Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Pá, 12. 4. 2019 - 18:04)

Markétko děkuji za rady i za tvůj zážitek. Asi si myslel, že se včerejšek zopakuje a ty budeš povolnější k čůrání. Já bych měla podobný pocity. Asibych čůrala venku,ale nebylo by mi to příjemný,kdyby se chtěl koukat. Taky nemám ráda čůrání ve vlaku ani na benzinkách a když jedeme s mamčou na chaloupku tak si vždycku děláme jednu zastávku cestou u takového oblíbeného místa v lese, kam si odskočíme na malou a třeba i na to druhý. Libor stále mlčí a já jsem z toho hotová.Měly jsme večeři a já celý den skoro nejedla a nyní to mám v sobě jako kámen a tak jsem to zapila čajem ajsem v pokojíčku. Ségra chce být dnes do rána u mne a já budu moc ráda. Dnešek je pro mne hodně náročný.

Miška (Pá, 12. 4. 2019 - 19:04)

Já bych byla Klárko taky z toho zničená. Myslím na tebe a snad se Libor ozve. Napiš prosím, jak to je. Dnes jsem po škole také ještě jednou zapálila mamince Libora svíčku. Jakub zítra přijede a tak se trochu rozptýlím a napíšu taky něco o čurání, ikdyž teď s tím co Klárko prožívás jsem o čurání moc nepsala. Dnes jsem venku taky nečurala ,ale asi nejvíc když jsem přišla ze školy a teď před chvílí a vždy jsem udělala z baculky rychlý proud. Klárko napiš prosím jak to je a jestli se Libor ozval. Děkuju.

Markéta (Pá, 12. 4. 2019 - 18:04)

Klárko, moc myslím na to, co prožíváš a věřím, že se LIbor ozve, ikdyž je to divný. Asi chce být sám a je z toho opravdu zdrcenej. Psalas ,že zítra by měl za tebou přijet, tak snad to bude dobrý. Prosím napiš ještě jestli se ozval. Hele já mám pocit, že ten kluk od nás, co včera šel se mnou a jak jsem se musela vyčůrat tak asi se na mně napojil, protože jel dnes zase vlakem se mnou ze školy a já jsem ho převezla a ikdyž nerada ,došla jsem si na malou ve vlaku. Chtělo se mi celkem dost, ale mně to ve vlaku moc nejde a tak jsem čůrala vysoko nad mísou jen v podřepu a broskvička to dávala jen mírným proudem a aby to šlo víc musela jsem tlačit. Prostě ve vlaku jen ve velký nouzi. Ano, klukšel se mnou domů a já už byla vyčůraná a v klidu jsem v pohodě došla domů a chtělo se mi minimálně. Dřív jezdil vyjímečně. No měl smůlu, čůrání nebylo. Snad ho to přejde, protože jinak je milej. Ale čůrat bych s ním šla ne zrovna ráda. To tedy můj zážitek abys přišla trochu na jiné myšlenky.

Alfred (Pá, 12. 4. 2019 - 15:04)

Karle super,že ses podíval na tu čurající pipku, já neměl odvahu nastoupit do busu a sledovat, ale při té představě jak ta holka musela ze sebe rvát kaťata dolů se mi postavilo pero.

Kerel (Pá, 12. 4. 2019 - 14:04)

to já jsem to dokonal. V Brusnici vystoupila holka a neklidně přešlapovala a dávala si na kundičku přes kalhoty ruku. Pak se dala rychlým krokem za zadní stěnu blízkého domu a já jsem šel za ní. Hned za rohem jsem jí viděl už na bobku jak vydatně chčije a vychcala velkou louži. Za chvíli si mně všimla, ale to když už byla hotová a oblékala si kalhoty a když prošla kolem mne tak mi řekla, hele, tohle je hodně sprostý, když špehuješ holku,co už nemůže vydržet na záchod. Já jsem si tě všimla už před autobusem. A zmizela. Moc dobře mi nebylo, ale je to lákavé se dívat na holčičí chcaní.

Alfred (Pá, 12. 4. 2019 - 14:04)

Holky všechny tak se držte, jak po me no zlé časy tak zase tady napište svoje krásné zážitky. Dneska jsem viděl v Liberci na autobusové zastávce pěknou černovlásku jak se jí chtělo strašně čůrat, třela nohy o sebe, překračovala pořád, přičupovala a přesto lezla do autobusu a jela dál. Chtěl jsem vlézt do toho autobusu a koukat co se bude dít až vystoupí. Tipuji že proud musí být šílený

Petr (Pá, 12. 4. 2019 - 14:04)

Klárko, Markétko, Miško a ostatní holky, co tu píšete o vašem čůrání, jak píšete že čůráte proudem, napište taky, jestli vám při tom ta vaše pipinka syčí a jak.

Klára (Pá, 12. 4. 2019 - 13:04)

Markétko. Moc děkuji. Moc si tebe vážím.

Klára (Pá, 12. 4. 2019 - 17:04)

Ahoj Markétko a Miško .Pomozte,co dělat.Libor se od rána vůbec neozval. Vím,že dnešek je pro něj těžký,ale vždy se mi na zprávu ozval a nyní nic a telefon má vypnutý. Jsem zoufalá a bojím se moc o něj. Je se mnou ségra a mamča a snaží se mně udržet v klidu. Snad se mi nic zlého nestalo. Jsem z toho úplně vedle, Díky moc

Markéta (Pá, 12. 4. 2019 - 13:04)

Moc na tebe myslim. Cely den jsem z toho hodně smutná.

