Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Znalec (Pá, 26. 4. 2019 - 06:04)

Nijak. Do toho mailu co jsem tu uvedl mi nikdo nenapsal. A do podobnýho dobrodružství bez upřesnění určitých detailů prostřednictvím soukromé komunikace já narozdíl od některých jiných aktérů tady nejdu. Asi bych řekl, že po tom co jsem tu o sobě uvedl, tak slečna ztratila zájem. Ale nebudu tu psát výmysly, že jsem alfa samec s postavou Arnolda Schwarzeneggera :) to není můj styl.

Znalec (So, 13. 4. 2019 - 17:04)

Máš na mysli tu v dolních Počernicích? Jestli jo dorazím tam. Nevím co od toho čekat. Pro jistotu mi napiš do toho mailu a domluvíme detaily. Tvoji mailovou adresu nebudu nikde šířit tak bez obav.

Daniela (So, 13. 4. 2019 - 17:04)

24let, 174cm,hnědé vlasy, studentka filosofie. Ráda to mám venku, nejsem společnice. Původ brněnsko, volná.

Znalec (So, 13. 4. 2019 - 17:04)

Já mám 35 let. 185 cm štíhlá postava špinavý blonďák. Upozorňuji předem že na mě není nic extra sexy ani atraktivního, ale jsem přímý a upřímný. Pokud mě pošleš do hajzlu, tak to pochopím. Jak říkám, nic si od toho neslibuju, ale nebojím se dobrodružství, tak proč ne. Každopádně budu rád, když mi napíšeš.

Daniela (So, 13. 4. 2019 - 17:04)

Ok,praha kyje. To je kousek. Ozvu se. Mohu středy a pátky.

Nick (So, 13. 4. 2019 - 17:04)

Co Praha Zličín?

Znalec (So, 13. 4. 2019 - 17:04)

Ok. Středa by šla. Mrknu pak do mailu a domluvíme se pokud je to míněno vážně.

Daniela (So, 13. 4. 2019 - 16:04)

Najednou je ticho co? Stáhli jste vocasy a nic nebude. Ano jen silny slova a skutek utek.

Znalec (So, 13. 4. 2019 - 17:04)

Praha 20 Horní Počernice. Jestli máš na víc než na drsný kecy tak mi napiš na [email protected] a uvidíme co dál.

Daniela (So, 13. 4. 2019 - 16:04)

Tak dobře,kde se sejdeme?

Waw (So, 13. 4. 2019 - 16:04)

Danielu myslím pěkně svrbi.
Taky by ráda před někým chcala,závidí

Znalec (So, 13. 4. 2019 - 16:04)

Chudák Daniela chtěla by prcat nebo se aspoň před někým vychcat ale nikdo jí nechce. Ostatně kdo by stál o takovou prudérní krávu...

Daniela (So, 13. 4. 2019 - 16:04)

Ùchylná lůzo !

Daniela (So, 13. 4. 2019 - 16:04)

Úchylní ubožáci, nakopat vás mezi nohy !

Znalec (So, 13. 4. 2019 - 16:04)

A ty potřebuješ promastit pičku co?

Martin (So, 13. 4. 2019 - 16:04)

Já taky. Hned.

Viťa (So, 13. 4. 2019 - 14:04)

Závidím. To my nemáme a nechat se zavřít na dámskych to bych strachem nepřežil.

Nikolas (So, 13. 4. 2019 - 12:04)

Na koleji máme společné záchody s holkama. Mně velmi vzruší jen poslouchat jak přijde holka a zavře se do kabinky a když potřebuje hodně ihned slyším jak se rychle svlíká a intenzívní proud jak z její pipiny teče okamžitě do záchodu. Už mám zjištěný po tom roku a půl, kdy choděj holky chcát když potřebujou nutně a také které mají nejoblíbenější kabinky. Zavřu se hned vedle a čekám. V jedný kabice je nanápadná mezírka odkud je vidět na vchod a tak dokonce vím jaká holka jde na záchod a když je pěkná nebo ji dokonce znám a líbí se mi a zamíří hned do vedlejší kabinky tak to je konečná. Stačí jen aby začala chcát a já se okamžitě vystříkám do záchodu nebo na stěnu směrem k ní. Je to asi zoufalost, ale holku na společné čůrání jsem nesehnal, každá mně odmítla a já to potřebuju a tohle je jedna z mála škol, kde jsou klukovský a dívčí záchody společné. Vím taky, že tohle co dělám nedělám sám ale i jiný kluk odtud. Některý holky to asi vědí, že je mohou kluci takto sledovat, ale kašlou na to a neřeší to naštěstí.

Ikk. (So, 13. 4. 2019 - 15:04)

Ty vole. U toho jsem se udělal.

Mia (So, 13. 4. 2019 - 11:04)

Mám kamaráda se kterým chodím na gympl a s ním se nestydím vyčůrat, když potřebuju, protože si ke mně nic nedovolí, ale vím, že ho to vzrušuje. Nevyhledávám ty situace záměrně, ale včera jsme taky byli tady v Losinách posedět a šli jsme pěšky a on potřeboval a já jsem čůrala vedle něj, protože jsem byla taky plná. Proběhla nějaká pusa pak ale nic víc, ikdyž se snažil. Asi ho to čůrání rozrušilo,ale já to tak necítila na soulož s ním.

Reklama

Přidat komentář