Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

(Čt, 11. 4. 2019 - 07:04)

bych chtěl Kláro to vaše čůrání zažít a pak bych se z toho udělal

Markéta (Čt, 11. 4. 2019 - 07:04)

Klárko děkuji za pozdrav a taky na vás budu dnes myslet. Mám tě moc ráda a těším se, že za týden si v Peci popovídáme mnohem víc osobně. Pěkný den i tobě.

Klára (Čt, 11. 4. 2019 - 06:04)

Dobré ráno. Jakube děkuji ti za upřímnost a hodně mne to, co prožíváš oslovilo a chci ti tak vyjádřit za sebe i za Libora dík. Noc proběhla bohužel podobně jako včera, ikdyž jsem myslela, že tu u Nikoly ustojím lépe, ona byla ta, která v dobré víře něco řekla o mně a Liborovi tak, že jsem se opět neudržela a plakala jsem. Hladila mne po vlasech a po tváři a sušila i kapesníkem slzičky, ale o to víc jsem plakala. Až jsem zase nějak z toho vyčerpáním usnula. V noci jsme tentokrát nečůrali ale ráno se nám chtělo oběma tak moc, že já jsem pospíchala na WC a okamžitě začala čůrat na záchodě první a ségra přišla za mnou, držela si pipinku rukou a začala až plakat, protože jak slyšela a viděla, že čůrám tak to nevydržela a začala čůrat přes kalhotky na ruku na pipince. Nakonec je rychle sundala a pustila celé velké čůrání rychle do kyblíku, který v koupelně máme, protože já jsem ještě čůrala hodně a nemohla to stopnout. Myslím na Libora a jak to dnes vše bude probíhat. Psal, že chce opět za mnou přijet alespoň na chcvilku a zítra je už to rozloučení s jeho maminkou. Ráda bych tam s ním byla a podpořila ho, ale vím ,že mne chce od toho uchránit tak uvidíme. Pozdravuju i vás ,holky a ozvu se. Mějte příjemný čtvrteční den.

Jakub (St, 10. 4. 2019 - 21:04)

Já teď bulím pro tebe každý večer jak se to stalo. No.

Klára (St, 10. 4. 2019 - 21:04)

Jakube díky moc za vše. Cítím, že to asi opravdu prožíváš hodně a jestli jsi kvůli tomu bulil, tak za to se stydět nemusíš přece. Přeji ti dobrou noc a jdu k ségře a asi si budeme povídat a snad nebudeme moc smutný, ikdyž asi jo.

Jakub (St, 10. 4. 2019 - 20:04)

Klárko i já pozdravuju a myslím na tebe a Libora moc a moc to prožívám a stydím se napsat jak.
Jsem s tebou...

Klára (St, 10. 4. 2019 - 20:04)

Nikola byla a je dokonce dnes víc smutná než já a když jsem přišla domů a vyprávěla co a jak mamče tak se u toho rozbrečela a řekla, že jsem večer plakala taky u ní. Já teď mám takový prázdno.Libor se ozval,že je ok a to jsem ráda,že dojel vpořádku. Dnes byl opravdu hodně špatnej. Dnes budu na oplátku u ségry spát já v jejím pokojíčku, protože se budu alespoň mobilizovat abych nebulila a ona aby snadno usnula. Ale nevím, třeba se taky znova sesypu.
Už aby byl konec týdne. U nás sice byly maturity a tak jsme si myslely naivně že nám dají volno, ale nestalo se tak. Tak to nějak překlepu ty dva dny. Moc vám děkuju za vše a přeji dobrý a hezký večer.

Miška (St, 10. 4. 2019 - 19:04)

Klárko bude pro tebe moc důležitý jak to zvládneš a Libor je na tom hodně špatně jak popisuješ. Kdybyste mohli být spolu každý den alespoň chvíli pomohlo by to. Já bych v takový situaci kdybych byla kluk taky nefungovala sexuálně a asi by to bylo normální. Když mi nedávno umřela babička tak jsem taky moc plakala až jsem se poblinkala několikrát a tak Liborovi bylo špatně taky z toho stresu, že jestli jste něco v restauraci jedli, tak to nemohl strávit. Já jsem v tý době taky nemohla moc jíst. Jestli je vztah s Jakubem láska? My si spíš hrajeme ,je mi sympatický ,ale cítím to jako spíše hru. On to bere asi podobně. Tady se jeden kluk ptal jestli jsem čurala s rozevřenou baculkou. Ve vaně jo, venku čůrám normálně a většinou mám baculku víc zavřenou. Klárko jak říká Markéta, buď i dnes s Nikolou, potřebuješ podporu a určitě tě to vyčerpává taky hodně.

Markéta (St, 10. 4. 2019 - 18:04)

Moc na tebe Klárko myslím a myslela jsem celý den. Libor to opravdu nese velmi těžce a není se co divit. Připadá mi, že se nemá komu svěřit a jeho otec je na tom asi stejně nebo možná hůř a tak ho nechce zatěžovat. Jsi velmi statečná a máš můj obdiv. To, že dnes nemohl nic ikdyž jste spolu opakovaně čůrali odpovídá jeho momentálnímu stresu a vím, že se tím trápí, ale tady bude velmi důležitá tvoje podpora a postupně se to spraví. Pokud se mu udělalo špatně a blinkal tak to bylo tím psychickým vyčerpáním a to je normální. Hlavně aby jezdil opatrně na silnici a nepřepínal se. Klárko večer pokud se nebudeš cítit v pohodě, požádej Nikolku, aby opět byla s tebou. Včera ti to pomohlo, ty ses vyplakala u ní až jsi z toho usnula a bylo by to dobré i dnes, abys měla jí u sebe. Moc ti držím palce!

