Reklama

Zážitky z vojny

Nevojak (Ne, 15. 6. 2014 - 23:06)

Mne by zajimalo tohle: ve filmech vidim, jak dustojnik rano vtrhne do mistnosti a budi spici vojaky. Ti vyskoci z postele a jdou do pozoru. Ja se kazdy rano probudim s erekci, tak si myslim, ze mladym vojakum by mel stat taky, ne?

nástupní roční (Ne, 15. 6. 2014 - 23:06)

Ale, ale - kdo ví, kde ten...Byl ve střežením prostoru a neuposlechl výzev nedotknutelného strážného plnícího bojový úkol v míru v objektu PT-ZD. Ale to asi nebudeš znát, že?
Mno, a pokud dozorčí má ruce v kapse, tak nese kládu nebo eskortuje zbytky pro prasata?
Každodenní rutina fakt tvaruje. Po pár Poniklá, a dalšími srandami z Obrazu (číslo už nevím) několikrát za den ještě zbývá hafo chuti na vzpurnost a vzdor, aby ti přidali k tomu balit cirkus.
Ty bys potřeboval UPPDKV, režim Saigon, dusno, teror, šikan a být věčně mladý voják, aby ses probral z těch civilních šoků.
Jestli je NATO z takovýho matrošu jako ty, tak to máte teda hodně blbý a já začínám mít jasno, proč se jim všude tak daří na co sáhnou :-)))))

David (Ne, 15. 6. 2014 - 23:06)

Tak ten David musí být...Na hrubost lze reagovat různě.

David (Ne, 15. 6. 2014 - 23:06)

Divím se že tě při odvodu...Jestipak je ten tvůj ještě potentní?

Billy (Ne, 15. 6. 2014 - 23:06)

Tak ten David musí být prostě hovado.Bez pardonu protože jestli ho dneska někdo někde okřikne tak se musí věšet na každym klandru.Je to nějakej psychouš a nemá cenu s ním tady diskutovat.

David (Ne, 15. 6. 2014 - 23:06)

Tak nějvětším zážitkem...V Bagdádu se dneska nechala odvést do bojů proti ISIS, vedle spousty mladých kluků, i nějaká stařenka.

Jarda (Ne, 15. 6. 2014 - 23:06)

Jako malej Jarda...Divím se že tě při odvodu nesuperarbitrovali pro vrozený kretenismus na kterém lékaři bazírovali.
Předpokládám že teď na Hlaváku kouříš vocasy za buřta a hlásáš osvětu...

David (Ne, 15. 6. 2014 - 23:06)

Davide,
ty budeš notorický...Ani netušíš, jak jsi mimo.

David (Ne, 15. 6. 2014 - 23:06)

Co je to za vemeno ten...Jako malej Jarda...

nástupní roční (Ne, 15. 6. 2014 - 23:06)

Davide,
ty budeš notorický blb nebo nějaký buzik z BIS, co tady sonduje, tak obyvatelstvo bude reagovat na nový branný zákon.
Za naše kluky ti můžu do protokolu sdělit, že nám už tady nic nepatří, dokud jsme byli pro stát dobří, tak o nás věděl a teď, když nám má vracet, tak na nás sere. Takže ať si jejich území,jejich majetky, jejich zájmy jdou bránit ti, co to tu rozkradli. My za ně chcípat nepůjdeme.

Jojo (Ne, 15. 6. 2014 - 23:06)

Tak nějvětším zážitkem z vojny je tenhleten Davídek:-) Sice jsme spolu nesloužili bo jsem o dost starší a rukoval jsem za komoušů ale tenhle budulínek je opravdu zážitek.Měla jít za tebe na vojnu máma,ta by se z toho takhle nepotentočkovala.

David (Ne, 15. 6. 2014 - 23:06)

Pokud otrok střílí po...Ale, ale - kdo ví, kde ten politruk při tvé střelbě byl. A pokud jde o to zdravení byť i generálplukovníků, ani to nevyžadují základní řády za všech okolností - jistě ne při nesení klád dřeva nebo při eskortování.

