Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Út, 30. 4. 2019 - 21:04)

Mám to Miško. Takže v Dobrovicích žádný Jakub Pavlík co by měl zahradnictví s otcem nežije a je to fikce. Je to podraz. Ten kluk je možná někdo úplně jiný a odjinud, byť se zde prezentoval jako slušňák a jak je do mne zamilovanej a psal mi tady srdcervoucí vzkazy. Ať jde do hajzlu! Přišla jsem kvůli tomu z čarodejnic domů ,abych to to mohla co nejdřív napsat. Takže se vůbec netrap a hlavu vzhůru. To co sis s ním prožila bylo asi hezký,ale jinak je to podrazák a já ztoho mám až husí kůži. Už nikam nepůjdu a zůstanu doma a ségra ještě je na zahradě u ohýnku. Tohle je opravdu hnusný. Moc hnusný. Libor chce zítra za mnou přijet a vzít mně někam na výlet a tak jak budu mít možnost písnu ti. Asi jsem tě moc nepotěšila a tak se z toho hlavně neskládej a vůbec si nezaslouží abys kvůli němu bulila, tak hloupá holka zase nejsi. Drž se!!! Mám tě moc ráda.

M (Út, 30. 4. 2019 - 21:04)

To si asi takhle sem něměla psát protože timhle si mu mohla paradoxne více uškodit.
Na jednu strnau chápu rodiče, taky hlídám děti, ale od 18. už jim tolik do života zasahovat člověk nemůže, max jim pohrozit, budou-li se takhle chovat ať se odstěhují.
Nic du se odreagovat.

M (Út, 30. 4. 2019 - 20:04)

Sakra nebýt ženatý tak bych se hend podíval na čůrací Brňačku.
Jinak ke Kubovi, ono to holky vidíte moc jednodušše, ale co když rodiče odhalili jeho čůrací eskapády s Myškou? Takže jednak se do něj pustili, že nezletilá a jaké je prase atd.
A třeba se bojí napsat aby rodiče mu neodhalili.
Toď muj pohled.

Klára (Út, 30. 4. 2019 - 18:04)

Miško jedna holka z jiné třídy od nás ze školy má v Dobrovicích tetu a tak dostala za úkol, zeptat se na toho Jakuba, jen kdybys mi sdělila co dělá a jak se jmenuje dál , tak by to bylo snažší. Moc na tebe myslím a vím, že to nemáš jednoduchý. Já to taky jednoduchý nemám. Včera Libor měl opět depku a ráno mi psal, že je mu zase špatně protože se trápí smrtí maminky a tak se doma opil a dnes ani nešel nikam a jen doma leží a má kocovinu s blinkacími prblémy. Budu muset na něj být tvrdší, protože ho sice chápu, ale nechci, aby z něj byl nějaký závislý alkoholik. Představ si, že dnes se mnou šel ze školy od autobusu nějaký starší chlap a já klasicky potřebovala na malou a tak jsem ho nechala poodejít a až pak jsem to pod viaduktem pustila skoro na poslední chvíli. Toho člověka jsem tam viděla poprvé a asi to byla náhoda. Teď jsem doma a se ségrou se chystáme na čarodejnice a na oheň. Ty taky?

Miška (Út, 30. 4. 2019 - 20:04)

Klárko já nikam nejdu. Jsem z toho rozhozená,je mi blbě od žaludku,ale neblinkám naštěstí a nechci se nikde veselit. Bojím se o něj. Jmenuje se Pavlík a má prý v Dobrovicích s tátou zahradnictví. Jak tady píše tek kluk M. taky si myslím, že mu to rodiče asi zatrhli a hlídají mu výpisy volání a SMS. To by byla ta lepší a pochopitelná varianta.

Miška (Út, 30. 4. 2019 - 22:04)

Nevím proč, ale čekala jsem, že se mi ještě ozveš a stalo se. Jako bych něco zlého tušila a bylo mi ještě hůř před chvílí jsem se na záchodě poblinkala a je mi slabo a jsem v posteli. Tohle mně teda hodně dostalo. Dej mi nějaký čas na rozdýchání. Písnu ti taky až to všechno vstřebám. Třeba zítra a nebo taky až později, nevím. Maminka byla u mně se podívat jestli jsem vpořádku po tom blinkání a já jí řekla, že mne zradila kamarádka a že se z toho trápím. Snad to bude ok. Půjdu spát, není mi opravdu dobře a v hlavě se mi honí moc myšlenek. Třeba z toho nebudu spát vůbec nevím. Za všechno ti děkuji a mám tě taky ráda a ráda bych se s tebou někdy setkala.

Miška (Út, 30. 4. 2019 - 18:04)

Jakub se stále neozývá a nereaguje. Jsem z toho nešťastná. Omlouvám se,ale nejsem schopna víc napsat.

Klára (Út, 30. 4. 2019 - 06:04)

Miško, budu na tebe myslet celý den a jsem z toho velmi smutná. I proto,že se Jakub neozval ani sem. Mám tě ráda a proto budu situaci řešit po svém. Už vím asi jak, protože mne tím Jakub velmi zklamal. Buď trpělivá. Ozvu se.

Miška (Út, 30. 4. 2019 - 06:04)

Holky moc děkuju za důvěru. Jakud se přestal úplně ozývat a já jsem úplně v prdeli. Mluvila jsem o tom s kamarádkou a ta mi řekla, ať se na něj vykašlu a počkám si na porádnou lásku. Dnes ještě půjdu do školy,ale je mi nanic. Moc jsem nenaspala, bolí mně hlava a jen čekám, že zareaguje na mé prosby. Držte mi prosím palce a děkuji za vše.

