Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Jana (Po, 1. 4. 2019 - 11:04)

Aneet fakt v klidu, je to jen sranda, ze obcas nejakeho chlapa potrapis neni zadna tragedie aspon si procvici mechyr hm : ) ja vim chapu te v te skole to bylo hodne neprijemne kdyz clovek nesmel, nektere ucitelky byly fakt kravy, ale uz je to pryc hm ber to tak

M (Pá, 29. 3. 2019 - 13:03)

Tak si nasad plinu a uz nevotravuj blbko!

Vilík (Pá, 29. 3. 2019 - 15:03)

Vyhoň si ho debile a nezacláňej !

Jana (Pá, 29. 3. 2019 - 11:03)

Klidek, moc to prožívám, u nás se taky ve škole nepouštělo a za celou školní docházku se zechcali dva spolužáci jeden kluk v první a kámoška dokonce v sedmičce a nikdo si z toho nic nedělal, taky sem to kolikrát málem nevydržela no a, kdysi to tak prostě bylo tak už to neřeš hmmm

pavel (St, 20. 3. 2019 - 03:03)

Dobré ráno všem !! Úžasně to čvachtá , jsem pokaděnej a počuranej až dost , chvíli před protečením a je mi úplně fajn , a ani mi nevadí , že musím za chvíli do práce, tak se mějte .

Luboš (Út, 19. 3. 2019 - 06:03)

Ta jooo Anetoo, dnes v osm večer u tebe. A užijeme si to. Je to už osm let,co jsem tě nepotkal,a povadlo se locator meesegrem tě najít. A pozdravuj Davidka.

Jana Š. (Po, 18. 3. 2019 - 13:03)

Vy tady z toho naděláte. Já chodím normálně s kamarádkou s přítelem a jeho kámošema na pánský a nic z toho nedělá a oni taky ne. Je to potřeba občas vypustit a dělat si z toho nervy teda rozhodně nebudu. Někteří cizí koukaj a prohlásí jestli jsem se nespletla a dalším je to jedno. Každej snad ví, co by tam měl mít ten druhý, tak co takové pohoršení. Když jsme někde v přírodě s tou naší partou, tak se před sebou taky neschováváme jak nějací pohoršení blázni. To je jako na koupálku, když mám jen minimalistický tanga a nahoře nic, to je v pohodě a nikdo z toho až na nějaké občasné blbečky nic nedělá, ale mimo koupálko je to všechno obrovký problém a psycho. Jednou jsem byla na nákupu a jak nenosím podprsenky, tak jsem měla jen bílé tričko a bylo to samozřejmě pěkně vidět a nějaká kravka se do mě pustila, jak budím veřejné pohoršení a jaké trauma z toho budou mít její děti. Tak jsem ji dala co proto a šla jsem od ní pryč. A za týden na koupálku s dětma a nahoře bez ji už nevadilo.

Návštěvník (Po, 18. 3. 2019 - 12:03)

Večer ve sprše.

Eva (Pá, 15. 3. 2019 - 11:03)

Nooo co se tady strhlo : ) nejake smirovani, kdyz se cloveku chce pusti to vsude a chlapi si vudbec nemuseji delat starosti co by na nich zenske nakoukaly : D a zajimave ze cestou busem na dovolku zada o zastaveni dycky nejaky chlap, myslim si ze vydrzet muze kazdy i chlapi....

Anetaa (Po, 18. 3. 2019 - 05:03)

No ty si Evo ta prava, aby si neco rikala, ty co si proti pousteni na zachod v hodine si pockej az se v tom buse bude chtit tobe...

Návštěvník (Pá, 8. 3. 2019 - 12:03)

To jsou starosti. Nejsem žádný úchyl nebo exhybicionista, ale dělat z toho takové problémy. Když se ženská podívá, tak ať se podívá, kvůli tomu mě neupadne. Hajzlbáby rády uklízejí za provozu, když jim to dělá dobře... A když se ženské líbí, že se chlapy kouknou, tak ať se kouknou. Je to každého věc.

Návštěvník (Pá, 8. 3. 2019 - 12:03)

To jsou starosti. Nejsem žádný úchyl nebo exhybicionista, ale dělat z toho takové problémy. Když se ženská podívá, tak ať se podívá, kvůli tomu mě neupadne. Hajzlbáby rády uklízejí za provozu, když jim to dělá dobře... A když se ženské líbí, že se chlapy kouknou, tak ať se kouknou. Je to každého věc.

znalec (Po, 4. 3. 2019 - 08:03)

Máš opravdu dobré fantazie Bobříku.

Znalec (Pá, 1. 3. 2019 - 16:03)

Však to říkám celou dobu.

Eva (Čt, 28. 2. 2019 - 11:02)

Tak po dlouhe dobe sem tady koukla a nestacim se divit, nejen, ze tu Aneta furt narika kvuli pocurani co si zavinila sama, Aneto nech toho si uz trapna a ucitelka se zachovala spravne aspon sis zapamatovala, ze si mas zajit o prestavce a tady Ti uchylove at se klidne pocuravaj az tjisti jake to je kdyz ochabne panevni dno a budou ty pliny muset nosit hned je to prejde, ja mam slabe panevni dno, cvicim a i tak vzdycky radeji vydrzim a nikde nevyrusuju ani v aute nezadam o prestavku takze taak vydrzet se to da dycky, jen musi clovek chtit.

Libor (St, 27. 2. 2019 - 07:02)

Anetoo, když se počůrala moje ségra, tak mne to bylo jedno. Když se počůrala moje holka tak jsem z toho byl na větvi a skoro jsem se samovolně udělal do kalhot.To už je skoro 15 let,ale ten zážitek si pamatuju dodnes

Návštěvník (St, 27. 2. 2019 - 12:02)

Jj, mít tu správnou holku a je to pěkný zážitek, hlavně když má kalhoty na kterých je to pěkně vidět, jak to postupuje. Kolikrát jsem byl od ní mokrý i já, když si mě sedla na klín a nebo když jsem ji někde opřenou o strom projížděl rukou. Prostě si s tím nedělala žádnou hlavu a pustila to, a když byla hodně vzrušená, tak jí to bylo totálně jedno. Měl jsem takovou na střední poslední rok, jenže potom šla na vejšku hodně daleko a byl konec. Pěkně jsem si to užíval, doma sice ty kecy, to byl opruz, ale to se dalo přežít. Už jsem na další takovou nenatrefil.

Provokatérka (Po, 25. 2. 2019 - 11:02)

Včera v podvečer, jsem to pustila do džín před přítelem a potom jsme na to vlítli. Moc se mu to takhle líbí.

Anetaa (St, 27. 2. 2019 - 06:02)

Myslela sem si, ze na teto strance se muzou sverit lidi co se stydi, ze se pocurali, zatim jste se tady jen posmivali, psali mym jmenem trapnosti o volani mamince a pocurani se vnimate jako vzrusujici coz uz vubec nechapu...

Kikina (St, 27. 2. 2019 - 18:02)

Nesnaž se chápat co nemůžeš pochopit...

Reklama

Přidat komentář