Klára (St, 10. 4. 2019 - 18:04)

Libor dnes přijel znovu za mnou a byl zoufalý. Venku bylo chladno a tak jsme vyjeli za město do jedné restaurace, ale on tam nemohl vydržet a musel ven a tak jsme se chvíli procházeli. Jen mne stále držel za ruku a povídal a když bylo vidět, že nemůže a bude asi bulit, zaplatil a šli jsme ven. Vyprávěl dál a několikrát opravdu plakal a taky proto, že se bojí, jestli to s ním zvládnu a že mne nechce ztratit. Byla jsem venku dvakrát na malé, ale on byl tak psychicky na dně, že mně jen držel za ruku a seděl na bobečku u mně a říkal, že moc krásně čůrám, ale dnes už ani nereagoval, jen mi vždycky pohladil pipinku po vyčůrání a omlouval se, že se mu moc líbím, ale dnes je na tom tak, že ujel za mnou, protože jsem jediný člověk, kterého miluje a potřebuje u mne být a chtěl by se se mnou milovat, ale nemůže a nejde to a pak se opět rozplakal. Jenže já ho mám tak moc ráda, že tohle přece není a nemůže být důvod k tomu ,abych ho nechala. Já počkám, až se to nejhorší období překlene a pak to bude určitě lepší. Odjížděl před chvílí a já se o něj bojím jak to vše zvládne, protože se blíží rozloučení s jeho maminkou. Dokonce se mu odpoledne v jednu chvíli udělalo tak špatně, že se mu chtělo zvracet, ale vyblinkal se jen trochu ale celý se chvěl . Moc ráda bych tam s ním na tom rozloučení byla a podpořila ho, ale on nechce, že by to byl pro mne ještě větší šok. Tak nevím. Opravdu se o něj bojím. Maminku asi nade vše miloval a tohle je pro něj hodně těžký.

Miška (St, 10. 4. 2019 - 14:04)

V pátek jsem s jakubem nakonec dojela do penzionu a tam bylo nejhezčí čurání, kdy jsme si vlezli do vany a jâ potřebovala nutně a tak jsem to hned na bobe%ku nahá pustila a trochu mu počurala obě nohy. On byl hned velikej a trochu jsem se bála,že bude chtít proniknout do baculky,ale byl tak gajn,že dodržel slovo a jen `íkal,že.se mu chce moc mi postřìkat břicho nebo nohu ať mu ho rukou udělâm a to už jsem se nestyděla a moc ráda mu ho intenzivně hladila a on se vypustil nekolikrát za sebou na moji nohu a břicho. Bylo to nádherný.

Markéta (St, 10. 4. 2019 - 16:04)

Miško, tak to bylo moc hezký. A co k němu cítíš. Je to láska nebo jen vzrušení?
Klárko a myslím hlavně na tebe. Tak jak je?

Karel (St, 10. 4. 2019 - 15:04)

A držela sis ji při tom čůrání? Nebo přidržuješ si ji někdy při čůrání?

Návštěvník (St, 10. 4. 2019 - 10:04)

Miško a jak pokračovalo to páteční a sobotní čůrání ?

Miška (St, 10. 4. 2019 - 08:04)

Miška také zdraví Klárku ze školy. Bude to nakonec dobrý a zvládneš to s Liborem. Musíme žít pro radost, jinak by se Liborova maminka na nebíčku trápila, kdyby nebyl šťastný s tebou.

Markéta (St, 10. 4. 2019 - 07:04)

Pozdrav z Roztok. Myslím na tebe a posílám ti podporu!

Klára (St, 10. 4. 2019 - 06:04)

Dobré ráno. Jsme se ségrou vpořádku. Včera mamča večer přišla k nám do pokoje a opět jsme si povídaly a trochu mně tím uklidnila, ale stejně večer jsem to nevydržela a bulila jsem stejně.Moc se trápím pro Libora, protože ho miluju. Nikolka spala u mne opravdu byla moc fajn a prý jsem u ní usnula uplakaná s hlavou na bříšku a ona mne pak sundala na polštář a to už vůbec nevím. V noci jsem se probudila na čůrání jako první překvapivě já a tak jsme si došly obě. Ségra byla tak rozespalá, že jsem jí musela sama stáhnout kalhotky a posadit na záchod a hlídat, kdy to bude mít hotový,oblíknout jí a pak jsem jí stále napůl usnutou dovedla a uložila do pelíšku ,kde okamžitě spinkala dál. Pak jsem se teprve vyčůrala sama a dospaly jsme celou noc. Půjdeme do školy .Libor se zatím neozval ,ale myslím na něj od prvního probuzení a tak snad bude alespoň trochu hezký den, ikdyž jsem smutná.

Ikk. (St, 10. 4. 2019 - 04:04)

Skvělé lidské sdilení.

Miška (Út, 9. 4. 2019 - 21:04)

Klárko chtěla jsem ti napsat více, ale po tom, co napsal Libor jsem dojatá a nemohu udržet slzy. Promiň zítra.

Libor (Út, 9. 4. 2019 - 21:04)

chtěl bych poděkovat vám, co jste mně přes Klárku nebo i přímo nyní vyjadřovali podporu a ve velké pokoře si toho vážím a přijímám to s maximální úctou. To ,že už zde nekomunikuji od chvíle co jsem se setkal s tak nádherným a duševně čistým člověkem jako je Klárka neznamená, že bych vámi pohrdal ale Klárka je pro mne životní a osobní prioritou. Prosím přijímejte život v radosti a nedopusťte, aby kdokoliv v životě byl nešťastný a trpěl, protože láska je to nejvíc,co si můžete navzájem poskytnout a vytrvat ve svazku na věky věků. Libor.

Reklama

Přidat komentář