Markéta (Po, 29. 4. 2019 - 22:04)

Miško asi už spinkáš. Jen ti chci říci,že je mi taky moc líto ,co se stalo a že by měl Jakub vše vysvětlit a nebo to napsat sem. Jinak je to velmi nefér. Chtěla jsem ti napsat něco o mně a Martinovi,ale myslím, že bych tě tím dnes ranila. Vytrvej a ozvi se nám sem. Nemí mi to jedno stejně jako klárce a mac na tebe obě myslíme !

Miška (Po, 29. 4. 2019 - 18:04)

Děkuji Klárko. Jsem smutná. Snad se jakub ozve.

Klára (Po, 29. 4. 2019 - 17:04)

Miško to je mi moc líto a je mi jasné, že pokud jsi dnes musela nutně na malou na místě, kde jste spolu čůrali, tak v tyhle situaci se ti vybavilo to vše hezké a přišlo ti to líto. Kdyby se mnou Libor ukončil vztahl tak já bych na místech, kde jsme spolu čůrali čurat vůbec nemohla, protože bych to taky oplakala a nejen to. Chtěla bych tímto vyzvat Jakuba, aby tě nenechal trápit a alespoň napsal sem, proč tě najednou nekontaktuje a nic bližšího nevysvětlil. Je to nehezké a Jakube udělej to alespoň pro mne a ozvi se Mišce nebo sem napiš. Psal jsi jak jsem pro tebe důležitá a jak mne máš rád, tak za tohle bych si tě vážit nemohla. Děkuji. Já jsem šla do školy i po tom zánětu o víkendu, ale už to mám dobrý. Dnes jsem nechtěla venku čůrat, protože bylo hnusně a zima a tak jsem nechtěla aby mi pipinka ofoukla a ten zánět se neopakoval a tak jsem si došla na konci vyučování na WC a pak už jsem to domů vydržela, ale chtělo se mi stejně hodně a hned jsem pipinku doma na záchodě intenzivně vypustila , ale už to nepálilo a nebolelo. Miško drž se a když ti bude smutno napiš. Libor dnes měl hodně práce a tak nemá čas na smutek a snad večer bude dobrej. Zatím pa a moc na tebe myslím a není mi to vůbec jedno. Hlavně za Jakuba.

ikk. (Po, 29. 4. 2019 - 09:04)

Sejdu se velmi rád. Nějaký tvy čůrací příběhy taky rád počtu. Líbí se ti jak kluk čůrá? Nemusi být vztah ale jen přátelství a vzrušení. Chtěl bych to s tebou

Linda (Ne, 28. 4. 2019 - 22:04)

Hm. A co od toho očekáváš? Chceš abych ti tady jako některý jiný holky psala své čůrací story a ty sis ho u toho vyhonil a myslel na mne? To by šlo. Chceš se opravdu sejít? A co by tě lákalo nejvíc a podmiňuješ to vztahem nebo jen jako vzrušení a vodvaz? To by třeba šlo taky, ale zatím opravdu nevím.

Miška (Ne, 28. 4. 2019 - 21:04)

Klárko nekomunikuje, jen napsal, že ho to velmi mrzí a že se ozve. Jsem smutná. Děkuji za podporu. Tys alespoň zažila leší den.

Klára (Po, 29. 4. 2019 - 06:04)

Miško vydrž, volala jsem s Markétou,ona ti taky napíše svůj pohled na situaci a popřemýšlím co dál. Písneme si.

Miška (Po, 29. 4. 2019 - 15:04)

Tak Jakud se už neozývá a na mé telefony nereaguje. Asi to zabalil. Jsem z toho úplně hotová. Chybí mi a jsem bezmocná.Dnes jsem čurala venku na místě, kde jsme jednou čurali spolu poprvé a bylo mi strašně smutno až jsem začala plakat. Chci se svěřit kamarádce co přijde odpoledne za chvíli. Uvidím jak to zvládnu.

Klára (Ne, 28. 4. 2019 - 20:04)

Miško myslím na tebe jak ti je a není to asi vůbec snadný. Máš od něj nové zprávy? Libor dnes odpoledne přijel a byli jsme chvilku venku, ale jen na zahradě ale nebylo moc teplo a tak jsem s ním nešla dál. Chtěl po mně čůrání, ale doma to nešlo, tam byla mamča a ségra a tak jsme to vykoumali, protože jsem po tom zánětu potřebovala brzy a chtělo se mi rychle víc, že jsme si došli do sklepa vedle garáže kde je nářadí na zahradu a tak a já se tam vyčůrala na zem a celá ta loužička stekla po betonu do rohu do praskliny a zmizela. Libor by chtěl víc ale spokojil se s tím ,že mi dal ruku na pipinku ale až tak, že mi prstem tlačil na dírku odkud jsem čůrala ale zase jen tak lehce, aby mi ji neucpal a to by bylo nepříjemné. Libor se na mně hodně tešil a bylo vidět, že je se mnou rád. Proto mně mrzí jak to dopadlo s Jakubem. Napiš co je nového až budeš mít chvilku. Děkuji a myslím na tebe. Klárka

Linda (Ne, 28. 4. 2019 - 15:04)

Já tě neznám. Je mi 20. Brnačka

ikk. (Ne, 28. 4. 2019 - 22:04)

A chtěla by ses seznámit a prožít romantické zážitky a vzrušení při čůrání? Pokud ano, přijedu. Jsem z Pardubic, není problém do Brna přijet.

Reklama

Přidat komentář