Buď jak buď, vojna tvaruje vojáka spíše kadodenní rutinou, nežli nějakými výjimečnými okamžiky bohatýrské vzpurnosti a vzdoru.

Jarda (Ne, 15. 6. 2014 - 23:06)

Co je to za vemeno ten David??!!Je to vůbec chlap a nebo je to nějaká buzna či hermafrodit...

nástupní roční (Ne, 15. 6. 2014 - 23:06)

A nemáš pocit, že ti...Pokud otrok střílí po politrukovi, nezdraví generálplukovníka Matyáše, a i pro tento režim je politisch verdächtig, tak pak jsem se svou otrockou méněcenností neindividualizované ovce navýsost spokojen.

David (Ne, 15. 6. 2014 - 22:06)

Nestačím koukat, jaké...Ideální povolanec do prezenční služby má bezskrupulózně srůst s armádním prostředím, do kterého se dostane, a fungovat tak, jak to od něj očekávají jeho velitelé, ostatní vojáci i stoupenci povinné prezenční služby v civilním sektoru?

Jan (Ne, 15. 6. 2014 - 22:06)

Nestačím koukat, jaké chcípáčky taky odvedli.

David (Ne, 15. 6. 2014 - 22:06)

Nekecá. Pokud to guma...A nemáš pocit, že ti zacházením, které tu popisuješ, byla natrvalo vštípena otrocká mentalita? Že jsi vlastně méněcenný, nedostatečně individualizovaný jedinec?

nástupní ročník (Ne, 15. 6. 2014 - 22:06)

Kecáš, za to by tě...Nekecá. Pokud to guma rozchodila, tak se to naopak tutlalo. Se tutlaly jinší věci, bo je to mimořádka, vyšetřování z vrchu a to znamemá co? Nižší prémie, nižší, kurva nižší. Myslete politicky Halík. A pro manšaft buzeraci, zaracha vycházky, opušťáky, návštěvy.
A ten chuj, co má ty traumata psychycký. To je nedostatek mazácké vojny, kdy se zobák může poprvé zastavit až po povýšení na půlročáka. Do té doby jezdí napřed do rána....no a potom od rána....
Kdyby sloužil u nás, tak se ojebe a si to hodí na opasku, který by měl utažený jako zob na obvod hlavy a musel by to zapnout okolo pupku. Kurňa to mě rozesmálo, když jsem na netu našel, že se naším kasínem zabýval sám "súdruh minister" aj z hentým parlamentom. http://www.psp.cz/eknih/1990fs/tisky/t0710_00.htm
A on blb má u nosu civilní linku a má trauma z takové kliky. Mě vomejó. I když je tam foun bez číselnice, tak číslo vyklepu vidlicí a zavolám domů kurvám jestli mě zatím nezahly.

Joudová (Ne, 15. 6. 2014 - 21:06)

já na vojně zmlátil...Kecáš, za to by tě bolševíci zavřeli, až bys zčernal.

Default User Image
Jouda (St, 20. 3. 2024 - 21:03)

Proč bych měl černat, víš hovno o životě. Dostal jsem šest měsíců. V Pardubicích jsem měl čistit ucpané záchody v ženské věznici, vozili nás tam gazíkem, čistil jsem kulový, měl jsem k sobě ještě jednoho a ten se šťoural v mísách a vytahoval vložky. Já jako instalatér jsem měnil těsnění na vodovodech, měnil baterie. Dlouho jsem tam nebyl a hned jsem jel s eskortou do Sabinova. Tam jsem dělal lampasákům na stavbách rodinných domků, dělal komplet vodu, zapojoval sprchy, vany a měl jsem pořádný jídlo, cigarety a rum. Nebylo to na zčernání.

Reklama

Přidat komentář