Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Miška (Pá, 3. 5. 2019 - 20:05)

Klárko tak si užij pohodový večer a zítřek s Liborem. Já dnes takový urgentní čurání neměla, ale jednou po obědě se mi chtělo nutně a rychle a baculka to pustila rychlým ale jen krátkým prouden do záchodu. Taky si budu volnou sobotu a neděli užívat po svém a už jsem se z toho šoku dostala a Jakub je pro mne minulostí. Kdo ví kdo to vůbec byl. Ale musel být ze středních Čech protože si pamatuji první začátek jeho SPZ na autě 4S2 a to jsou střední Čechy.

Tony (So, 4. 5. 2019 - 03:05)

Myslel jsem si, zda to nebyl můj velký oblíbenec Jakub, dnes je mu 22 let, takže vymlouvání na zákaz rodičů je v jeho případě nesmyslné.

Jenže on psal kdysi zcela jinak. Nevěřím, že by se stal z toho Jakuba, kterého myslím, tak nehorázný paznecht, Miško, ty sama musíš odhadnout, kolik mu bylo vůbec let. Pokud tam přijel autem, měl lováky, tak je jeho vymlouvání se na zákaz rodičů zcela nesmyslné, jen se děsím, že něco takového ohavného spáchal můj oblíbenec Jakub, který se tu jinak v mých očích neukázal, pokud je to on, tak se morálně propadl do toho nejhubšího suterénu.

LG AV píšu teď z Berlína .

Miška (Pá, 3. 5. 2019 - 15:05)

Klárko nic si nedělej ze závistivé afektované holky. Vidím, že rozumní lidi vědí, že je sama mimo a není šťastná a tak to ignoruj. Já ti to naopak moc přeju a asi to nebude otázka krátké doby, ale Libor se mi jeví jako kluk ,který ví co chce a dokáže taky co nabídnout. Tím nemyslím majetek, ale hlavně rozhodnost a to, že dokáže pro vztah třeba obětovat město a místo, kde vyrůstal jen aby byl s tebou. Nekecá ale jedná a to je hezký. Jak to vnímáš ty?

Danka (Pá, 3. 5. 2019 - 14:05)

Taky bych chtěla být šťastná za cizí peníze. Děláš ze sebe ubrečenou chudinku a sama se už vidíš v novém bydlení. Jen si přečti, co píšeš naposledy. Každý má jasno ! Chudinko.

Ikk. (Pá, 3. 5. 2019 - 14:05)

Tak tohle jsi teda nemusela ty zhrzená děvko! Asi máš se sebou velký problém, ale neplivej na ostatní. Já jsem svou ženu zahrnul i majetkem,protože jsem ji miloval a dělalo mi to radost. Libora proto chápu nadevše jasně.

Klára (Pá, 3. 5. 2019 - 14:05)

Miško a holky děkuju za podporu. Ten zlý komentář mně tak rozhodil, že jsem to tady obrečela. Já nechci nic jiného než být šťastná. Libor to ví a mají kupce na ten jejich dům a chce být se mnou tady. Jen se trochu bojím.jak to přijme ségra. Minule bulila a bála se,že budu pryč a ona tady zůstane sama. Příští týden bude na škole v přírodě a tak jí zatím nic říkat nebudu. Ono se to stejně asi zrealizuje až postupně za nějakou dobu. Libor sice odmítl pomoc, ale mamča se sama objednala k tomu pánovi do turnova a chce mne vzit s sebou bez něho. Tak jsem na to zvědavá příští týden.

Miška (Pá, 3. 5. 2019 - 09:05)

Klárko jsem už ok a jsem doma a občas ležím. Ta závistivá reakce od Danky to je tedy hnusný. Zrovna tebe bych na zlatokopku netipovala . Ani v nejmenším. Je vidět, že některý lidi jsou hnusný a jde jim jen o majetek.

Danka (Pá, 3. 5. 2019 - 08:05)

Zlatokopko!

Katka (Pá, 3. 5. 2019 - 11:05)

píšu sem minimálně,ale vývoj Kláry a Markéty a Mišky a jejich lidí okolo sleduji dlouhou dobu. Jestli považujěš Kláru za zlatokopku, tak jsi pěkně ujela. Tohle je maximální přešlap. Podle mne thle holka je tak citlivá a čistá duše, že jí nějakej majetek je tuze nepodstatnej a od toho jejího Libora to vnímám jako velmi nadstandartní gesto a důkaz ,že to myslí s Klárou doopravdy. Nevím co bych na místě Kláry udělala. Byla bych ráda, že se ten kluk snaží být se mnou a blízko kde bydlím, ale jestli bych tu nabídku půlky majetku přijala , to opravdu nevím. Já mám životní hodnoty taky trochu jinde a ne v materiálnu.

