Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Markéta (Ne, 5. 5. 2019 - 13:05)

Miško přečetla jsem si jakým vývojem jsi prošla nyní a souhlasím s Klárkou, že by ses měla na nějaký čas od kluků stáhnout a pak hledat ne čůrací ale normální citový vztah. Ještě ti písnu . Jsem jen na skok doma a jdu za Martinem a budu u něj,protožeje dnes doma odpoledne sám. A tak asi bude zvědavej na moji broskvičku a na mé tělo no a já taky.

že (Ne, 5. 5. 2019 - 11:05)

se tam tomu Liborovi vůbec chce ---------Kocourkov je proti té Mimoni hadr-------https://www.idnes.cz/liberec/zpravy/bourani-zamku-a-radnice-v-mimoni.A150608_122859_liberec-zpravy_tm

Luboš (Ne, 5. 5. 2019 - 11:05)

Já bych šel za svou láskou kamkoliv taky.

ikk. (Ne, 5. 5. 2019 - 10:05)

Je mi třiatřicet. A napsala bys mi ty story jak jses počůrala?

Šárka (Ne, 5. 5. 2019 - 11:05)

Jseš pro mne starej. Ale až budu chtít tak ti napíšu.

Klára (Ne, 5. 5. 2019 - 10:05)

Miško tak to je dobře, že jsi udělala doznání mamince a tak se ti ještě víc uleví. To že nechceš psát o čůrání je samozřejmé teď a hlavně teď s žádným klukem nechoď čůrat a pokud nebudeš mít na kluky náladu i normálně se kamarádit taky to nevadí, nic ti neuteče. Libor nakonec nepřijede. Mají naléhavou zakázku někde ve Frýdlantě a tak tam jel s otcem. A jestli to mamča ví, co chce Libor udělat s tím bydlením? Ví a je z toho překvapená a chce se s ním o tom vážně pobavit až to bude aktuální. Ona mi ho sice hodně přeje, ale je mi ještě 16 a na společné bydlení s klukem to nevidí. Ona ví, že jsme spolu už něco měli a tak mi domlouvá, abych se chránila antikoncepcí a to zodpovědně dělám, ale chce abych dodělala školu a tak. Z Libora opravdu cítím, že to myslí doopravdy, ale nechci po něm majetek ale lásku. Dnes budu se ségrou dodělávat to velký puzzle. Už to má přes měsíc a nějak se v tom motá a odpoledne taky půjdeme k sousedům, protože nás pozvali na uzený maso, co dělají venku. No ale je chladno tak se více obalíme aby nám nevychladly pipinky a pak jsme nechodily čůrat každou chvíli. No dnes bylo velký čůrání u mne ráno do záchodu, protože jsem nebyla v noci a močák byl plnej a napnutej a jinak asi půjdu ještě teď , protože si moje pipinka o to říká trochu znovu.

Miška (Ne, 5. 5. 2019 - 09:05)

Klárko jsem už konečně snad ok. Maminka mne včera vzala ke známým kde mám kamarádky a tak jsem se odreagovala. Knížku jsem vyhodila do popelnice a doma jsem pak řekla pravdu, že mne zradil kluk a že jsem byla hloupá a naletěla mu. Dostala jsem kázání, ale výprask ne. Otec je bohužel jseště v zahraničí a to je možná štěstí, protože ten by se se mnou asi tolik nemazlil.
Klárko děkuju ti zavše a moc na tebe myslím a na Libora a tyky jsi to včera neměla jednoduchý. Já bych to na tvém místě nedala a asi bych nebyla schopna tam jít k mamince a asi bych to nezvládla a obrečela bych to na místě. Je to moc těžké a jestli si plakala večer doma, tak já bych byla taky taková. Dnes přijde ke mně kamarádka a chceme jít ven. Asi ji to taky všechno řeknu. Já jsem to zatím doposud neřekla nikomu jen tobě a včera mámě. Stydím se za sebe. A o čůrání dnes nechci ani psát, protože na to nemám náladu.

M (Ne, 5. 5. 2019 - 09:05)

A řekla si mamce co plánuje tj. koupi bytu a odkázat ho na tebe?
Holky teda upřímně já se jen děsim až ty moje dorostou do vašeho věku to abych je chodil hlídat s bazukou.

Tony (Ne, 5. 5. 2019 - 10:05)

Nebuď na ně zlej. Jsou to skvělé děvuchy. Já jsem to tu začal číst z nudy, ale co mám jiného tady sám v Berlíně dělat. Mohly by to být mé vnučky. Mají trápení ale hlavní je, že mají dobrá srdíčka, a tak mě i přes to své trápení dokážou na dálku potěšit. Hlavní je, aby se to jejich trápení brzy zahojilo

M (Ne, 5. 5. 2019 - 23:05)

No já proti nim nic nemám jen jejich naivita a bojim se jestli tkahle uvažujou všechny holky? Já první sex měl až ve 24 letech dodnes se divim, jak sem to mohl vydržet a první čurající holku sem defacto viděl v 35. letech.

