Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

ikk. (Ne, 28. 4. 2019 - 15:04)

Lindo chtěla by sis užít společně čůrání?
Je mi 25'roků,jsem volny.

ikk. (Ne, 28. 4. 2019 - 14:04)

Lindo chtěla by sis užít společně čůrání?
Je mi 25'roků,jsem volny.

Linda (Ne, 28. 4. 2019 - 13:04)

Venku když jsme šly z koupaliště. Za betonovou skruží u lesní cesty.

ikk. (Ne, 28. 4. 2019 - 13:04)

Lindo a to jste dělaly venku?

M (Ne, 28. 4. 2019 - 13:04)

Hem tka to je blbe, kolik že je Jakubovi nechce se mi to hledat kolem 20. Pokavaď nejsi pod zákonem tak by to neměl být problém i když to 18 to je stále mimozákon ale nad 15 to je resp. není už trestné.

Linda (Ne, 28. 4. 2019 - 13:04)

Takto jsem taky jednou čůrala venku se známou a najednou jsem zjistila, že půjde taky to druhý a nedalo se s tím nic dělat ,protože to bylo hodně tekutý a nedalo se tomu zabránit jak se to dralo ven ze zadku. Tak jsem to udělala všechno.najednou, jen jsme se tomu zasmály a šly pak dál.

Miška (Ne, 28. 4. 2019 - 12:04)

Jakubův otec když zjistil,že on za mnou jezdí,tak mu už nepůjčí auto a to je konec. Tak je to špatny. Vlakem nebo busem sem od něj je to komplikovaný.
Taj jsem z toho hotová a dnes jen ležìm a bulím občas . Ach jo.

Znalec (Ne, 28. 4. 2019 - 09:04)

To jsem přesně čekal, kdy tu podobnej dotaz padne...

Klára (Ne, 28. 4. 2019 - 07:04)

Miško to ti nezávidím. Musíte spolu komunikovat a jestli je pro tebe Jakub víc než kamarád na společné zážitky a ty pro něj taky, pak si myslím, že bude schopen za tebe bojovat. Jsem zvědavá jak to dopadne. Jinak já jsem dnes v očekávání Libora po obědě a nevím jestli půjdeme alespoň na chvilku ven. Teplotu už nemám a pipinka už mne při čůrání nepálí ale chodím často a čůrám vždycky hodně najednou. Byla jsem v noci a šlo to samo hned ještě jsem si ani nesedla na záchod a teď ráno taky jsem chtěla moc a prostě hned to šlo samo ven a pipinka byla úplně našponovaná jak to šlo prudce najednou až jsem udělala široký proud až na zadeček a okolo pipinky ke stehnům a to už trochu bolelo tím tlakem. Jestli půjdu s Liborem ven tak se trochu bojím, protože po zánětu to já dlouho čůrání neudržím a pak bych musela čůrat někde hned a tak bychom se asi šli projít někam do přírody a tam bych to mohla udělat kdekoliv. Miško myslím na tebe a určitě mi dej vědět. Jsem z toho taky smutná.

Miška (Ne, 28. 4. 2019 - 06:04)

Jakub se nakonec ozval. Rodiče odhalili naše setkávání a zatrhli mu to. Je z toho špatný a já taky. Nemohu zatím víc napsat,protože je mi z toho špatně. Napíšu později. Holky,co mám dělat?

Znalec (So, 27. 4. 2019 - 22:04)

Cítím tu další napínavou zápletku ve vzduchu :)

Miš (So, 27. 4. 2019 - 21:04)

Holky děkuju moc za podporu. Jsem z toho hodně smutná až jsem plakala. Snad se to vysvětlí. Mám o něj strach.

Markéta (So, 27. 4. 2019 - 21:04)

Miško i já tě zdravím Z Roztok a ikdyž jsem se několik dní neozvala ,myslím na tebe a napíšu ti víc průběžně později. S Martinem je to pohoda a občas se vídáme a máme i čůrací ale hlavně osobní zážitky. Držím ti palce, aby se ti Jakub ozval. Měj se moc fajn a ozvu se.

