Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Znalec (Čt, 28. 3. 2019 - 09:03)

Anetaa asi utekla z kláštera.

Jana (Čt, 28. 3. 2019 - 11:03)

Anetoo si trapná a nerozumíš sranda, já to tak taky občas dělával když chce můj chlap curaci pauzu, že mu nezastavim DDD, je to sranda a hlavně hodně vzrušující kdy chce a nemá kam : DDD

Anetaa (Pá, 29. 3. 2019 - 06:03)

Ty si trapná, ja srande rozumím, ale ty ne, to fakt není sranda, když někdo potřebuje curat, skoda, že se ti nestalo to co mi stalo ve skole, to bys už asi pochopila ze to neni sranda

Thom (Pá, 29. 3. 2019 - 15:03)

Anetooo,krávo jedna nebeská !!!

Anetaa (Po, 1. 4. 2019 - 06:04)

Nejsem zadna krava, jen si myslim, ze kazdy by mel mit moznost si vcas odskocit, a delat to nekomu schvalne, ze ho nepustis curat je fakt hnusny a hodne, mel by to pak dotycny vtipalek zazit sam a videl by jak je to neprijemne...

Návštěvník (Po, 1. 4. 2019 - 12:04)

Je to potřeba brát jako srandu, však co je na tom. Jasně, jako děti jsme to nesměli, ale teď je to pro zábavu, to to nechápeš. Kolik ti je, to kňourání jak 5 leté dítě.

Anetaa (Út, 2. 4. 2019 - 05:04)

Nj vy to berete, jako legraci, ale ja vim jak to bylo neprijemne, kdyz sem to pustila pred vsema, ja vim dneska uz je to pryc, ale i tak mi beha mraz po zadech kdyz potrebuju a nemam kde zrovna...

Jana (Út, 2. 4. 2019 - 11:04)

Anet fakt klidek, proste kdysi se ve skole v hodine curat nepoustelo a stavalo se to bezne, ze nekdo neudrzel, dneska uz se spise pousti, ale nekde porad ne, to je nevyhoda skoly hm, tak to ber a s tim, ze neni kde si starosti nedelej, proste kdyz clovek musi pusti to i na namesti, lepsi nez se pocurat, ber to tak

Anetaa (St, 3. 4. 2019 - 06:04)

Nj je to v tom skolstvi blbe, ja vim kdysi se proste nepoustelo a museli sme to vydrzet, dneska uz to byva lepsi snad, mno to ti zavidim, ze to tak beres.

Jana (St, 3. 4. 2019 - 11:04)

Anet fakt klid, ja sem to taky tezce nesla v te skole, kdyz nas nepousteli, moc sem radeji nepila tehdy : D, stava se to i dneska hm, syn od pritele zlobil uca ho nepustila na zachod a on se taky pocural, takze uplne v klidu to neni zadna tragedie hm.

Lucka (St, 3. 4. 2019 - 09:04)

Tak už to neřeš. Tohle se prostě může stát každému a není to žádná tragédie. Buď ráda, že jsi se jenom počůrala. To já se jednou ve škole pokadila a to byl o dost větší trapas, ale žádný trauma z toho nemám. Chvíli jsem poslouchala posměšky a pak se na to prostě zapomnělo. Tak hlavu vzhůru. V životě tě potkají o dost horší věci.

Jana (Po, 1. 4. 2019 - 11:04)

Aneet fakt v klidu, je to jen sranda, ze obcas nejakeho chlapa potrapis neni zadna tragedie aspon si procvici mechyr hm : ) ja vim chapu te v te skole to bylo hodne neprijemne kdyz clovek nesmel, nektere ucitelky byly fakt kravy, ale uz je to pryc hm ber to tak

M (Pá, 29. 3. 2019 - 13:03)

Tak si nasad plinu a uz nevotravuj blbko!

Vilík (Pá, 29. 3. 2019 - 15:03)

Vyhoň si ho debile a nezacláňej !

Jana (Pá, 29. 3. 2019 - 11:03)

Klidek, moc to prožívám, u nás se taky ve škole nepouštělo a za celou školní docházku se zechcali dva spolužáci jeden kluk v první a kámoška dokonce v sedmičce a nikdo si z toho nic nedělal, taky sem to kolikrát málem nevydržela no a, kdysi to tak prostě bylo tak už to neřeš hmmm

pavel (St, 20. 3. 2019 - 03:03)

Dobré ráno všem !! Úžasně to čvachtá , jsem pokaděnej a počuranej až dost , chvíli před protečením a je mi úplně fajn , a ani mi nevadí , že musím za chvíli do práce, tak se mějte .

Luboš (Út, 19. 3. 2019 - 06:03)

Ta jooo Anetoo, dnes v osm večer u tebe. A užijeme si to. Je to už osm let,co jsem tě nepotkal,a povadlo se locator meesegrem tě najít. A pozdravuj Davidka.

Jana Š. (Po, 18. 3. 2019 - 13:03)

Vy tady z toho naděláte. Já chodím normálně s kamarádkou s přítelem a jeho kámošema na pánský a nic z toho nedělá a oni taky ne. Je to potřeba občas vypustit a dělat si z toho nervy teda rozhodně nebudu. Někteří cizí koukaj a prohlásí jestli jsem se nespletla a dalším je to jedno. Každej snad ví, co by tam měl mít ten druhý, tak co takové pohoršení. Když jsme někde v přírodě s tou naší partou, tak se před sebou taky neschováváme jak nějací pohoršení blázni. To je jako na koupálku, když mám jen minimalistický tanga a nahoře nic, to je v pohodě a nikdo z toho až na nějaké občasné blbečky nic nedělá, ale mimo koupálko je to všechno obrovký problém a psycho. Jednou jsem byla na nákupu a jak nenosím podprsenky, tak jsem měla jen bílé tričko a bylo to samozřejmě pěkně vidět a nějaká kravka se do mě pustila, jak budím veřejné pohoršení a jaké trauma z toho budou mít její děti. Tak jsem ji dala co proto a šla jsem od ní pryč. A za týden na koupálku s dětma a nahoře bez ji už nevadilo.

Návštěvník (Po, 18. 3. 2019 - 12:03)

Večer ve sprše.

Eva (Pá, 15. 3. 2019 - 11:03)

Nooo co se tady strhlo : ) nejake smirovani, kdyz se cloveku chce pusti to vsude a chlapi si vudbec nemuseji delat starosti co by na nich zenske nakoukaly : D a zajimave ze cestou busem na dovolku zada o zastaveni dycky nejaky chlap, myslim si ze vydrzet muze kazdy i chlapi....

Reklama

Přidat komentář