Reklama

Děti a punčocháče.

Míra (So, 28. 10. 2017 - 19:10)

Hm tak tohle znám moc...A co bylo důvodem Pavle? Jak ta plína mezi nohama každej večer do tvého občanského věku souvisela s punčocháči?

Tomáš (So, 28. 10. 2017 - 19:10)

Ja s neměl problém s...Také jsem neměl s punčocháči problém. Bral jsem to jako součást oblečení normálně pod slabé tepláky na ven nebo pod kalhoty. Od podzimu do jara. Když mi maminka řekla, že je venku zima, ať si vezmu na sebe silné tepláky, řekl jsem jí, že si nechám ty slabší a vezmu si pod ně punčocháče. Nosil jsem je normálně jako Pavel do 14 - 15, prakticky dokud na mě byla dětská velikost. Moje holka, když to poprvé zjistila na to reagovala : jé, ty taky nosíš punčocháče? Pravda, byla určitá úskalí s posměváky ve škole, ale byli jsme pár kluků co jsme je nosili a pak si na to ostatní zvykli a dali pokoj, takže nebyl problém ani v zimě ve škole nebo na plavání. Jaké bylo mé překvapení, když jsem pak dostal od máti troje šedé melírované pánské punčocháče od Evony. Nosím je dál,jako Pavel. Žena mi je objednává a kromě Evony a od polského výrobce Adrian a Knittex. Kromě toho je dnes široký výběr kompresních elasťáků na sporty a co je výhodou, že kdo je nosí nemá problém s křečákama ap.

pavel (So, 28. 10. 2017 - 18:10)

Taky jsem nesnášela...Hm tak tohle znám moc dobře, a to jsem ani moc vzpurnej nebyl.I tak jsem měl plínu mezi nohama na noc každej večer až do tý doby než sem dostal občanku !

Pepa (So, 28. 10. 2017 - 08:10)

Na brusle jsem je pod teplákama také nosil, ale do školy asi tak do 7. třídy. A taky jsem sa styděl, ale mamice se neodmlouvalo. Táta ji vždy podržel, ale jednou řek: Letos si je vem, ale napřesrok už né. Na lyže a na brusle pod teplákama jsem je měl oblečený vždy a taky na lyžařském výcviku na střědní.
Omlouvam se za pěklepy.

Pepa (So, 28. 10. 2017 - 08:10)

Na brusle jsem je pod teplákama také nosil, ale do školy asi tak do 7. třídy. A taky jsem sa styděl, ale mamice se neodmlouvalo. Táta ji vždy podžel, ale jednou řek: Letos si je vem, ale napřesrok už né. Na lyže a na brusle pod teplákama jsem je měl oblečený vždy a taky na lyžařském výcviku na stědní.

Michal (So, 28. 10. 2017 - 07:10)

Taky jsem měl teplákovku -...Punčocháče a tepláky jsme nosili v zimě na brusle na rybník a když jsme v zimě museli na tělocvik na hřiště že jsme nemohli do tělocvičny, to bylo teplejší oblečení povinné na povel souhačele a kontroloval to, buď punčocháče nebo dlouhé spoďáry. To už i jako velcí kluci, bylo nám čtrnáct nebo i už patnáct.

Mára (Pá, 27. 10. 2017 - 18:10)

Jo jo asi nezná teplákovku...Taky jsem měl teplákovku - jednu a ta se šetřila na tělák a na tréningy. Na ven byly tepláky s gumou pod patu a pod ně punčocháče. Ale do školy jsem je taky nesnášel. Brr.

Taky (Pá, 27. 10. 2017 - 17:10)

bývaly pod tepláky punčocháče.

Monika (Pá, 27. 10. 2017 - 16:10)

Taky jsem nesnášela punčochy.
Mamka mě každý ráno nachystala kalhotky, punčocháče,rifle,tricko,svetr.A v tom jsme měla jít do školy. Jenže já si misto punčocháčů vzala ponožky. Když to mamka zjistila tak mě v sobotu ráno osobně ještě když jsem byla v posteli vyslikla pyžamo nasadila plenu, narvala do punčocháčů a přes ně mi zapla body abych si je nevyslikla a tak jsem musela být celí víkend abych si na ně zvykla.Od pondělí ráno jsem je raději začala nosit abych nemusela zase trávit víkend v plenách jako malé dítě.

Ondra (Pá, 27. 10. 2017 - 10:10)

Existuje určité prádlo a...Jo jo asi nezná teplákovku :-D
super bylo když to byla souprava , to jsem pak byl za bosse :-)

pro punčocháčov (Pá, 27. 10. 2017 - 07:10)

Také jsem v dětství, v...Existuje určité prádlo a to se jmenuje tepláky. Děti si běžně hrají a sportují v nich.

Petr II (Pá, 27. 10. 2017 - 04:10)

Ja s neměl problém s...Také jsem v dětství, v přechodných obdobích, na jaře a na podzim, nosil, jako i někteří ostatní kluci, punčocháče a kraťasy; jsem přesvědčený, že to bylo nejpraktičtější oblečení pro naše klukovské aktivity. Nedovedu si představit lézt po stromech, hrát fotbal apod. třeba v džínách. V zimě pak byly samozřejmé.

pavel (Čt, 26. 10. 2017 - 18:10)

Punčochy jsem nosil cca do 15- 16 let teď je mi 35 a nosím je zas cca 2 rok , mohu jen doporučit v jakémkoliv věku.

pet (Čt, 26. 10. 2017 - 17:10)

já je nesnášela :-(Já je nosím do dnes je mě 50

Věrka (Čt, 26. 10. 2017 - 11:10)

já je nesnášela :-(

Jarda (Čt, 26. 10. 2017 - 08:10)

Jednou jsem je měl na prvního máje, ale to je měli všichni kluci. Bíle punčocháče, bíla košile, modré krátke kalhoty a červenou pionýrskou šatku.

Jarda (Čt, 26. 10. 2017 - 07:10)

Já též nemám s puncochaci...Ja s neměl problém s punčocháčemi, oni měly problém se mnou. Maminka mi je dávala ke kratkejm kalhotám a ja pak lez na stromy a celý je rozdrápal na stehneh a lýtkach. Zakázat mi lézt na stromy prostě nešlo. Když jsem pov yrost narostla mi noha natolik, že mi všechny malý a bylo po ptákakach.

Petr (Út, 3. 10. 2017 - 14:10)

Nosí vaše děti už punčocháče .??? a vyte že pro děcka vyrábějí nové Prestige od čísel 30 až po 34 v džínovem stylu takzvané Denim ale dají jse zatím objednat přes Facebook.

(So, 23. 9. 2017 - 15:09)

Já též nemám s puncochaci žádný problém klidně je mám i u lékaře když tam jdu a nemusím aspoň nosit spodky a ponožky mám to v jednom a Horko mne v nich není už je nosím zruba tak měsíc od srpna a nemám žádný problém že silonkami nosím telovou barvu od belindy ale uvažuji i že jsi koupím i černé punčocháče mám je pod kalhotami i když jsou trochu vydet na konci kalhot oni jse hodeji mám i malou nohu 39 ale vejdu jse i do menších čísel jako jsou 38,37,36 ale nedávno mne nikdo nabídl po dítěti malé 35,5 tak jsem měl štěstí byli to prestizky zn.zebry tak jsem jsi je vzal.

Monika (St, 20. 9. 2017 - 09:09)

No ale nevím zda bych...manžel tam chodí v těch silonovích teplákách s dvěma proužky z tržnice

Reklama

Přidat komentář