Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

a (Pá, 19. 4. 2019 - 21:04)

o co ti teda jde?

Miluna (Pá, 19. 4. 2019 - 14:04)

Víš co já sem prostě nahraná teď.Já ho nechci ztratit ale do dítěte se mi přestalo chtít a víš že on je tim posedlej a mě to dává špatnou náladu,proto sem taky zase smutná.A do toho jak Lalla psala že zvládam dělat tak to právě taky jen díky jemu protože on mi často do práce vozí nebo pro mě jezdí a já pak v práci vydržim dělat to jo ale nezvládala sem to dojíždění.Bere mi to sílu chodit dálky na vlak a autobus a vstávat kvůli tomu o dvě hodiny dřív než když se vezu autem.Je to unavující a bere mi to sílu na tu práci.Jo moje chyba že nemam řidičák.To můžu poděkovat jemu že mi odveze a pak se mi dělá líp.Opravdu nechci ho ztratit ale to dítě mi nějak přešlo.A vim jak on se tim potratem do teď trápí.Taky z toho měl slzy když o tom mluví.Problem je že tak na děti je a že se mu nepovedlo s tou bývalou.Když s nim někde jdu a je tam někdo s kočárkem tak pořád tak pokukuje:-(

Radka (Pá, 19. 4. 2019 - 17:04)

Tak to jsi smutná z té holky a i z dítěte že nevíš co?

Miluna (Pá, 19. 4. 2019 - 17:04)

Jo přesně,z tý holky a z dítěte že nevim co dělat a co mu říct.Teď balim věci a jedeme do K.Varů k jeho příbuznym a pak i někam do Německa protože máme oba volno,tak sem ráda ale tohle je ve mě jako stín.A co ty?

Fanda (Pá, 19. 4. 2019 - 12:04)

Tak co Radko už ti Miluna napsala?

Radka (Pá, 19. 4. 2019 - 13:04)

Ne.a k čemu ti to je to vědět? Psala jsem že by jsem tebe nechtěla.

hm (Pá, 19. 4. 2019 - 06:04)

Zajímavé počtení. Každý vidíme štěstí v něčem jiném. Myslím si, že Miluna prožívá štěstí v sex. blaženosti, někomu stačí ke štěstí jen to, že je zdravý. Někdo to své štěstí nikdy nenalezne.

Lalla (Čt, 18. 4. 2019 - 23:04)

Dobrou noc všem. Ještě jsem koukla na "obyčejnou" Wiki, co říká o štěstí. Zajímavé, sany

Radka (Čt, 18. 4. 2019 - 22:04)

Milunko dávej na sebe pozor.Aby jsi se zase nechytla špatných lidí.Já nevím jakou mentalitu mají ukrajinky ale bojím se o tebe.Tak aspoň napiš z baru.A co Denis,bude dneska bez tebe doma?

nene (Čt, 18. 4. 2019 - 22:04)

Denis určitě doma není, ta to má dobře spočítaný

:D (Čt, 18. 4. 2019 - 22:04)

Já už chápu proč jí někdy chytá na ženský vztek a žárlivost.Protože je sama chce:D

Návštěvník (Čt, 18. 4. 2019 - 21:04)

Neboj, venku nebude, psala že jde do baru.

Radka (Čt, 18. 4. 2019 - 21:04)

Víte ona se bojí co dál.Ví že Denis bude chtít pokračovat na dítěti a ona už si není jistá po tomhle co se jí stalo a neví co dělat.Jemu něco slibuje aby ho neztratila ale sama neví.Teď je mně líto jestli bude někde po nocích venku.Jsem z toho smutná.Já bych ani dneska za ní nemohla kdyby chtěla ale jsem smutná že jí něco chytá a vlastně ani nepíše už na messengeru.

njn (Čt, 18. 4. 2019 - 21:04)

snad nebude venku osahávat nějaký ženský a domů nepřijde s monoklem. To se už taky kdysi stalo

Návštěvník (Čt, 18. 4. 2019 - 20:04)

Miluna už má léta a pořád nebude přitažlivá, její způsob života se na ní brzy projeví a pak nebude mít možnost výběru. Bude brát co příjde pod ruku. Myslím teď ty krásky a Denisky.

Lalla (Čt, 18. 4. 2019 - 20:04)

no, to máš pravdu. Jenže ona si to neuvědomuje

pozorující (Čt, 18. 4. 2019 - 20:04)

Spíš naopak.Ona si to právě uvědomuje a z toho jí začne občas hrabat.A budoucnosti se ona bojí tak na ní radši nemyslí,něco takového psala.

Návštěvník (Čt, 18. 4. 2019 - 20:04)

Já souhlasim s tebou.Podle mě je šťastná vždy jen chvíli.Pak se něco v ní zlomí,začne jí všechno srát a pak se z toho vypisuje.Dneska nejspíš Denis uvidí její druhou tvář.

? (Čt, 18. 4. 2019 - 20:04)

Šťastná určitě není. Nevyzná se sama v sobě, ty stavy nevypovídají o tom, že by žila šťastně. Život a pocity jako na houpačce. To se Miluny nechci zastávat. Ví o tom, že je něco špatně, ale nehledá a ani nechce pomoc.

Lalla (Čt, 18. 4. 2019 - 20:04)

Miluna skončí špatně? To je otázka s velmi nejistou odpovědí. Miluna totiž na rozdíl od spousty lidí kolem ní, žije naprosto šťastný a spokojený život. Nic nemusí, vždy má jako zálohu rodiče, kteří se o ni nějak postarají. Nic ji netrápí, zabývá se jen sama sebou, nemá žádné starosti, jen ty svoje /pocity/.

Reklama

Přidat komentář