Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

Návštěvník (So, 4. 5. 2019 - 19:05)

To je stejné jako s šířkou paže a šířkou bisepcu. Laici si myslí, že širší paže, biceps automaticky zaručuje větší sílu. Ale tak to není. Záleží na počtu svalových vláken a spojení každého vlákna s mozkem. Takže někdo s menší paží (objemově) může ve skutečnosti zvedat větší závaží něž ten, kdo má širší paži. Jinými slovy, vidím to i na technice, Hi tech technologie jde opačným směrem. Menší, ale výkonnější počítače...

Jirka (So, 4. 5. 2019 - 20:05)

V dokumentu porovnávali svalová vlákna lva a člověka. Proč má lev o mnoho větší sílu. Člověk totiž měl vlákna širší, ale měl jich podstatně méně a s menší hustotou, zatímco lev je měl tenčí, ale nahuštěnější ve větším počtu. Proto je nemožno, aby člověk fyzickou silou přemohl lva, nebo jinou velkou šelmu, jelikož k tomu nemá ani technické dispozice. To zvíře je prostě jiný level.

Rakato (So, 4. 5. 2019 - 21:05)

Říká Jirka, který v bibli má, jak Samson zardousil lva.

ccc (So, 4. 5. 2019 - 19:05)

Proč tedy vzpěrači atd.... jsou tak mohutní , proč nejsou jako např. běžci atd........ Jinak je pravdou, že kulturisté nemají tolik síly jako jiní sportovci.

Návštěvník (So, 4. 5. 2019 - 19:05)

Nějaký retard, předpokládám, že pobožný, tady napsal, že neandrtálci měli větší hlavu a větší mozek a že to je důkaz, že měli vyšší IQ. To mohl fakt napsat jen retard, co si myslím že větší znamená lepší. Asi podle penisu posuzuje i mozky. Mozek slona má, retarde, 6 kg a neznemená to, že by byl slon chytřejší než člověk. Mozek velryby, milý pobožný retarde, váží 9 kg a neznamená to, že je velryba chytřejší než člověk, nebo že má vyšší IQ. Hmotnost a velikost není všechno, retarde. Záleží na struktuře a propojení jednotlivých neuronů.

Jirka (So, 4. 5. 2019 - 19:05)

Jenže 9kg u velryby v poměru kolik váží takový plejtvák, vorvaň nebo keporkak několik desítek tun je zanedbatelné. Proto se to takto nedá brát. Avšak u člověka to je asi opravdu zavádějící; kdysi jsem četl výzkum a nejobjemnější mozek patřil jakémusi retardovanému farmáři odkudsi z Jižní Karolíny. Ale naopak u člověka, který od pohledu vypadal jako retardovaný a okolím byl považován za barového chvástala a povaleče, naměřili IQ na hranici geniality.

Rakato (So, 4. 5. 2019 - 21:05)

Měl by ses spíše zaměřit na svou inteligenci a postupně ji zvyšovat aspoň na 80 bodů. Prý to je možné cvičením mozku, ale jen u lidí s dobrou neuroplasticitou. Ale tebe spíše tipuji na vymírání mozkových buněk, než na jejich obnovu. No, za pokus by to stálo, vyhrabat se ze své myšlenkové beznaděje, co myslíš? (Neděkuj, musíme si pomáhat - říkal Ježíš.)

Jirka (So, 4. 5. 2019 - 21:05)

U mě ses skoro trefil, mám celých 68. Takže evropský nadprůměr.

ccc (So, 4. 5. 2019 - 19:05)

máš naprostou pravdu , ale vědci hodnotí inteligenci vymřelých primátů podle velikosti mozkovny - takže vlastně nevím proč to dělají, když je to blbost

Návštěvník (So, 4. 5. 2019 - 17:05)

Všechno to jsou nesmysly pro ovládání, okrádání a zotročení lidí a to každé náboženství.

? (So, 4. 5. 2019 - 16:05)

kdo je vybil???

ccc (So, 4. 5. 2019 - 16:05)

moderní člověk

Jirka a Rakato (So, 4. 5. 2019 - 07:05)

Jirka náboženský fanatik napsal: "Za všechno vděčíme Bohu, i za to, co ještě nevíme."--- Rakato schizofrenik napsal: "Budu se modlit, aby vám křesťanům bůh vrátil rozum." --- Tak se tu hádá náboženský fanatik Jirka s nemocným schizofrenikem Rakatouem. Fanatismus je věřit bez ověřování a bez důkazů jedné knize. jak to dělá Jirka a schizofrenie je popírat boha, nebo se mu vysmívat, a pak se k němu modlit, jak to dělá Rakato.

Návštěvník (Pá, 3. 5. 2019 - 19:05)

To jsou bláboly. Jak to že teda bůh dovolil, aby se podpalovaly kostely a nejzářnější příklad teď v Paříži????????????? A nekázejte ty nesmysly, jak to bů chtěl a byl to záměr a bla, bla, bla......

Jirka (Pá, 3. 5. 2019 - 20:05)

To jsou výsledci lidské svévole.

Touha (Pá, 3. 5. 2019 - 18:05)

Nejhorší je, když je slovo láska devalvováno z důvodu nějaké ideologie. Milovat, protože se to po mně chce. Milovat, abych uspěl. Milovat, abych z toho něco měl třeba ...někdy později...že?

Rakato (Pá, 3. 5. 2019 - 18:05)

Láska je jen hormonální věc, to je vědecky dokázáno. Takže nevnášej do toho nejasnosti. Ale souhlasím s tebou, že nelze si nařídit, že budeme někoho milovat. To jsou jen demagogické žvásty lidí, kteří jsou zahledění do sebe a realita je příliš nezajímá.

Jirka (Pá, 3. 5. 2019 - 18:05)

To už ale není láska, když jsou motivy zištné a podmíněne. Láska je nezištná a nepodmíněná. Myslel jsem, že to víš.

Touha (Pá, 3. 5. 2019 - 18:05)

Copak já to vím. Jen mi napadlo, jestli mluvíme oba o stejném, když píšeš, že Rakata miluješ z boží milosti, tedy podmíněně, bez ní bys ho asi nemiloval. Doufám. To je pro mě devalvace slova milovat

Jirka (Pá, 3. 5. 2019 - 19:05)

Chápu, že jako nevěřící to nevíš a ani jako nevěřící bys tomu nevěřila. Ale člověk není schopen bez Boží milosti daleko snazších věcí než milovat. Proč se domníváš a jak můžeš prokázat, že cokoliv dobrého je čiště z tebe samotné?

Reklama

Přidat komentář