Reklama

....JAKÉ PLAVKY SE LÍBÍ....

bob (Út, 21. 3. 2006 - 16:03)

Asi zadne....

adam (Út, 28. 2. 2006 - 08:02)

Pokud můžu poradit - běž na nudistickou pláž, tam nebudeš mít problémy, zda po namočení jsou průhledné, budeš nahá rovnou a pořád ...

tomas (Ne, 19. 2. 2006 - 15:02)

mě se líbí ženský jenom nahatý !

netos (Pá, 2. 12. 2005 - 10:12)

tak mě se líbí tyhle :-)http://www.wickedweasel.com

vašek (Po, 28. 11. 2005 - 23:11)

Ahoj Klárko,určitě se bílé plavky nestyď nosit,je to pěkné a sexy,papa

swimmerka (Čt, 8. 9. 2005 - 15:09)

Hele, to je blbost, že si zaplaveš jedině v jednodílných.Taky jsem měla stejný problém, ale když si koupíš plavky 2dílné třeba ve sportu, nebo i jinde, ale ne košíčky ani ne vyztužené, ale musí to být takové ty trojúhelníčky na zavazování za hlavou a pak už můžeš plavat jao mistrině!!!

Myška (Ne, 14. 8. 2005 - 14:08)

bílé plavky se mi moc líbí hlavně když jsou na opáleném ale musí to být na hezké postavě(ne ýe bych byla na holky :-)ale sama bych si je nekoupila jelikož bych se v tom necítila a bývají většinou dost průhledné!! :-)a já jsem prase takže bych je hned něčím pokapala-pa

Petra (Čt, 28. 7. 2005 - 10:07)

Vy se máte. Já plavky neměla 5 let na sobě. :-(

Klára (Čt, 28. 7. 2005 - 10:07)

Už jsem ten "trik" ve vaně vyzkoušela, a průhledný nebyly:)) Docelal sem si oddychla. Mám dvoudílné plavky, podprsenka je trošku vyztužená a kalhotky jsou jakoby "dvouvrstvé". Darino, to je pech, viď? Já doporučuji plavky Trico line. Koupíš je např. v Tescu v letňanech, nebo Obchodním centru na Novém Smíchově v maličkém krámku "Beach Word". Vřele doporučuji všem! Nyní tam probíhají slevy 50 procent. Já si tam kupuju plavky každý rok a vždycky jsem byla spokojená.

darina (Čt, 28. 7. 2005 - 01:07)

Ja si potrpim na znackove plavky, koupila jsem DVAKRAT plavky od D&G za hromadu penez a OBOJE byly pruhledny. Mozna ze je to naschval?

jana (St, 27. 7. 2005 - 14:07)

Oblíkni si ty plavky, vlez si do vany a uvidíš, jak jsou průhledné. Záleží na tom, jestli je máš nějak podšité, např. v břišních partiích, nebo zda máš vyztuženou podprsenku. Pokud jsou jen z lycry, bez podšití či výztuže, určitě průhledné budou.Loni jsem viděla na koupališti paní, která měla plavky část světle růžovou a část černou. Prso pod tou růžovou bylo po namočení vidět úplně detailně. Druhé prso pod černou neprosvítalo. U kalhotek obdobně, pod růžovou bylo vidět přesně, jak se holí na proužek. A to rozkrok bývá podšitý. Chlapům se to asi líbí, ale osobně bych si to nevzala.

VLAĎKA (Út, 26. 7. 2005 - 20:07)

Nechci Vám brát iluze, ale chlapům je úplně jedno, jaké máte plavky......ikdyž namočené bílé je třeba potěší.

Petra (Út, 26. 7. 2005 - 20:07)

jezis neplas, vsechny bile plavky pruhledne nejsou! Ja mela bíle a neprosvitaly ani trochu. Jinak ja mam nejradsi spojene plavecke, v tech jedinych si clovek poradne zaplave. Ve dvojdilnych to je temer nemozne, porad nekde neco pada a klouze.

Iva (Út, 26. 7. 2005 - 19:07)

Cože? A co jsi myslela. Samozřejmě že jsou průhledné. Já bych si je taky nekoupila, ale jestli máš super postavu a nestydíš se, tak není co řešit. Jen budeš jak pod mikroskopem:-))

Klára (Út, 26. 7. 2005 - 19:07)

Teď si mě vylekala.... jak dvně vypadají bílé namočené plavky? Doufám, že nejsou průhledné?

lenka (Út, 26. 7. 2005 - 14:07)

Ahojky,jsem teda holka,ale můj názor je,že já bych si bílé plavky nevzala.Ono to podle mě moc hezky nevypadá,hlavně když se namočej.Na koupáku jsem s kamarádkou viděla holku v bílejch plavkách,měla fakt dost pěknou postavu,byla super opálená,ale Nám se to stejně nelíbylo.Já bych si je rozhodně nevzala.

Klára (Út, 26. 7. 2005 - 12:07)

Chtěla bych se zeptat na celkem aktuální problém:Jaké se Vám líbí plavky? Hlavně mužům na ženách?Já jsem si koupila úplně ČISTĚ bílé. Co na takové říkáte? Kamarádka se smála, že jsou moc pěkné, ale že vypadají jako spodní prádlo.Jaký je Váš názor (hlavně mužů)?

Reklama

Přidat komentář