Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Tondα Vlαs (So, 2. 2. 2019 - 10:02)

Ne, není to žádný proces. Je to jen póza a autosugesce, Mimo. Jsi stejně neproměněná jako já. Oba dva si jen na něco hrajeme... Jsme pokrytci.

mima (So, 2. 2. 2019 - 10:02)

.....Ne že bych už toho dosáhl anebo už byl dokonalý, ale ženu se vpřed, abych přece jen uchvátil to, k čemu jsem byl uchvácen Kristem Ježíšem Nemyslím si, bratři, že bych to už získal, ale jde mi jen o jedno: zapomínaje na to, co je za mnou, vztahuji se k tomu, co je přede mnou. Ženu se k cíli.... Filipským 3.kap.
.............................neboj, nepodaří se ti nás rozeštvát. Můžeš tady chrlit síru, oheň, vařít nás v oleji, křižovat..... ale Boží lásku, nikdy nezničis. Naopak, každý den po tvých příspěvcích mám radši Tonyho a chci mu být oporou. Chci, aby Boží milost mu vynahradila to všechno co mu v životě zničil ďábel, chci, aby doběhl do cíle....a vím, že je to i jeho přání a proto se budu za něho stavět. Až tady nebude Duch Svatý, až tady nebude Boží lid pak už se nikdo nebude přimlouvat.......Je to stejné jak v době Sodomy....... spravedlivý Lot odešel a pak přišel oheň......

mima (So, 2. 2. 2019 - 09:02)

Dobré ráno
a jej, tady se zase někdo zastiňuje za Tonym. Po pravdě já se teď taky vztekam, zlobím, jsem zlá....to je obyčejná lidská, jak praví Jirka, vlastnost. Jsme lidé, nejsme andělé ani bohové. Žijeme v takovém prostředí, jsme jak by zavření na infekčním oddělení a proto se nás všechno to zlo dotýká, chce nás polapit.... Nemůžeme vyjít z toho těla, prostředí. Člověk, který přijal Krista má tu výsadu, že má určitý prostředek, který ho očistí od všech těch bakterií, od všeho toho zla co se na nás nalepí, kde jsme se narodili a kde musíme žít.... Krev toho nevinného beránka, Ježíše Krista má ještě dnes, ten stejný účinek, očišťuje nás od každého našeho nedostatků..... Jedno je pravda, ty který tady pořád odsuzujes a vytahujes chyby člověka, spasení je proces. Ta pravda je taková :-) že nejsme takoví jací by jsme měli být ( což svědčí i tvoje obžaloby ) ale už nejsme takoví jak v minulostí..... no není to krásné....no není to proces :-)

Tony (So, 2. 2. 2019 - 07:02)

Kdyby mě pozoroval někdo zvenčí, řekl by si, že jsem člověk ze světa. Nic o mně nevypovídá, že bych byl křesťanem. Žiji jako každý další. Nejsem proměněný ke Kristovu obrazu. Vztekám se jako nevěřící. Mstím se jako nevěřící. Když jsem pod vlivem alkoholu, chovám se tak nezřízeně, že jsem hospitalizovaný v nemocnici. Neumím se ovládat v jídle, neumím se ovládat v pití. Jsem v podstatě parodie na křesťana. Ale internet má výhodu, že mě není vidět. Na internetu mohu předstírat autoritu a dokonce bát tak troufalý a kádrovat ostatní věřící a dávat jím nálepky. Já sám jsem troska, ale díky internetu mi narostou křídla....

Tony (So, 2. 2. 2019 - 09:02)

Tony (anonym)
Kdyby mě pozoroval někdo zvenčí, řekl by si, že jsem člověk ze světa. Nic o mně nevypovídá, že bych byl křesťanem. Žiji jako každý další. Nejsem proměněný ke Kristovu obrazu. Vztekám se jako nevěřící. Mstím se jako nevěřící. Když jsem pod vlivem alkoholu, chovám se tak nezřízeně, že jsem hospitalizovaný v nemocnici. Neumím se ovládat v jídle, neumím se ovládat v pití. Jsem v podstatě parodie na křesťana. Ale internet má výhodu, že mě není vidět. Na internetu mohu předstírat autoritu a dokonce bát tak troufalý a kádrovat ostatní věřící a dávat jím nálepky. Já sám jsem troska, ale díky internetu mi narostou křídla....
odpovědět
2. Únor 2019 - 7:37---------------------------------------------------------------------------------------------------Úchylný fejkařu, zase jsi tu čmáral nesmysly ve svou hodinu, v době, kdy ještě spím. To máš dvouciferné IQ počínající sedmičkou, pokud si myslíš, že ti to tu bude někdo baštit?