Klára (Ne, 5. 5. 2019 - 08:05)

Ahoj Miško. Jen jsem se vzbudila myslím na tebe. Jak ti je po včerejšku? Já jsem měla s Liborem hodně zážitků. Byli jsme v Babylonu a pak na obědě a odpoledne mne vzal s sebou k mému překvapení na hřbitov a tam, kde mají jeho maminku s tím, že jí jde mně představit jako holku,kterou chce pro život a že by byla určitě ráda za Kláru. No bylo to náročný a měla jsem co dělat abych to ustála, ale zvládla jsem to a Libor taky, ikdyž pak jsme se procházeli venku a tam se z toho sesypal a plakal a plakal a že je to pro něj stále moc těžký a já jsem musela být ta silnější a ikdyž se mi chtělo moc bulit taky, musela jsem ho ale se snažit zklidnit a nakonec se to podařilo. Sice jsem se pak šla vyčůrat za keřík, ale neměla jsem náladu s ním a on taky ne a tak jsem to zvládla v pohodě sama. On to s tím bydlením v Mimoni opravdu myslí vážně a to je pro mne radost, ale i starost jako to přijme ségra. Ale spíš to bude až později. Ještě jsme dali večeři a já ho pak poprosila jestli bych nemohla jet domů sama vlakem, že to vše musím sama rozdýchat a tak to respektoval a já jsem dojela do Mimoně a na nádraží mne vyzvedla mamča. U auta jsem ještě musela vyčůrat jednu větší loužičku, protože ve vlaku jsem čůrat nechtěla a chtělo se mi teď už nutně. Mamča to okomentovala slovy, jestli jsem nepila nějaký alkohol, když viděla ,že hodně čůrám a já jí řekla, že jsem měla jen vinný střik a kafe, ale že po kafi jde čůrat vždycky hodně. Večer jsem to vše vyprávěla doma a mamča to brala pozitivně, že mně vzal k matce na hřbitov, ale já pak v posteli tajně bulila do polštáře, protože to bylo na mně moc silný a Libora miluju. Možná přijede i dnes, ale ještě to závisí, jestli jeho otec nebude potřebovat jeho pomoc.

ikk. (So, 4. 5. 2019 - 22:05)

Šárko,chci onanovat.

Šárka (Ne, 5. 5. 2019 - 07:05)

Jsi upřímnej. Hele a to nemáš holku? Nebo jseš tak nesmělej, že si ho musíš honit u čůracích příběhů? A kolik je tobě a odkud jsi? Dobře, jestli tě to uvolní a pomůže, tak mně je jedenadvacet, studuju VŠ obor andragogika, jsem štíhlá hnědovláska a žiju kousek za Prahou. Kluka na stálý vztah nemám a po zkušenosti z loňska zatím nechci. Jestli mám pipku holou tak ano,jestli velkou tak spíš drobnější, jestli čůrám ráda s klukem tak už ne, jestli čůrám ráda sama tak ano a kromě domova nesnáším veřejné WC a buď to vydržím nebo jdu venku. Jestli čůrám velký nebo malý proud tak jak kdy, ale spíš si to nechávám na honem a nemyslím na to a pak to ze mně teče slušným velkým proudem. Jestli se na pipku při čůrání dívám tak ano. Jestli si pipku držím rukou, když to je kritický tak ano samozřejmě než najdu vhodné místo abych se nepočůrala. Jestli nosím radši kalhoty nebo sukni ,tak přes léto sukni a čůrat v sukni je snažší a rychlejší. Jestli čůrám na bobečku nebo z větší výšky? Jak kdy ale spíše na bobečku. Jestli jsem se někdy počůrala v dospělosti? Ano třikrát. Stačí? Poslední čůrací story bylo včera večer, šla jsem domů a nedošla jsem. Musela jsem před domem vlítnout za tůji a tam to pustit, jinak by to bylo v kalhotech. Asi jsem byla nastydlá a nečůrala jsem dlouho ale okamžitě rychlým širokým proudem a nešlo to vydržet a taky jsem to chvíli jistila rukou mezi nohama přes kalhoty než jsem si mohla ulevit.

ikk. (Ne, 5. 5. 2019 - 10:05)

Jsem z Prahy. Šárko bomba! Udělal jsem si to! Suprový!!! Co se sejít v reálu?

ikk. (So, 4. 5. 2019 - 19:05)

Šárko a napíšeš sem taky nějaký tvůj čůrací příběh? Kolik je ti a odkud jsi?

Šárka (So, 4. 5. 2019 - 19:05)

Miško já ti taky držím moc palce. Zažila jsem podobnou zradu nedávno a vím jak to bolí. S tím klukem jsem se milovala, taky jsme spolu čurali a dělali jiné exponimenty a on mne pak nechal a našel si jinou holku . Asi to byla mrcha co ho zblbla na lepší čurání a kecy.

Miška (So, 4. 5. 2019 - 13:05)

Jj. Toníku moc moc děkuji .

Klára (So, 4. 5. 2019 - 09:05)

Jo, v pohodě. Vyplakej tu bolest a křivdu všechnu apak už zahoď jakoukoliv myšlenku na něj. Jsi suprová holka a jen jsi chtěla dobrodružství a byla jsi zvědavá a to bude v pohodě. Hlavně se dnes nesmíš ničím nechat vytočit.Libor už je tady před domem tak zatím páčko. Snad ti nebude špatně natolik jakominule. Mislím na tebe!

Miška (So, 4. 5. 2019 - 09:05)

Klárko už nebulím, teda ještě trochu jo,ale bude to dobrý. Nechci už žádnýho kluka ani vidět ani aby se ke mně přiblížil a nebo mně balil. Je to hnusný a stejně budu znovu bulit. Mě to moc bolí

Tony (So, 4. 5. 2019 - 10:05)

To přebolí, ale už jsi ponaučená. Malér by byl, kdyby sis z toho žádné ponaučení nevzala. Na světě je takových hodných kluků, jenže ti opravdu hodní jsou většinou nesmělí. Pro příště budeš vědět, že je to holka, co si má vybírat kluka a ne naopak, i když zažitá tisíciletá tradice dí jinak. I Klárka o tom ví své.

Reklama

Přidat komentář