Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Čt, 18. 4. 2019 - 20:04)

Miluna už má léta a pořád nebude přitažlivá, její způsob života se na ní brzy projeví a pak nebude mít možnost výběru. Bude brát co příjde pod ruku. Myslím teď ty krásky a Denisky.

Lalla (Čt, 18. 4. 2019 - 20:04)

no, to máš pravdu. Jenže ona si to neuvědomuje

pozorující (Čt, 18. 4. 2019 - 20:04)

Spíš naopak.Ona si to právě uvědomuje a z toho jí začne občas hrabat.A budoucnosti se ona bojí tak na ní radši nemyslí,něco takového psala.

Návštěvník (Čt, 18. 4. 2019 - 20:04)

Já souhlasim s tebou.Podle mě je šťastná vždy jen chvíli.Pak se něco v ní zlomí,začne jí všechno srát a pak se z toho vypisuje.Dneska nejspíš Denis uvidí její druhou tvář.

? (Čt, 18. 4. 2019 - 20:04)

Šťastná určitě není. Nevyzná se sama v sobě, ty stavy nevypovídají o tom, že by žila šťastně. Život a pocity jako na houpačce. To se Miluny nechci zastávat. Ví o tom, že je něco špatně, ale nehledá a ani nechce pomoc.

Lalla (Čt, 18. 4. 2019 - 20:04)

Miluna skončí špatně? To je otázka s velmi nejistou odpovědí. Miluna totiž na rozdíl od spousty lidí kolem ní, žije naprosto šťastný a spokojený život. Nic nemusí, vždy má jako zálohu rodiče, kteří se o ni nějak postarají. Nic ji netrápí, zabývá se jen sama sebou, nemá žádné starosti, jen ty svoje /pocity/.

sany11 (Čt, 18. 4. 2019 - 20:04)

Akorat, ze ti rodice tu nebudou vecne. Pak prijdou asi na radu deti.

Lalla (Čt, 18. 4. 2019 - 20:04)

Všimni si, že Miluna vůbec neřeší, co bude. Co bude zítra, za rok, za deset let. Žije okamžikem. Myslím, že jediné co ji může porazit je právě to že by jí někdo začal plánovat budoucnost a jakkoli ji ovládat. Nedávno tu psala, že ten Denis chce koupit dům. Psala to naprosto nezúčastněně, bez jakékoli emoce. A to, že se o sebe umí postarat, když jde do toho vlastně prokázala tím, že je schopna pracovat, o čemž jsme tady mnohokrát pochybovali. Jak říkám, ona jen nemusí a tak se jí nechce

sany11 (Čt, 18. 4. 2019 - 20:04)

Lallo, myslim, ze ona si sama uvedomuje, ze v tom dome s Denisem bude tezko bydlet. Mozna i proto ji to nezajima.

Miluna (Čt, 18. 4. 2019 - 20:04)

Proč bych byla trapná do prdele!!! Jen se uklidňuju.Tak jdu do baru někam po dlouhej době abych tady nebyla trapná.

Anonym (Čt, 18. 4. 2019 - 19:04)

Já jen lituji Miluniny rodiče a její děti,Miluna skončí špatně

Miluna (Čt, 18. 4. 2019 - 19:04)

Já sem koukala na sexy chat a bohužel sem zjistila že podobně krásný jako ukrajinky jsou zrovna i Rusky:'( proč zrovna oni když mam takovýho chlapa! Nějak mě to vzalo.Mam teď na nějakou takovou chuť achjo.A on přijde večer a já zrovna cítim tohle:-(

Ty (Čt, 18. 4. 2019 - 19:04)

Jsi tak trapna. Mas neco jineho v hlave. Spis tam mas nasrano.

klííííd (Čt, 18. 4. 2019 - 19:04)

ještě chvíli zde bude blábolit nesmysly a pak si zase du na držku, jako pokaždé.

oprava (Čt, 18. 4. 2019 - 19:04)

dá si na držku.

Návštěvník (Čt, 18. 4. 2019 - 19:04)

nebývají spolu často spolu, myslím si, že takový měsíc, dva, tři celodenního žití bez přestávek by mu stačil

Návštěvník (Čt, 18. 4. 2019 - 18:04)

on spíše neví přesnou diagno'zu to by utek kdyby se Miluna neléčila

Sany11 (Čt, 18. 4. 2019 - 19:04)

Ale musi prece poznat, ze neco je jinak.

Sany11 (Čt, 18. 4. 2019 - 18:04)

Lallo, asi je to zbytecny. Akorat ten Denis,kdyby mu na Milune opravdu zalezelo, tak ji k tomu nejak presvedci. On sam teda urcite jeji terapii neni. Ale rekla bych, ze je mu to putna.

Lalla (Čt, 18. 4. 2019 - 19:04)

On je to i problém intelektu, víš jak to myslím, ty reakce bohužel mluví za vše. A on ji ještě nezná. Uvědom si, že to zatím takové momenty, které si vždy nějak racionálně vysvětlí. Zatím neměl čas si uvědomit si celek. Prostě vnímá výstřelky a k tomu si neuvědomuje, že je manipulován. A taky rozdílná kultura, zvyklosti atd. Je to jen otázka času. Navíc si myslím, že to dřív vzdá Miluna on takový život nelze s jejími názory dlouhodobě z ničeho nic žít. Upřímně ani si nedovedu představit psychoterapeuta, který by se takovou osobností zajímal, tedy v rámci zdravotního pojištění

Reklama

Přidat komentář