Klára (So, 27. 4. 2019 - 21:04)

Miškon to mne mrzí,že Jakub za tebou nepřijel a že se neozval je divný. Počkej do zítra, kdyby se neozýval dál pak by to už znamenalo, že má problém a nebo že se už s tebou nechce stýkat,ale i tak by bylo férové to sdělit. Sama jsem zvědavá jestli se ti ozve. Já jsem dnešek skutečně proležela a občas pospávala a hodně jsem čůrala a piju ty bylinky a snad to do pondělka bude dobrý a půjdu do školy. Jsem unavená a bez nálady. Libor přijede zítra alespoň na chvíli a cítím to, že asi budeme doma. Uvidím. Tak ti pak písnu. myslím na tebe a nebuď smutná z Jakuba. Určitě se ozve.

Miška (So, 27. 4. 2019 - 21:04)

Ahoj Klárko. Moc ti přeju,aby se ti to zlepšilo. Jakub dnes nepřijel nakonec a ani se neozval celý den a tak jsem z toho smutná. Na volání má schránku a na sms nereaguje. Tak se mu snad nic nestalo. Já jsem prožila den s kamarádkou a byly jsme venku fotografovat momentky z přírody a tak to víš ,že jsme tam i čuraly a vždycky společně a pokaždý hodně a když jsem čurala podruhé chtělo se mi i kakat a trochu jsem se styděla, ale moc to nešlo udržet a tak jsem zadeček nakonec vyprázdnila taky. Kámoška to vzala vpohodě a pak jsme šly ještě kousek pod zámek a pak každá domů. Přemýšlím, co je s Jakubem. Snad se ozve. Klárko hezký večer.

ikk. (Ne, 28. 4. 2019 - 07:04)

Miško a když jsi kakala a čůrala s tou kamarádkou ,jaký jsi udělala kakání? Tuhý a dlouhý nebo jiný?

Miška (Ne, 28. 4. 2019 - 10:04)

Při druhým čurání jsem potřebovala hodně, ale čurala jsem jen pomalu, protože bych u toho hned kakala ,ale nakonec jsem Janě řekla, když čurala se mnou, že asi budu i kadit a ona že v pohodě a tak jsem pustila čurání naplno a hned to šlo ze zadečku. Vykadila jsem měkký ale šiškovitý hovínky asi čtyři za sebou , takže velkou hromádku, kterou jsem pak přikryla hlínou.

Klára (So, 27. 4. 2019 - 15:04)

Ahoj Miško a Aneto. Aneto velmi mne potěšil tvůj názor a jestli jsi prožila něco podobného jako já v dětství nebo i nyní tak asi víš jak to je všechno hektické. Tak jsem dnes sama Libora odvolala na zítra, protože jsem skutečně asi dostala včera zánět močových cest, chodím často na malou a bolí mne to při čůrání a mám teplotu 37,5 ale hlavně jsem unavená a je mi slabo. Tak polehávám a pospávám a piju bylinkový čaj a ségra se o mne střídavě stará jako zdravotní sestřička a má z toho někdy i srandu. Jenže když měla angínu a horečky tak jsem ji zase pomáhala já chodit v noci na záchod a vůbec brát včas prášky a tak. Kdyby mi zítra ještě nebylo dobře Libor stejně přijede a chce být se mnou alespoň chvíli. Tak snad dnes nebude mít depku. To čím prošel nedávno je opravdu šílený šok a tak se mu nedivím, že to někdy řešil opitím a pak mu bylo špatně. Chci mu být ale maximální oporou.

Aneta (So, 27. 4. 2019 - 07:04)

Na doporučení kámošky jsem si přečetla Klárko tvůj příběh a Libora a další tvých kamarádek. Je to jako bych ho prožívala sama já do hloubky s tebou, protože jsem něco pdobného před léty jako mladá holka prožila taky. Přiznám se, že jsem při čtení nemohla udržet slzy a často nemohla číst dál a takk to rezonovalo s mým štěstím a zradou . Klárko moc ti držím palce a buď v životě jen šťastná a kdybys nebyla, klidně se svěř i na tyto stránky. Budu ti vždy nápomocna jak dokážu.
Aneta, Planá nad Lužnicí

Miška (Pá, 26. 4. 2019 - 22:04)

I tobě hezký večer a příjemné žážitky s Liborem !

Reklama

Přidat komentář