Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Jirka (Út, 12. 3. 2019 - 19:03)

Namyšlený určite nejsem. Je vidět že špatně odhaduješ lidi, anebo je posuzuješ povchně.

Jirka napsal (Út, 12. 3. 2019 - 18:03)

Proč bys měla číst o zázračných uzdraveních Bohem v lékařských záznamech? To právě ukazuje tvou nevíru. I kdyby tam něco takového bylo -a takové případy jsou některé zdokumentované- není důvod to zveřejňovat. Samotné svědectví uzdraveného lidem nestačí, protože mají sklon vycházet z nevíry. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Jirko, ty jsi píča. Píča v kalhotách.

Jirka (Út, 12. 3. 2019 - 18:03)

Když už hvězdoslav použije takové vulgární slova, tak už musí být fest vytočenej:-p Kdybys byl věřící sklidila by tě modlitba, ale takto nevím.

Touha (Út, 12. 3. 2019 - 18:03)

A hele, Sardanapal :)

Rakato napsal (Út, 12. 3. 2019 - 18:03)

Jinak řečeno - králům ani tak nešlo i myšlenky křesťanství, jako o jeho podporu jejich moci, a výsledek toho sčuchnutí byl tragický – nová ideologie přinesla cca šestnáct století trvající dobu temna v Evropě (plus jak píšeš i náboženské krutosti).------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- To je hořká pravda

Jirka (Út, 12. 3. 2019 - 19:03)

Aneb já o voze ty o koze. Proč ne co, na to sere pes, hlavně že jsi na to nějak reagoval.

Návštěvník (Út, 12. 3. 2019 - 18:03)

a proč je víra nezbytnost?

Touha ještě pr… (Út, 12. 3. 2019 - 12:03)

Ještě k těm jaderným hlavicím. Co by na to řekli v patnáctém století? Obyčejní lidé by si odplivli stejně jako si odplivávali nad těmi, kdo ve pod záminkou toho svého nesprávnějšího výkladu Bible rozpoutával krvavé středověké války. Pro svou politickou moc. Moc světskou a duchovní ruku v ruce. A věř, že kdyby tito zmetci ty jaderné hlavice uměli sestrojit, tak by to udělali. Tímto za mě vše

Rakato (Út, 12. 3. 2019 - 16:03)

No a co názor, že jaderné hlavice nám přinesly šedesát let míru? (Protože oboustranné zničení bylo tak pravděpodobné, že ani jedna strana další válku nezačala.)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V principu ale souhlasím - až se hlavic v Pákistánu zmocní islamisté nebo až je Írán vyrobí, bude více než dusno.

Jirka píše (Út, 12. 3. 2019 - 09:03)

Znám dobře když jsem vožralej něco řekl napsal jak jsem se několik dni pak styděl. Je to tvoje věc ale neměl bys tolik pit. Ateismus jak vidno není dobrá cesta. Já když pil tak mě byla plna hospoda a ne jedna a na diskuze po netu jsem neměl čas a pomyšlení. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Nesváděj svůj alkoholismus na ateismus. Já jsem ateista a abstinent. Žádnou sračkoidní ideologii nepotřebuji k tomu, abych nechlastal. Za to, že jsi chlastal, ateismus nemůže. Bylo to tvoje osobní slabošství, pobožná nádhero...

Rakato píše (Út, 12. 3. 2019 - 09:03)

No a vy křesťané se svou neméně krvavou nehumánní minulostí, vy byste měli být rádi, že nejste ilegální, protože je u nás náboženská svoboda - pro vás nezasloužený dar.( ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Tak tak. Oni si tu vymoženost ani neuvědomují.

Jirka (Út, 12. 3. 2019 - 17:03)

Taková doba už tu přece nedávno byla. Pokud se vám po ní stýská, přestěhujte se do států jako je KLDR, kde budete šťastnější.