Návštěvník (So, 2. 2. 2019 - 03:02)

Ono je možný si dát hovno do záložny.

Mio (So, 2. 2. 2019 - 01:02)

Jste vsechne toady jeble Na Hlavu

Jirka (Pá, 1. 2. 2019 - 23:02)

A jako další vysvětlení mě napadá misandrie. To jsou ale natolik hluboké věci, že by to dotyčná veřejně nepřiznala ani kdyby jí lámali kolem.

Touha (Pá, 1. 2. 2019 - 23:02)

Jirko, nepřeháááněj, jdu spát a ne abyste se tady samým dokazováním síly vaší lásky, sežrali

Tony (Pá, 1. 2. 2019 - 23:02)

Nono, mě spíše štve ten úchyl, který se prolomil do mého profilu. Jeho odsouzení jsem od nikoho z vás neviděl a při tom na tom stojí vše.

Nona (mumlajíc… (Pá, 1. 2. 2019 - 23:02)

Máš pravdu, já to totiž zprvu považovala za to, čemu říkám někdy tady v diskuzi středoškolský humor nebo středoškolské šarvátky. Až dnes mi došlo, že si ten člověk vytvořil profil na tvoje jméno? Tak pokud to není žert, ale snaha poškodit tebe, tak bych očekávala, že se zachová jako chlap, přizná se neboli vystoupí z anonymity a rozdáte si tady ostrou diskuzi nebo si někde v realitě v hospodě dáte po hubě. Každopádně by si měl uvědomit, že nejen tobě škodí, ale i ničí diskuzi . A že jich takovým způsobem bylo zničeno hafo...Takže o co ti vlastně jde fejkaři?

Touha (Pá, 1. 2. 2019 - 19:02)

K diskuzi o morálce. Je dobré si ujasnit, co to je morálka. Morálka je cosi jako soubor pravidel, které si určuje daná skupina, společenství, kultura( v určité době a na základě zkušenosti), aby vůbec mohly přežít nebo i prosperovat. Těmito pravidly je jedinec chráněn, zároveň je nucen je dodržovat, aby jej společnost nezavrhla, nepotrestala. Proto vypadá jinak morálka starozákonní (ok za oko...) a jinak novozákonní (...nastav druhou tvář). Jinak vypadala morálka ve středověku a jinak v novověku. ………………………….Něco jiného je definování dobra x zla.

Jirka (Pá, 1. 2. 2019 - 19:02)

O tom rovněž více v Chelčického traktátu O trojím lidu.

Tony (Pá, 1. 2. 2019 - 14:02)

Milý ππ, ty rozpory se dají lehce vysvětlit různými pohledy jednotlivých autorů.

ππ (Pá, 1. 2. 2019 - 18:02)

A co když tu knihu napsal jen, jak vy říkáte, Mojžíš?

Touha (Pá, 1. 2. 2019 - 12:02)

Opět jen různé interpretace podepřené pyšným tvrzením...má interpretace je ta pravá

KC (Pá, 1. 2. 2019 - 12:02)

Mima se ničím nechlubí, Jirko jsi mimo. Myslím, že je velmi duchovně vyzrálá.

Jirka (Pá, 1. 2. 2019 - 12:02)

Způsob argumentace "jsi mimo" je příliš chabý, aby někoho přesvědčil. To bys/te měl/a/o vědět.

KC (Pá, 1. 2. 2019 - 15:02)

A též neumím argumentovat verši z bible jako Mima, Jirka a jiní, ale každý má jiné hřivny. Je treba je najít a používat.

KC (Pá, 1. 2. 2019 - 15:02)

Nechci nikoho přesvědčovat, říkám svůj názor. Podle příspěvků tady je Mima křesťanka na svém místě. Můžu si z ní brát jen příklad a povzbuzení.

Reklama

Přidat komentář