Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Návštěvník (Po, 1. 4. 2019 - 12:04)

Je to potřeba brát jako srandu, však co je na tom. Jasně, jako děti jsme to nesměli, ale teď je to pro zábavu, to to nechápeš. Kolik ti je, to kňourání jak 5 leté dítě.

Anetaa (Út, 2. 4. 2019 - 05:04)

Nj vy to berete, jako legraci, ale ja vim jak to bylo neprijemne, kdyz sem to pustila pred vsema, ja vim dneska uz je to pryc, ale i tak mi beha mraz po zadech kdyz potrebuju a nemam kde zrovna...

Jana (Út, 2. 4. 2019 - 11:04)

Anet fakt klidek, proste kdysi se ve skole v hodine curat nepoustelo a stavalo se to bezne, ze nekdo neudrzel, dneska uz se spise pousti, ale nekde porad ne, to je nevyhoda skoly hm, tak to ber a s tim, ze neni kde si starosti nedelej, proste kdyz clovek musi pusti to i na namesti, lepsi nez se pocurat, ber to tak

Anetaa (St, 3. 4. 2019 - 06:04)

Nj je to v tom skolstvi blbe, ja vim kdysi se proste nepoustelo a museli sme to vydrzet, dneska uz to byva lepsi snad, mno to ti zavidim, ze to tak beres.

Jana (St, 3. 4. 2019 - 11:04)

Anet fakt klid, ja sem to taky tezce nesla v te skole, kdyz nas nepousteli, moc sem radeji nepila tehdy : D, stava se to i dneska hm, syn od pritele zlobil uca ho nepustila na zachod a on se taky pocural, takze uplne v klidu to neni zadna tragedie hm.

Lucka (St, 3. 4. 2019 - 09:04)

Tak už to neřeš. Tohle se prostě může stát každému a není to žádná tragédie. Buď ráda, že jsi se jenom počůrala. To já se jednou ve škole pokadila a to byl o dost větší trapas, ale žádný trauma z toho nemám. Chvíli jsem poslouchala posměšky a pak se na to prostě zapomnělo. Tak hlavu vzhůru. V životě tě potkají o dost horší věci.

Jana (Po, 1. 4. 2019 - 11:04)

Aneet fakt v klidu, je to jen sranda, ze obcas nejakeho chlapa potrapis neni zadna tragedie aspon si procvici mechyr hm : ) ja vim chapu te v te skole to bylo hodne neprijemne kdyz clovek nesmel, nektere ucitelky byly fakt kravy, ale uz je to pryc hm ber to tak

M (Pá, 29. 3. 2019 - 13:03)

Tak si nasad plinu a uz nevotravuj blbko!

Vilík (Pá, 29. 3. 2019 - 15:03)

Vyhoň si ho debile a nezacláňej !

Jana (Pá, 29. 3. 2019 - 11:03)

Klidek, moc to prožívám, u nás se taky ve škole nepouštělo a za celou školní docházku se zechcali dva spolužáci jeden kluk v první a kámoška dokonce v sedmičce a nikdo si z toho nic nedělal, taky sem to kolikrát málem nevydržela no a, kdysi to tak prostě bylo tak už to neřeš hmmm

pavel (St, 20. 3. 2019 - 03:03)

Dobré ráno všem !! Úžasně to čvachtá , jsem pokaděnej a počuranej až dost , chvíli před protečením a je mi úplně fajn , a ani mi nevadí , že musím za chvíli do práce, tak se mějte .

Luboš (Út, 19. 3. 2019 - 06:03)

Ta jooo Anetoo, dnes v osm večer u tebe. A užijeme si to. Je to už osm let,co jsem tě nepotkal,a povadlo se locator meesegrem tě najít. A pozdravuj Davidka.

Jana Š. (Po, 18. 3. 2019 - 13:03)

Vy tady z toho naděláte. Já chodím normálně s kamarádkou s přítelem a jeho kámošema na pánský a nic z toho nedělá a oni taky ne. Je to potřeba občas vypustit a dělat si z toho nervy teda rozhodně nebudu. Někteří cizí koukaj a prohlásí jestli jsem se nespletla a dalším je to jedno. Každej snad ví, co by tam měl mít ten druhý, tak co takové pohoršení. Když jsme někde v přírodě s tou naší partou, tak se před sebou taky neschováváme jak nějací pohoršení blázni. To je jako na koupálku, když mám jen minimalistický tanga a nahoře nic, to je v pohodě a nikdo z toho až na nějaké občasné blbečky nic nedělá, ale mimo koupálko je to všechno obrovký problém a psycho. Jednou jsem byla na nákupu a jak nenosím podprsenky, tak jsem měla jen bílé tričko a bylo to samozřejmě pěkně vidět a nějaká kravka se do mě pustila, jak budím veřejné pohoršení a jaké trauma z toho budou mít její děti. Tak jsem ji dala co proto a šla jsem od ní pryč. A za týden na koupálku s dětma a nahoře bez ji už nevadilo.

Návštěvník (Po, 18. 3. 2019 - 12:03)

Večer ve sprše.

Eva (Pá, 15. 3. 2019 - 11:03)

Nooo co se tady strhlo : ) nejake smirovani, kdyz se cloveku chce pusti to vsude a chlapi si vudbec nemuseji delat starosti co by na nich zenske nakoukaly : D a zajimave ze cestou busem na dovolku zada o zastaveni dycky nejaky chlap, myslim si ze vydrzet muze kazdy i chlapi....

Anetaa (Po, 18. 3. 2019 - 05:03)

No ty si Evo ta prava, aby si neco rikala, ty co si proti pousteni na zachod v hodine si pockej az se v tom buse bude chtit tobe...

Návštěvník (Pá, 8. 3. 2019 - 12:03)

To jsou starosti. Nejsem žádný úchyl nebo exhybicionista, ale dělat z toho takové problémy. Když se ženská podívá, tak ať se podívá, kvůli tomu mě neupadne. Hajzlbáby rády uklízejí za provozu, když jim to dělá dobře... A když se ženské líbí, že se chlapy kouknou, tak ať se kouknou. Je to každého věc.

Návštěvník (Pá, 8. 3. 2019 - 12:03)

To jsou starosti. Nejsem žádný úchyl nebo exhybicionista, ale dělat z toho takové problémy. Když se ženská podívá, tak ať se podívá, kvůli tomu mě neupadne. Hajzlbáby rády uklízejí za provozu, když jim to dělá dobře... A když se ženské líbí, že se chlapy kouknou, tak ať se kouknou. Je to každého věc.

znalec (Po, 4. 3. 2019 - 08:03)

Máš opravdu dobré fantazie Bobříku.

Znalec (Pá, 1. 3. 2019 - 16:03)

Však to říkám celou dobu.

Reklama

Přidat komentář