Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Kluk (So, 13. 4. 2019 - 10:04)

Včera jsem šel s restaurace a jedna známá to trochu přehnala a tak jsem ji doprovodil od autobusu k nám na penzion. Ona cestou,že potřebuje nutně na záchod, dovedl jsem jí do parku kousek od cesty , ona si.jen vyhrnula šaty a svlíkla spodní prádlo,dřepla si a přede mnou to hned pustila. Močila tak rychle, že to asi šlo hned a měla mokro v silonkách a kalhotkách. Prožil jsem dokonalé vzrušení, potřeba ji trvala dlouho a viděl jsem její prcinu jak to pouští ven .

Klára (So, 13. 4. 2019 - 09:04)

Děkuji holky. Najedla jsem se a mamča mi dala čaj s medem a je mi líp. Ozvu se vám a jsem vám moc zavázaná. Nikola byla tak ráda, že se Libor ozval, že to obulila radostí a pak prý z toho dostala průjem. No byly to nervy ,ale snad bude dnešek lepší, ikdyž jak tady píšeš Miško, Libor asi může být ještě špatnej. Ale jsme si navzájem oporou.

Miška (So, 13. 4. 2019 - 09:04)

Já jsem taky šťastná. Hned jsem to volala Jakubovi a myslím, že ti sem napíše a je taky potěšen. Dokonce mi řekl, že kdyby se Libor neobjevil, on by za mnou dnes po obědě nepřijel, protože by musel myslet jestli je v pořádku jestli to hlavně ty dáš. On tě má Klárko skutečně moc rád, ale je mu to na nic a obdivuju, že i při tom ,co ti napsal se k němu chováš slušně a jiná holka by ho třeba poslala někam nebo ponížila.
Klárko to co se ti stalo ráno jsou opravdu nervy a musíš se, jak psala Markéta, opravdu najíst a posílit a pak se to srovná. Přeju ti s Liborem pěkný den, ale Libor může být ještě špatnej a tak ho prosím trochu přiveď na jiné myšlenky. Nemyslím jen čůráním a baculkou ,ale i normálně, hodně si povídejte a udělejte si někam výlet, kde to máš ráda a kde to třeba nezná.

Markéta (So, 13. 4. 2019 - 08:04)

To je super zpráva! Jéžiši, jak mně se ulevilo. Klárko, ty se teď musíš najíst a posílit. Tvoje tělo je oslabené a tak i na takovou pozitivní zprávu reaguje takovou změnou. Už nemohlas co vyblinkat, protože jsi večer vše dostala ven a asi jsi nic nejedla a tak opravdu se potřebuješ zasytit a dát tělu živiny a bude to fajn. To jsou jen nervy. Užijte si den a napiš třeba večer a podobně. Já jsem šťastná za vás oba.

Klára (So, 13. 4. 2019 - 08:04)

Libor napsal!!! Přijede a prý včera nemohl nic a byl úplně mimo. Tak jsem tak ráda. Úplně se mi z toho udělalo ale špatně, zamotala se mi hlava a tak jsem se dopotácela na WC, kdybychse mi chtělo blinkat, trochu chtělo, ale nebylo co a tak jsem to ustála. ale je mi slabo,ale krásně že přijede.

Miška (So, 13. 4. 2019 - 08:04)

No to jsem ttedy zvědavá,zjisti kdyby nepřijel, co se děje. Je mi z toho až zle, teď už mám opravdu strach. Držím ti palce! Snad se jen někde izoloval a chce být sám. Tomu bych rozuměla.

Klára (So, 13. 4. 2019 - 07:04)

Prožila jsem neklidnou noc. Libor se stále neozval. Má přijet na desátou a přímo k nám. Jsem z toho hotová, už jsem v noci neblinkala a Nikola se ode mne nehne. Byla jsem jednou v noci s Nikolou čůrat a skoro jsem se počůrala jak jsem byla plná a tak jsem hned čůrala do kyblíku u postele a ségra se do něj vyčůrala taky a byla tak hodná, že ho odnesla do koupelny a ty naše dvě loužičky tam vylila do záchodu a opláchla a nechala ho tam. Přeju si aby už bylo deset. Pokud nepřijede tak opravdu nevím , co budu dělat. Pozdravuji a děkuji za podporu.

