Reklama

....JAKÉ PLAVKY SE LÍBÍ....

Návštěvník (Pá, 23. 2. 2007 - 14:02)

dievcata noste iba tangace

michal (So, 17. 2. 2007 - 18:02)

no tanga jako prádlo snad..ale když zakrývají tak málo jsou už zbytečná ,já osobně bez plavek,do bazénu pak přilehavé boxerky ,holkám se myslín líbí,a ty koupací šortky ne,dlouho schnou,opálenej pouze ke kolenúm to je na léto škoda ne?a stejně si je spoustu frajerů všeliak zahrnuje,je pravda že částečně mohou zkrýt menší erekci,i tak je lepší si v (čemkoliv)opalova chvíli záda.

Peter (So, 17. 2. 2007 - 14:02)

Konečne jedna žena čo to neodsudzuje a mne sa na ženách páčia plavky v ruke...

lara (So, 17. 2. 2007 - 11:02)

To jsem snad ani neviděla tanga na chlapech, ale proč ne? Hezké prdelce sluší i nic..
Můj chlap nosí plavky s nohavičkama a je to moc pěkný. Zeptám se ho na ty tanga, ten bude čučet..

Martin (So, 17. 2. 2007 - 03:02)

Protoze nosim sponi pradlo-panska tanga,nosim i takove plavky.Na dovolene u more,nic jineho na plazi nenosim,protoze se v nich krasne opaluje.Hodi se pak do toho spodniho pradla.Kdyz si nekde svleknu kalhoty,nemam bily zadek.V tangach se pekne plave!U vody proste prijemny.

Návštěvník (Ne, 11. 2. 2007 - 09:02)

takyto typ nosi moja manzelka
www.wickedweasel.com

Martin (So, 3. 2. 2007 - 09:02)

Ono je to složité. Já osobně zastávám názor, že nejlepší je se koupat nahý. Je to přirozené a nejzdravější.Ty mokré plavky pak na sobě...no nic moc. Ale vím, že ne všude je to možné. Proto se mi nejvíc líbí tanga. Je tam co nejméně zbytečné látky. Na ženách se mi nejvíc líbí , když si vemou na sebe jen ty stringtanga se šňůrkou a jinak nic(nahoře bez). Má žena to tak nosí a moc jí to sluší. Já sám mám plavky tanga z Litexu.

Návštěvník (Pá, 2. 2. 2007 - 14:02)

Nádherné obrázky, zralejší ženy v tangách jsou super. Ale i pánská část byla bezvadná, není za co se stydět. Sám nosím tanga jako prádlo. Na plavky jsem zatím nenašel odvahu.

Návštěvník (Po, 29. 1. 2007 - 10:01)

mne sa pacia jednodielne plavky typu tanga hlavne na zrelsich damach s peknou postavou.
www.brigite.com

Zdeněk2 (Po, 22. 1. 2007 - 08:01)

Já chodím k vodě v obyčejných

Návštěvník (Pá, 19. 1. 2007 - 17:01)

bílé jsou moc pěkné nejlépe žádné ty jsou hezčí

xxcd (Pá, 12. 1. 2007 - 21:01)

Nahoře bez :-)

petra (Čt, 11. 1. 2007 - 21:01)

ty seš ňákej chytrej, zděndo, smím se zeptat,jak chodíš na pláži ty????
Co se ti líbí tolik na zaříznutejch plavkách v pr....?????

Návštěvník (Čt, 11. 1. 2007 - 18:01)

odporucam www.wickedweasel.com

Zdeněk2 (Út, 9. 1. 2007 - 09:01)

Podle předchozích příspěvků to vypadá, jako by plavky byly jen horní díl. Také gabika a Lenka píší, že přes mokré plavky jsou jim trochu vidět i bradavky, ale o kalhotkách ani slovo. Je zajímavé, že ačkoli si stringtanga jako prádlo denně obléká převážná většina mladých žen a některé obyčejné kalhotky vůbec v šatníku nemají, koupat nebo opalovat se v nich chodí jen málokteré. Dokonce i děvčata z Vyvolených si při předvádění erotických scén z neznámého důvodu tanga ukrývala pod obyčejnými kalhotkami. Lenka svou podprsenku považuje za odvaz, ale opravdový odvaz by bylo, kdyby se mohla pochlubit tím, že k jejím plavkám patří G-string, jehož zadní stranu tvoří jen úzké šňůrky.
Stringtanga naplno a bez jakýchkoli zábran ukážou postavu majitelky a zdůrazní její půvaby, ale zřejmě ženám chybí sebevědomí a přivádí je do rozpaků obava, že stringtanga odhalí nedostatky jejich postavy. Je to ale velká chyba, protože tyto maličké svůdné kalhotky případně jednodílné plavky vykrojené jako string jsou velmi elegantní.

Lenka (Ne, 7. 1. 2007 - 09:01)

Já chodím pěkně upravená, tak že mi nevadí, že je mi vidět trochu "aj.....!". Je to trochu odvaz, protože nějakému M to může způsobit docela nečekané vzrušení. Je fakt, že holek nahoře bez se najde dost, ale chlapi nejsou na textilních plážích připravení na to, že uvidí i malinko něco víc z ženských, byť jen v náznaku.

gabriela (So, 9. 12. 2006 - 21:12)

ja som si kupila biele plavky a trochu my bolo vidiet bradavky aj ....! ked som vysla z vody.ale mojmu M sa to pacilo a mne to nevadi.

Kubrt (Po, 20. 11. 2006 - 06:11)

Líbí se mi.

Peter (Ne, 19. 11. 2006 - 21:11)

V ruke.......

Sona (Ne, 19. 11. 2006 - 20:11)

Bile plavky. No...ja bych si je vzala v pripade opaleneho tela. Bile plavky na bilem tele asi moc nevyniknou. Taky hodne zalezi na tvaru, to jak jsou udelane.

Reklama

Přidat komentář