Klára (Pá, 3. 5. 2019 - 07:05)

Vidím, že další vtipálek ukradl můj nick a píše kraviny. Chci pozdravit hlavně tebe Miško a popřát ti lepší den. Já jsem včera Liborovi navrhla, že bychom mohli zajít k odborníkovi,aby se tolik už netrápil. Mám od mamči toho pána z Turnova co nám pomohl a od Věrči prý skvělou psycholožku z Prahy, ale on všechno odmítl, Asi se za své trápení stydí. Ale udělalpřesto zajímavý návrh. Chce koupit v Mimoni nějaké bydlení a chce,abych tam s ním bydlela a půlku toho chce přepsat na mne. Tak to je skvělý, že chce být blíž u mne, ale je to až příliš velkorysý návrh a musím to ještě vstřebat. Tady psala Markéta, že Martin chtěl, aby se mu vyčůrala do pusy. Libor to sice úplně nechtěl, ale když se vyčůrám, tak mi taky líbá počůranou neotřenou pipinku až skoro dovnitř a tak to čůrání musí mít v puse. Jednou se mně ale zeptal jestli bych ho počůrala do pusy a tak jsem to dovolila, ale jen když jsem potřebovala málo a vyčůrala jen normální pramínek a ne velký proud, když se mi chce nutně a on to taky přijal do sebe. Prý že chce mít v sobě kus mé bytosti. Podruhé jsme to už nedělali, ale kdyby chtěl, asi bych mu taky vyhověla. kdyby to chtěl obráceně a vyčůrat se do pusy mně, tak to by bylo horší. Jedna holka ze třídy má kluka a ten se prý do ní do pusy vystříká, když se udělá a ona to prý s radostí spolyká. No tak to bych asi nedala a hned se poblinkala. Nezkoušela jsem to a třeba je to jen můj blok. Hele frčím do školy, více třeba odpoledne. Jestli jsi doma tak ještě relaxuj!

Klára (Pá, 3. 5. 2019 - 06:05)

Koupila sem si teh. test.Jsem tehotná....

M (Pá, 3. 5. 2019 - 03:05)

Vítejte v reálném světě. Co se týče pití moči, je-li člověk zdrav a pije-li jen vodu, je moč nezávadná, však se používala dříve i jako desinfekce.
Markét a něměla si z toho čůrání do pusy i nějaký hezký pocit?

Markéta (Čt, 2. 5. 2019 - 22:05)

Miško pozdravuji tě na dobrou noc a jsem ráda,že ti je už líp. Taky ti napíše zítra více. neměla jsi to snadný a držela jsem ti palce celé dny! Nejsi mi lhostejná stejně jako Klárce.

Klára (Čt, 2. 5. 2019 - 19:05)

To jsem moc ráda. Mám hodně novinek. Tak zítra. Ještě odpočivej. Mam tě ráda.

Miška (Čt, 2. 5. 2019 - 19:05)

Už je mi líp. Ví ce zítra. Díky. Myslím na vás holky. Pomáhate mi.

Znalec (Čt, 2. 5. 2019 - 14:05)

Jako vtip, náhodou docela dobrý.

Klára (Čt, 2. 5. 2019 - 07:05)

Miško to se srovná. Jsi hodně citlivá tak odpočívej. Já ti víc napíșu později. Libor se v tom taky plácá a tak mi mamča poradila jednoho prý dost dobrýho odborníka z turnova na takový lidský problémy, protože jí a nám celkově taky pomohl, když jsme měly problémy s tátou. Tak když bude chtít, tak bychom tam zajeli, není to daleko a jeho maminka dokonce odtamtud pocházela. Nechci aby se trápil a tolik pil. Tak mu drž palce ať to vyjde. Písneme si.

Miška (Čt, 2. 5. 2019 - 07:05)

A to pražké číslo není moje. To si nejaký idiot delá srandu. Dačice !

Miška (Čt, 2. 5. 2019 - 07:05)

Nejsem ok. Včera jsem byla na pohotovosti. Mám průjem a zvracím a včera jsem u toho doktora omdlela. Chtěli mně nechat v nemocnici,ale mamka je se mnou doma. Děkuji za vše. Klárko příjemný den. Markétko tobě taky. Ty tvoje zážitky jsou teda výživný. Aby mi kluk pil proud když čurám,to po mně naštěstí nikdo nechtěl. Já taky někdy čurám velký proud a hodně moči. Ozvu se, až mi bude líp. Úplně jsem se z toho zhroutila, ale nebulím kvůli němu.

Klára (Čt, 2. 5. 2019 - 07:05)

Miško jestli jsi ok,ozvi se. Mam o tebe starost. Diky.

Reklama

Přidat komentář