Reklama

ALS - amyotrofní laterální skleróza

A. (Út, 21. 1. 2020 - 13:01)

Nikolo, podle Kushio jazyk odráží stav střev, takže je třeba se zaměřit na regeneraci střev a to hlavně radikální změnou stravy. Hodně tomu pomáhá pití vody nebo čaje a výplachy střev . Minimální doba na jejich očistu je týden a pak by bylo nejlepší přejít na pití šťáv z ovoce a zeleniny, ne současně ale odděleně. A pak přejít na syrovou stravu. Tato změna může regenerovat celý organismus. Nejlépe je připravovat si šťávy sám, nekonzumovat průmyslově vyráběné, s těmi mám špatném zkušenosti. Pokud budete chtít více informací, můžete napsat na [email protected]

A. (So, 11. 1. 2020 - 08:01)

Nikolo, doporucuji Vam knihu Umeni orientalni diagnostiky autor Michio Kushi. Kapitolu o jazyku, ale cela kniha umozni pochopit dulezite souvislosti mezi castmi naseho tela.

Nikola (Čt, 16. 1. 2020 - 17:01)

Děkuji za odpived,nicméně záškuby i fascikulace na jazyku mám i takové výkroje plus zvysene reflexy

P. N. (Po, 20. 4. 2020 - 23:04)

Dobrý den, Nikolo. Přesně ty příznaky, které popisujete, jsem měla také, do puntíku. Diagnostikovali mi ALS. Po půl roce jsem se objednala na nátlak rodiny do Motola k MUDr. Mazancovi, který je jeden z předních odborníků na tuto nemoc... Zkratim to, ALS nemám. Je to už 4 roky. Potíže jsou nyní mnohem mírnější, zřejmě jak jsem se zklidnila.

Nikola (St, 22. 4. 2020 - 15:04)

Dobrý den,děkuji za odpoved
Můžu poprosit na vás kontakt třeba email?

Nikola (St, 22. 4. 2020 - 14:04)

Dobrý den,děkuji za odpoved
Můžu poprosit na vás kontakt třeba email?

Nikola (Ne, 5. 1. 2020 - 09:01)

Dobrý den,je tu prosím někdo se stejnými priznakami s bulbarni formou.Moc děkuji za odpověď

Diskuse (St, 1. 1. 2020 - 10:01)

Děkujeme

Nikola (Po, 30. 12. 2019 - 14:12)

Díky moc.

989 (Po, 30. 12. 2019 - 10:12)
S. (Po, 18. 11. 2019 - 21:11)

U St.Grose začalo onemocnění jedním prstem na ruce, nevím kterým. Setkal jsem se s nemocným pánem a zeptal jsem se ho, čím to začalo u něj. Řekl mi , že ukazovákem na pravé ruce. Protože se přes 30 let zabývám orientální diagnostikou, vím, že ukazovák má přímou souvislost se střevem, takže jsem přesvědčen , že u lidí předcházejí onemocnění ALS potíže se střevy / zácpy, průjmy/. Můj příspěvek tedy navazuje na předchozí p.Pečerové. Lidé se zmiňují o fascikulacích , ale jsem přesvědčen, že mají problémy s vyměšováním a to nejvíce ovlivňuje strava. Pokud se to projevi geneticky, nositel Nobelovy ceny Lindahl zjistil, že DNA a geny se měni až 200x během 24hodin. Pokud dojde k velkým změnám projeví se to onemocněním. Dále říká :Ty změny jsou schopny opravovat enzymy. Tak asi tudy by měla vést cesta k uzdravení.

Jitka (Po, 9. 3. 2020 - 14:03)

Každému začínají příznaky různě,mému tátovi začaly nejdříve od nohou,začala mu slábnout levá noha a zakopával,do roka přestal chodit úplně, přidaly se ruce ,za další půlrok potíže s dýchaním a následovala tracheostomie a domací umělá plicní ventilace.

Lucie (St, 6. 11. 2019 - 13:11)

Dobrý den, chci se zeptat, zda člověku s als kolísají příznaky během dne?
Mám špatnou citlivost horních i dolních končetin, pocit ochabování svalů, takový zvláštní pocit uvnitř končetin jakoby v nervech. Někdy to třeba na půl hodiny odezní a tenhle pocit v končetinách nemám a pak se to zase vrátí. Děkuji za odpověď

V. (Po, 14. 10. 2019 - 18:10)

Dobrý den,
Ráda bych se poradila, můj taťka už před rokem zpozoroval u sebe křeče (záškuby) myslely jsme,že jde o tetanii a proto užíval hořčík. Nicméně ty záškuby pokračovaly a pridala se bolest v levem uchu, puchani a nedoslychavist. Letos v lednu šel k neuro. kvuli podezreni na Als, kterou nepotvrdily a na RS, kterou nepotvrdily ani nevyvratily. na vyšetření, poslali ho všude po vyšetření Emg, lumbakni punkce a vse bylo ciste. Na emg byl dvakrat a dvakrat bez nalezu. Momentalni stav je,ze ma jednu polovinu tela vetsi na leve strane, kde ho boli i ucho. Na usni byl a ted ho poslali na dalsi vysetreni, tatka pocituje ztratu svalu u lopatky. Nyni ho jeste poslali na geneticke testy, domnivaji se,ze by mohlo ji o nejakou genetickou nemoc ci autoimunitni. Zajimalo by me neci nazor, hrozne se bojim, ze by se mohlo potvrdit als..Dekuji za odpoved. V.

osoba (Čt, 14. 3. 2019 - 11:03)

TOHLE stojí za důkladné prostudování, samozřejmě bez předsudků a s odvahou. Není to specificky pro tuto nemoc, ale jakoukoli. JE to v hlavě a dnešní lékařská věda zná jen "léky" jako náhražku vlastního budování pevného základu pro vlastní zdraví. http://jdem.cz/evfwc5
[email protected]

Maruška (St, 13. 3. 2019 - 06:03)

Ještě upřesnění Masivet 50 mg - 30 tablet originální balení 1000,- Kč , k tomu zdarma 6 tablet 150 mg . Bere se to dle váhy . Nevím jestli to pomáhalo nebo ne . To se takhle těžko posoudí , ale někdo tady psal před dvěma lety , že to její manžel bere a je to lepší . Takže kdyby měl někdo zájem zkusit tak se tady ozvěte.

Maruška (Po, 4. 3. 2019 - 07:03)

Dobrý den , měl by někdo zájem o MAsivet . Máme jedno originální balení a jedno načaté .
Bohužel jsme již neupotřebili. Cena 1000,- Kč.

Petr (St, 23. 1. 2019 - 14:01)

Dobry den, mivate nekdo krece pri zaskubech?

anon (St, 23. 1. 2019 - 11:01)

ONDRO bezte na skupinu fascikulace

Ondra (St, 23. 1. 2019 - 07:01)

Ahoj,
Prosim vas mel nekdo z vas deletrvajici fascikulaci na jazyku? Mam ji skoro 3 dny, ne uplne v kuse, ale hodne casto. Citim to i vidim, na jednom miste to opakovane cuka. A parkrat jsem zahledl i trepotani jinde, ktere sem necitil. Jsrm z toho uplne v haji, jinak vsude na tele skubu pres 8 let. Moc diky

Reklama

Přidat komentář