M (So, 13. 4. 2019 - 07:04)

Ahojte,
K tomu co e stalo, vše má smysl, jen mi jej nevidíme.
Ode mě to sedí, když nevidim že? Nicméně jestli jeho maminka trpěla, jako např. můj taťka a zbytek rodiny, je lepší než se trápit.
K tomu fungování jako chlap, znám to moc dobře, taky sem v určité krizi života nebyl schopen fungovat jako chlap.
Co se týče strachu taky jej mám, sou-li všechny holky nebo i jen jedna nemocná, ležim vedle ní, a byť sem nevyspalej, poslouchám jestli je vše v počádku, tohle ale asi většina z vás nezná, ste moc mladí.

Markéta (So, 13. 4. 2019 - 07:04)

Teda, že by byla Klárka těhotná mi moc nejde do hlavy,Klárko jak je po ránu? A hlavně co Libor? Máš nějakou zprávu od něho? Myslím na to od samého probuzení.

návštěvník (Pá, 12. 4. 2019 - 22:04)

Klárka psala, že jí bylo špatně také nedávno, aby nebyla náhodou těhotná s Liborem...

Miška (Pá, 12. 4. 2019 - 21:04)

Klárko jsem v myšlenkách u tebe a moc tě podporuju. Když mi nedávno umřela babička, kterou jsem milovala, tak jsem tak plakala až jsem se z toho poblinkala několikrát a tak vím, co asi prožíváš. Ale Libor snad přece žije tak nezoufej tolik. Opravdu rychle usni a tvoje sestra je opravdu skvělá a dá ti maximální podporu a kyblík ten bude jen na ozdobu a nebo se do něj můžete v noci maximálně tak jedině vyčůrat, když budete líní jít na záchod. Myslím na vás.

Markéta (Pá, 12. 4. 2019 - 21:04)

Klárko sleduju každou minutu jestli přijde od tebe nový vzkaz. Vidím, že se tvé tělo pod tím napětím potřebovalo uvolnit a to je vpořádku, že ses vyčistila a opravdu se snaž usnout a nemyslet na to. Kyblík u postele není žádná ostuda, ale myslím, že ségra bude velký zklidňovací mechanismus proto, abys ho nemusela přes noc použít. Máš nejen moji podporu a modlím se za to, aby zítřek byl pro tebe daleko lepší.

Klára (Pá, 12. 4. 2019 - 21:04)

Děkuji za vše. Jdu do postele. Před chvilkou jsem vyblinkala celou večeři a je mi špatně a chci rychle usnout, mamča mi dala prášek na uklidnění a trochu čaje a ségra tradičně kyblík k posteli a bude spát tady se mnou. Klidně ať ho tady nechá, je mi to jedno a klidně to udělám do něj kdybych ještě chtěla blinkat. Je mi to opravdu jedno. Dolehlo to všechno na mne najednou. Napíšu víc zítra opravdu je mi nanic. Omlouvám se

Markéta (Pá, 12. 4. 2019 - 20:04)

Klárko Miška má pravdu. Byla bych asi neklidná, ale asi bych se teprve složila až kdyby zítra nepřijel a ani se neozval. Prosím vyspinkej se a Nikolku nech u sebe a budete na to dvě a bude to snazší. Moc na tebe myslím.

Miška (Pá, 12. 4. 2019 - 20:04)

Klárko klid, nepanikař. Na kolik hodin má zítra přijet? Pokud jste domluveni a nezrušil to tak je víc pravděpodobné, že dnes nechce nikoho ani vidět a zítra se objeví. Držím palečky!

Znalec (Pá, 12. 4. 2019 - 20:04)

To jsem zvědavej, co je dál ve scénáři...

Klára (Pá, 12. 4. 2019 - 20:04)

Nemám žádné zprávy a je mi až špatně. Myslím na něj a bojím se.

Jakub pro Klárku (Pá, 12. 4. 2019 - 20:04)

Myslel jsem na tebe také celý den a teď s tebou prožívám velké očekávání, aby se Libor ozval, že je vpořádku. Mám tě moc rád a moc si přeji,abys byla v pohodě a abys nebyla smutná.

Miška (Pá, 12. 4. 2019 - 19:04)

Klárko třeba jen usnul. Ale já bych byla na tvém místě taky úplně vedle.

Klára (Pá, 12. 4. 2019 - 19:04)

Stále nic a já jsem zoufalá jestli se mu něco nestalo nebo jestli mně nenechal a zapomněl na mně nebo jestli se opil a nemůže volat. Nevím. Strašná bezmocnost a stres. Nemohu už nic sníst a je mi těžko. Nemohu ani plakat ani sdílet s ním jeho pocity. Ségra chce abychom se šly projít ven na zahradu ale je tam už skoro tma u nás je zima.

Reklama

Přidat komentář