Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

no (Čt, 18. 4. 2019 - 14:04)

ale dokážu se do ní vžít, jak se to v ní pere. A jak to udělat tak, aby to Denis nezjistil. Chce oba, ukrajinku i Denise. Radka je na vedlejší koleji, v záloze.

Návštěvník (Čt, 18. 4. 2019 - 15:04)

A dokážeš se do toho vžít z vlastní zkušenosti jak se to v ní pere nebo spíš jen z představy?

... (Čt, 18. 4. 2019 - 15:04)

Musí to být otravný.Ještě že já jsem hetero a stačí mi k životu jedno pohlaví.

co (Čt, 18. 4. 2019 - 16:04)

copak hetero. ale 7 cikánů ve všemožných otvorech na záchodě před porodem dvojčat, to je teprve maso

- (Čt, 18. 4. 2019 - 16:04)

Bylo jich čtyry nebo pět a psala že to nebyli jen cikáni,ale jinak souhlas.

Sany11 (Čt, 18. 4. 2019 - 14:04)

Me uz ani neudivuje, jak Milune Radka byla opravdu "v nouzi" dobra, pak o ni tady basnila a behem nekolika dnu je vsechno jinak. Akorat to tempo zacina byt opravdu vrazedne.

tak (Čt, 18. 4. 2019 - 14:04)

Miluně ještě nahrává, že tady na "doktorce" jsou snadno ulovitelní a taky podobně myslící lidé. Pochybuji taky o tom, že tohle co je napsané výš Radka pochopí, když Milunku tolik miluje.

Radko (Čt, 18. 4. 2019 - 14:04)

tohleMiluna dělá - zlomí někomu srdce když je snadno dosažitelný a přestane mít zájem. Připomínáš Jirku, ale v sukni. Všimni si, že kdo o ni neprojevuje až takový zájem, po tom škemrá a prosí a miláček a vychvalování do nebes a když se chytí, začne koukat jinam. Denis ji baví, protože si dělá co chce, nic nevysvětluje nebo jen to, co uzná za vhodné a tím Milunu furt přitahuje. Jo bolí to, ale dej si pozor, aby tě nevyužívala jako Jirku - když jí bylo ouvej byl láska veliká a když měli pohodu, potřebovala hledat něco jiného, protože se nudila. Nenech se znova do toho namočit, Jirka by mohl vyprávět. Miluna je opravdu bezohledná, tvoje city ji nezajímají.

Sany11 (Čt, 18. 4. 2019 - 14:04)

Tak tohle je presne. Neni co dodat.

Miluna (Čt, 18. 4. 2019 - 14:04)

Ne harém ne.Mě by stačila ta krásná ukrajinka.No za Deniska sem šťastná on mi uspokojuje za chlapy ale ten druhej druh sexu co jde se ženskou taky potřebuju a za to právě nemůžu že to mam v sobě takhle nastavený.Nejde se mi toho zbavit.Vždy se to jen uspí na nějakej čas a pak to zase vyleze.Navíc ty ukrajinky se mi líbí tak moc,myslim tu jak sem znala z internetu a teď tuhle z nemocnice že je to prostě nejvíc jak se mi může nějaká líbit.Víc už to nejde,je to muj typ.Obličej jak panenka krásnej a měla v těch očích tak jako takovou divokost a zároveň něco co na mě platí.Radečka je taková že jí mam chuť hodně dělat já jí,ta ve mě vzbuzuje abych dělala víc já kluka ale ta ukrajinka přesně naopak.Měla bych chuť se jí oddat a nechat jí jaká by byla aby mi ona udělala Deniska v ženskym podání.Prostě mam ty holky typově rozdělený na co která se hodí,tim myslim Radku i tuhle krásku kdybych jí mohla mít.Neznam jiný kde bych pocítila chuť se holce oddat až u tohodle typu a češku takovou neznam žádnou.

no (Čt, 18. 4. 2019 - 12:04)

ty potřebuješ zase ten harém, tentokrát se ženskými

Miluna (Čt, 18. 4. 2019 - 12:04)

Jděte s tim psychopatem někam!!! A nějaký kraslice vy to tady někdo děláte? Já si myslim že tyhle blbosti se drží už jen hlavně na Moravě a na vesnicích.No dyť se nad tim zamyslete k čemu to je??? Nabarvit si vejce,chlapi si jen ožerou hubu a pak vezmou jak trapáci pomlázku a jdou švihnout ženský,taková sráčovina mi fakt nezajímá.Radečko nebuď smutná,já tě nenechala jen prostě potřebuju asi ještě něco víc.Jak mam zkušenost s více ženskýma tak vim v sobě co potřebuju.

No (Čt, 18. 4. 2019 - 13:04)

Zamyslet se máš především ty nad sebou. Neříkej stále dokola "já zato nemůžu" Tak třeba k čemu to je tobě podvádět Denise, i když to je se ženskou. Možná se jednou z tebe Denis poblije až to zjistí.

:)) (Čt, 18. 4. 2019 - 11:04)

Psychopat se neohlíží na druhé...……………... a kraslice na to ti řekne, že děti o ně nestojí stejně jako o vánoce nebo narozeninovou oslavu

? (Čt, 18. 4. 2019 - 11:04)

Miluno už maluješ kraslice?

Radka (Čt, 18. 4. 2019 - 07:04)

A myslela jsem si že jsem hetero a tohle mi dostalo že to sama nechápu.Nevím teda už co jsem ale vím že jiný ženský mě neberou ale Milunka je jako magnet.Včera jsem pokukovala při nákupu i na jiné abych věděla jak jsem na tom a z toho dvě mi byly velmi protivné a zbytek mi nic neříkal a pak se podívám na Milču,stačí i na fotce a jsem hotová.Tak proč to tak mám? Líbila se mi i než jsem si s ní začala.

jo (Čt, 18. 4. 2019 - 07:04)

ano, všiml si manžel, tohle nejde utajit, tak jako se dlouho neutají Miluniny plány.

Radka (Čt, 18. 4. 2019 - 07:04)

Ale když jsem se s ní vyspala tak si nevšiml ale včera si všiml mého smutku i když jsem se ho snažila zakrýt.Říkal mi co je se mnou,že mu připadám jiná.Pak se ptal jestli mě neotravoval nějakej chlap.

Radko (St, 17. 4. 2019 - 22:04)

tak dlouho ses vtírala, až ses vetřela, bylas použita a následně odkopnuta. A co jsi čekala? Velkou "lásku"? Té přece Miluna není schopná. Bez nejmenšího zaváhání tě odkopla, vykašlala se na tebe. Jooo a nezoufej, k mání je Fanda, máte spolu trošku něco společného.

Radka (Čt, 18. 4. 2019 - 07:04)

Ano já jsem s ní počítala.Přeji si pokračovat dál a mít s ní tajný ženský vztah i s láskou,protože já k ní něco cítím.Sama mně říkala že to chce taky.A teď tohle.Nebudu lhát že mi to nezasáhlo a že mám co dělat jak to vydržet.I když jsem se snažila to zakrýt,tak manžel si včera bohužel na mě něčeho všiml.Nevím co mám dělat než čekat jestli ji to přejde a bude pokračovat se mnou jak jsme chtěly.Pořád doufám že se vzpamatuje.Kdyby ne tak začnu být v pr.deli,je mi to tak líto.Ani jsem nemohla v noci spát.A Fanda mi nezajímá.Druhýho chlapa nechci.Když se to nepovedlo tenkrát s tím doktorem,kterej už mi ani neodepsal jak se má tak jinýho já nehledám.

Reklama

Přidat komentář