou stejně velký a těžký jak dospělá žena.

Roman (Ne, 7. 1. 2018 - 22:01)

Kdo a proč do tohoto tématu...Tady paní píše, že by si možná stoupla na 13ti letého kluka, proto se ptám jestli by to udělala kdyby ji k tomu vyzval. A jestli považujete 13ti levého klučinu za téměř dospělého, tak by jste si měl doplnit vzdělání. A jestli chcete, tak tu znovu rozveďte téma na šlapání po 10ti letmém chlapci.

paměť (Ne, 7. 1. 2018 - 22:01)

Vy by jste uvažovala o tom...Kdo a proč do tohoto tématu plete stále 13letého kluka? Takový kluk nepatří mezi malé chlapce. Toto téma je o malm chlapci a ne o téměř dospělém třináctiletém.

Roman (Ne, 7. 1. 2018 - 20:01)

Po 13letým ještě snad ano,...Vy by jste uvažovala o tom projít se po 13ti letém kluvkovi kdyby vás k tomu vyzval? Nebo jen myslíte že by vás unesl?

Jana ooo (So, 6. 1. 2018 - 02:01)

Tak to si byl dost...Po 13letým ještě snad ano, když je dost vyspělý. To by mohl váhu dvacítky snad vydržet. Ale například na desetiletého bych si nedovolila stoupnout. Měla bych opravdu strach, že jej rozšlápnu.

jarik (So, 21. 1. 2017 - 08:01)

Také jsem viděl, jak dospělá žena stoupala na sedmi či osmiletého kluka. Když ležel na břiše a stála mu na zadku, tak to ještě jakž takž snášel. Tvářil se jak hrdina a sám to chtěl zkusit na hrudníku. Když se otočil na záda a ona mu zkusila jen jednou nohou zatlačit na hrudník, tak začal zoufale křičet, že je strašně těžká a že jej ta její váha rozmačká.

PAUR (Pá, 20. 1. 2017 - 16:01)

Na tuto diskusi jsem narazil...Proč to dělala? To mu chtěla ublížit?

Zajímavé (Čt, 19. 1. 2017 - 09:01)

Na tuto diskusi jsem narazil už dříve, a mohu říct, že jsem viděl, jak nějaká žena šlape schválně po zhruba 8letem klukovi, byl na určitě pasáže docela dobrej a vydržel.

bbbbbbb (Po, 16. 1. 2017 - 12:01)

....

Andrea (Út, 27. 12. 2016 - 19:12)

Tak Andrejko něco nového se...Brášku jsem o Vánocích úplně rozšlapala. Včera měl pohřeb, takže už nemám po čem šlapat... Řeknu naším, aby mi brášku udělali nového. Ozvu se, až bude mít nový bráška 8 let a až po něm budu šlapat. Zatím si Timothy určitě najde nějakou jinou šlapačku, která jej bude zásobovat šlapacími příhodami než můj nový budoucí bráška vyroste....

Timothy (Út, 27. 12. 2016 - 15:12)

Pro mě je běžné, že...Tak Andrejko něco nového se stalo za tu dobu?? Ukázala si bratrovi zas že si nemá zahrabat s tebou??

J. (St, 21. 12. 2016 - 07:12)

Tak řekněme, že má obě...Tak to je jasné. Pokud dospělá žena stojí takovému chlapečkovi oběma nohama na hrudníku, je po něm jak po žabě. Ta žena je proti němu hrozně těžká a její váha mu musí rozdrtit hrudník.

Reklama

Přidat komentář