Reklama

Zážitky z vojny

štábní vojín Hu (Po, 16. 6. 2014 - 20:06)

na vojně bylo tolko kokotov že som počul len samé hučení klackov.

! (Po, 16. 6. 2014 - 19:06)

Když se potkají dvě ženský, do 10 minut si začnou vyprávět o porodech. Když se setkají dva chlapi, do 10 minut si začnou vyprávět zážitky z vojny. Tato "diskuse" je toho skvělým důkazem.

jouda (Po, 16. 6. 2014 - 19:06)

Kecáš, za to by tě... pro Joudovou dostal jsem dva roky, ale nezčernal jsem, měl jsem se dobře, stavěl jsem lampasákům koupelny, měl jsem peněz a rumu víc než teď

Lojzek (Po, 16. 6. 2014 - 17:06)

Chtěli po mě mimo jiné,...Chlapče drahý,přečetl jsem si tady pár tvých názorů a chtěl jsem se tě optat zda jsi při odvodu podstoupil nějaké důkladnější vyšetření u psychiatra?Není možné aby byl někdo takový vůbec odveden a schopen VPS.

Steve (Po, 16. 6. 2014 - 16:06)

Jinak já sloužil jako voják u VÚ2516 Slaný (Drnov) v r.95-96

poxoft (Pá, 29. 4. 2022 - 15:04)

Sice velmi starý komentář, ale třeba ... Ozvi se mi na email [email protected] - protože taky Drnov. Díky.

Steve (Po, 16. 6. 2014 - 16:06)

Na vojně byli snad všude gumy blbci lampasáci vygumovaný které bavilo ze ssebe dělat moc důležité nadlidi - řvali, dělali důležité, šikanovali.

Já takové posílal v duchu do prdele a dával jsem jim najevo že mě tím jako nijak nevzrušujou když budou dělat třeba i sebevětší divadlo. :-) Za chvíli je to přestalo bavit protože si možná mysleli že jsem asi blázen se kterým nebude žádná sranda, no a co, hlavně že jsem měl od nich pak pokoj at' si mysleli o mě co chtěli magoři :-) S těma pohodářema jsem nikdy neměl žádný problém. V tom Švejkovi je to jasně ukázáno co platí na lampasáky - dělat blbce a hlupáka :o))))

No jo (Po, 16. 6. 2014 - 14:06)

Chtěli po mě mimo jiné,...ty jsi byl gumák, tak to se všechno vysvětluje.

David (Po, 16. 6. 2014 - 14:06)

Jaká to byla kolizní...Chtěli po mě mimo jiné, abych toleroval zlomyslná a nepravdivá udání proti své osobě, nebo abych bez protestů žebral u nezúčastněných nadřízených, aby mi tito schvalovali dokumenty, které měli správně schvalovat kolegové na jednom našem polském pracovišti. A jiných nenormálních problémů, které mi dílem záměrně, dílem z arogantní přezíravosti, vytvářeli, bylo více. Pět a půl roku tam bylo pro mě nakonec více než dost, tak jsem jim předal velmi zdvořilou a pečlivě napsanou výpověď. A nelituji toho - už je vůbec nepotřebuju.

Jak ale tvá otázka ale souvisí s mou vojenskou službou, nebo vojenskou službou obecně?

nástupní ročník (Po, 16. 6. 2014 - 08:06)

Jaká to byla kolizní...Chtěli po něm aby bral jenom telefony :-)))))

Petr (Po, 16. 6. 2014 - 07:06)

Píšeš: Dělal jsi někdy...Jaká to byla kolizní situace?
Chtěli po tobě práci a výsledky?

Marcel (Po, 16. 6. 2014 - 04:06)

Běhali jsme s větvemi kolem oken, aby si starý mysleli, že jedou vlakem do civilu a nepozoruju, že by to na mne zanechalo nějaké následky.
Spíš mi štve, že chtějí vrátit cvičení.Na to pěkně seru.

David (Po, 16. 6. 2014 - 01:06)

Jdi se mámě vyplakat pod...A co je to "postavit se k tomu jako chlap"? Nemluvit o tom, nepopisovat to, zapomenout na to, tvářit se, jako by se to nikdy nestalo, jelikož mnohým jiným se staly mnohem horší věci, a svět má plno úplně jiných starostí?

Chudáčku malink (Po, 16. 6. 2014 - 00:06)

Jako malej Jarda...Jdi se mámě vyplakat pod sukni, když tě táta nenaučil postavit se k tomu jako chlap.

David (Po, 16. 6. 2014 - 00:06)

Myslím, že jsi asi nějaký...Píšeš: Dělal jsi někdy třeba u nějaké americké nebo německé firmy, která má u nás zastoupení?

U jedné americké firmy jsem vlastně nedávno dělal. Dostal jsem se tam do řady kolizních situací, a nakonec jsem dal výpověď.

David (Po, 16. 6. 2014 - 00:06)

Myslím, že jsi asi nějaký...Jasně - zařadit se, fungovat, poslouchat. To chtěli po člověku komunisti, a to chce každá moc. Vidím, že jsi dobře pochopil, co se od tebe chce...

Petr (Po, 16. 6. 2014 - 00:06)

Píšeš: Ty bys potřeboval...Myslím, že jsi asi nějaký maminčin mazánek, který má trauma z takové pitomosti, jako je tvá příhoda s telefonem. Ten dozorčí měl totiž naprostou pravdu. Ty jsi byl voják, který má poslouchat rozkazy. Prosím tě, jak můžeš tedy fungovat v praktickém životě, když máš z každé takové blbosti trauma?
Dělal jsi někdy třeba u nějaké americké nebo německé firmy, která má u nás zastoupení?
Tam ti totiž nějakou tvou "osobnost" nebo snad dokonce lidská prráva dokáží vyhnat z hlavy.
Co řekne manažer, to platí. Pokud máš problém, nebo chceš dokonce hloupě polemizovat o nějakém ponižování lidské "důstojnosti", jedeš na hodinu jako namydlený blesk.

David (Po, 16. 6. 2014 - 00:06)

Byl ve střežením prostoru...Píšeš: Ty bys potřeboval UPPDKV, režim Saigon, dusno, teror, šikan a být věčně mladý voják, aby ses probral z těch civilních šoků.

Asi bys chtěl, aby byl svět plný podobných lidí, jako jsi ty sám.

David (Po, 16. 6. 2014 - 00:06)

Byl ve střežením prostoru...Píšeš: Jestli je NATO z takovýho matrošu jako ty, tak to máte teda hodně blbý a já začínám mít jasno, proč se jim všude tak daří na co sáhnou :-)))))

Dnešní problémy NATO si bereš asi natolik k srdci, nakolik jsem si já bral problémy Československé armády za Dobrovského. Na přezkách už tehdy nakonec nedělali ani žádné symboly - aby byly přezky použitelné i po případné změně státoprávního uspořádání jednotlivých částí tehdejšího Československa. Nicméně trochu patetického verbálního i fyzického násilí ještě přesto vybylo i na mě.

Petr (Ne, 15. 6. 2014 - 23:06)

Mne by zajimalo tohle: ve...Pokud jsi na vojně nebyl, asi tedy nepochopíš :-)

Reklama

Přidat komentář