Klára (Pá, 12. 4. 2019 - 13:04)

Miško díky za podporu nejen tobě ale i ostatní děkuju. Ve dvě hodiny to bude a já jsem doma a za chvíli přijde ségra a tak snad to bude lepší. Myslím na Libora a jsem smutná. Zapálila jsem jeho mamince na okně svíčku a jen ležím a čumím do prázdna, nemohu ani bulit, ani jíst jen piju a ležím. Libor se od rána neozval. Bojím se jestli se z toho třeba úplně nezhroutil a čakám na jeho telefon nebo smsku. O víkendu na chaloupku nepojedeme, protože je chladno a tak až po velikonocích, protože na velikonoce budeme v Krkonoších. Miško jsi mc hodná a co Jakub? Přijede za tebou o víkendu? Psala jsi, že se vám společné čůrání líbilo.

Miška (Pá, 12. 4. 2019 - 11:04)

Klárko jsem s tebou a moc na tebe myslím. Zvládneš to, když tak napiš kdykoliv.

Klára (Pá, 12. 4. 2019 - 09:04)

Nedávám to. Měli jsme duležitou písemku a tu jsem ještě zvládla a teď jsem o velké přestávce uteklá na záchod ani ne tolik čůrat ,ale jak na to vše myslím chtělo se mi plakat a tak jsem to vše po pravdě řekla učitelce a ona mne poslala domů. Stavím se u mamči a uvidime co dál. Asi tam nepojedu. Jsem už tak hodně rozhozená a tak budu asi doma. Ozvu se. Libor napsal jen jednu zprávu -prosím mysli na mne,miluji tě a vím, že je totálně zlomenej. Chce přijet zítra, snad bude lepší.

Ikk. (Pá, 12. 4. 2019 - 08:04)

Vzpomínka a podpora I ode mne

Miška (Pá, 12. 4. 2019 - 07:04)

Klárko podpora maximální i ode mne. Prožívám to s tebou a soucítím hodně.

Markéta (Pá, 12. 4. 2019 - 07:04)

Moc na tebe a Libora myslím klárko. Nemohla jsem dospat a taky se mi chtělo po ránu hodně na malou a pak už jsem neusnula a jen myslela na tebe. Dnes budu celý den psychicky hodně smutná a hodně to prožívám. Pozdrav od Markéty z Roztok, která už nemůže psát víc, protože by plakala a ona musí do školy.

Klára (Pá, 12. 4. 2019 - 06:04)

Hynku děkuju za ta slova a zdravím vás.Nakonec to dnes cítím tak,že půjdu do školy a kdybych to nezvládala odejdu a vrátím se domů a tady Liborově mamince budu pálit svíčku a kdyby Libor mne požádal o přítomnost a podporu při rozloučení, tak tam ihned s mamčou odjedeme. Libor pak už večer nepsal. Asi se opravdu opil a bylo mu zle a jen čekám až se ozve.Poslala jsem mu posilující SMS už teď. Včera byla ségra u mně,ale kupodivu jsme to zvládly dobře. Držely jsme se za ruce a povídaly. Nějaká slzička při tom byla,ale ne tak zoufalá jako minule a pak jsme usnuly. Noční čůrání bylo asi kolem třetí, které ziniciovala ségra a já se připojila a pak jsme v pohodě spaly až skoro do teď. Hezký de přeju a snad to dobře zvládnu a hlavně Libor.

Tim (Čt, 11. 4. 2019 - 23:04)

Naprostý souhlas, je to neuvěřitelná síla a než jsem byl schopen tohle napsat tak vzpomněl,co jsem prožil a brečel jsem doma v posteli jako malý dítě. Klárko a všichni ostatní, máte moji největší podporu a mamince zde v Praze taky zítra zapálím svíčku. Jsem úplně naměkko a buď se teď opiju nebo budu šíleně brečet, protože jsem tragicky ztratil maminku před dvěma roky a nejsem z toho ok. Klárko.

Hynek (Čt, 11. 4. 2019 - 23:04)

Klárko máš moji maximální podporu a zítra na tebe budu myslet ať to zvládneš. A na Jakuba se nezlob. Ten kluk tě miluje a tak nešťastně, že je mi ho opravdu moc líto. Asi už spíš, ale byl bych rád, kdybys tento můj příspěvek si přečetla ráno. Nejen holky, ale i kluci ti a LIborovi fandí a drží vám palce!

Klára (Čt, 11. 4. 2019 - 20:04)

Zítra bude pro mne těžký den, mamča říkala,že když budu chtít, tak se mnou do Liberce zajede, víme kde a v kolik hodin to je. Uvidím jak se budu cítit ráno, kdybych to necítila, tak jeho mamince zapálím svíčku a budu ji celý den hlídat a budu doma. Ale to by pro mne bylo ještě smutnější možná, tak nevím, Ve škole bych sice byla taky asi mimo,ale zase bych na to maslela trochu méně. Napíšu vám. Libor volal a je na tom špatně, protože prý jak přijel tak si dal panáka a možná více a chce si povídat a bulí. Já se ho snažím přesvědčit aby nepil, protože bere na noc uklidňující prášky a tak mám o něj strach. Nejradši bych byla s ním a snad by to zvládal lépe, ale mamča by mně nepustila. Teď napsal SMS, že je mu špatně a zvracel. Nedivím se po těch panácích a stresu a práškách. Budu na něj myslet a ségra slíbila, že bude opět u mně. Díky všem za podporu!

Reklama

Přidat komentář