Mima napsala (Po, 11. 3. 2019 - 19:03)

"Mimochodem, čteš špatně mé příspěvky........ Znáš dobře Bibli a víš o čem je řeč, jen potřebuješ si do mě kopnout.....tak si posluš....jsem přece křesťanka a Rakatovi se to bude líbit, když budu trpět a ještě nastavím druhou tvář....."!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ta tvoje ublíženská póza už je obehraná a trapná. A křesťany a křesťanky znám a rozhodně neplatí, že by všichni mleli o ohni a krvi. Jen někteří. Tady na doktorce to děláš jen ty. A předtím Mare. Možná ji napodobuješ....

sardanapal* (Po, 11. 3. 2019 - 17:03)

A ještě k Jirkovi , tomu nabubřelému , do sebe zahleděnému , sebestřednému , egoistovi co si v zajetí jiných houbiček , šluknul i Šalamounova hovna , vlastně nemám co dodat ...

Jirka (Po, 11. 3. 2019 - 18:03)

Sardinko ty jsi ale trouba. Chápu že mi nemůžeš zapomenout, že jsem ti psal že jsi jednodušší apod. Ale snad už je to nějaký pátek ne? Já se tady svěřil že jsem kouřil trávu a ty tu o mě budeš psát že jsem bral i lysohlávky? Co na tom že jsem v životě neměl jedinou tuto houbu. Trávu nekouřím, piva si dám tři do týdne, dokonce jsem přestal kouřit. A ty mi zde chceš připomínat minulost a ještě lhát. Musíš mít v sobě hodně nenávisti. Od začátku tě vnímám jako víceméně zakomplexovaného člověka, za což řekněme úplne nemůžeš, ale že se kvůli tomu budeš chovat jako děvka, to jsem nečekal. Raději si připomeň svoje hříchy, já se za ty své nestydím, bylo jich daleko víc. Radši se ale budu chlubit hříchem než abych psal jaký jsem dobráček. Nevím kolik ti je let ale jednáš jako ublíženej smrad.

sardanapal* (Po, 11. 3. 2019 - 18:03)

Jiříku , neboj ! Píšu vod stolku a ňáký to volume už mám taky ... A nejsem fráter aby ses mi vyznal ( mimo nadměrné onanie ) že všech hříchů ...
Dosmrti dobrý , Vole ... /////////////////// sardanapal ...

Jirka (Po, 11. 3. 2019 - 19:03)

Tak nebuď blbej a nepiš vožralej. Mně je jasný že nejsi střízlivej ale ostatní to vědět nemusí. Neděláš ostudu mně ale hlavně sobě. Znám dobře když jsem vožralej něco řekl napsal jak jsem se několik dni pak styděl. Je to tvoje věc ale neměl bys tolik pit. Ateismus jak vidno není dobrá cesta. Já když pil tak mě byla plna hospoda a ne jedna a na diskuze po netu jsem neměl čas a pomyšlení. To piješ sám jo?

________
Já to asi taky přehnal ale musel jsem se ohradit když ze me děláš nejakou smažku, které ja nesnáším. Já dokážu odpustit, ale ne svou zásluhou. A asi i proto mi Bůh odpustil, aspoň jsem to tak pocítil. Vždycky musíme odpustit a smirit se to je jediná cesta a ne prohlubovat sváry a nenávist, to vede ke zkáze.

sardanapal* (Po, 11. 3. 2019 - 19:03)

Co mám dělat ? Sem vožralej a přece ti věřím ...Jirko , Vole ...

sardanapal* (Po, 11. 3. 2019 - 18:03)

A ty houbičky - to mělo být jen přeneseně , jen tak . Sám si se odhalil drobným žertem ...
Ale fakt všechno dobrý ...

Mimochodem (Po, 11. 3. 2019 - 17:03)

Mimochodem, Mima je fascinována krví a ohněm. Poněkolikáté o tom píše v diskusi. To také vypovídá leccos o její psychice... Běžně ženy tolik o krvi a ohni nepíšou. Je tam zjevně změněná psychika proti normálu.

Reklama

Přidat komentář