Reklama

....JAKÉ PLAVKY SE LÍBÍ....

mau-mau (Út, 15. 5. 2012 - 11:05)

Zkus neopren. Jestli jsi pěkně rostlá, budeš nakonec možná za hvězdu.

Blanka (Po, 14. 5. 2012 - 15:05)

Chtěla bych se zeptat na...Já plavyka raději nenosím, max. jednodílné. Zakrývají mi totiž chlupy na břiše a v podbřisku, i na prsou. Ale akné na zádech mi zakrývají jen částečně. Teď už nechci nosit i ty jednodílné, neboť se mi strašně rozrostly chlupy v tříslech a i když je holím, mám tam červené pupínky.. Takže uvažji o plavkách s tzv. sukýnkou, nevím, jak se jim přesně říká.

PetraČ (Po, 30. 1. 2012 - 11:01)

Jedině tyto:
http://www.fbstore.cz/fbstore/eshop/13-1-Plavky-a-plazove-doplnky/48-2-Plavky/5/2469-Luxusni-push-up-plavky-Victoria-s-Secret

Patrik (Ne, 11. 9. 2011 - 17:09)

Pokud má holka nebo mladší...Nosím sportovní plavky s nohavičkou no a tovíš ve předu mi ten obrys mužství je vidět, ale podle mého je to normální, hlavně se nesmí postavit to je horší.

Pavel (So, 10. 9. 2011 - 17:09)

Pokud má holka nebo mladší žena postavu, tak jedině string tanga a nahoře nic - když chtějí tu rovnoprávnost :)). Ta moje nenosí nahoře nic a nebo pokud je to nutné, tak malé tričko, to je krásné, jak se rýsují bradavky. Nesnáší totiž podprsenky.

Luboš (St, 24. 8. 2011 - 18:08)

Kluci líbí se mi na vás...Kraťasové plavky nosím a neumím si představit, že bych pod nimi neměl ještě slipy. Jednak nesnáším, když je v mokrých kraťasech vidět obrys mého mužství, jednak je mi i nepříjemné, když se mě volně "bimbá". Navíc to částečně zabrání viditelné erekci (pevné slipy) a nepříjemnostem, když se jdeš před koupáním vymočit - na suchých kraťasech není vidět onen povětný fíček :-). Pokud tě zajímá detail - nejraději nosím slipy bílé barvy. Stačí ?

marian (St, 24. 8. 2011 - 08:08)

Źiadne, do vody sa má chodiť nahý, je to príjemnejšie a pohodlné, preto preferujem zásadne NUDA PLÁŹE.

kočičák (Pá, 19. 8. 2011 - 08:08)

Kratase jsou dobré jen za sucha, mokré vypadají divně. Když už slipovky tak aspon správnou velikost, myslím že nevypadá nic tak blbě než plandavé slipy. (kromě nějakých extrémů)
Ale pochybuju, že by to někdo v (tom bazénu nebo pláži nějak vážně řešil), kdo co nosí...

jarouseek (St, 17. 8. 2011 - 23:08)

Jednobarevné černé sluší každému - ženě i muži. Na ženách mě nenadchnou květované. Bílé mohou být, ale jen na štíhlé ženě.

Dan (St, 17. 8. 2011 - 09:08)

Petro, když jsem kdysi...Kraťasové plavky nosím a pod nimi nemám nic je tam taková síťka která slouží jako slipy.

Jakub (St, 17. 8. 2011 - 07:08)

Petro, když jsem kdysi kraťasy na koupání nosil, nic jsem si pod ně nebral. Mají uvnitř síťované slipy a není potřeba si pod ně ještě něco brát. Dnes už tento druh módy nenosím, jelikož plavat se v tom nedá, schne to třikrát delší dobu a ještě je to nepříjemné na těle. Není nad nízké upnuté boxerky.

Petra (St, 10. 8. 2011 - 12:08)

Kluci líbí se mi na vás kraťasové plavky, ale nosíte pod mimi ještě něco,obyčejné plavky,boxerky nebo už nic, docela by mě to zajímalo,kluka ještě nemám a kámošů z třídy se nechci ptát.

www.plavky.eu (Po, 13. 6. 2011 - 09:06)

Chtěla bych se zeptat na...Sexy plavky na léto
Velký výběr plavek na www.plavky.eu

Můžeš si vybrat různé velikosti spodního a horního dílu. Sleva 15% a ještě 1000,-Kč na zájezd k moři.

Jakub (Út, 24. 5. 2011 - 07:05)

Pokud má na to slečna nebo paní postavu, vypadají dobře trojúhelníčkové bikiny opravdu dobře a spodní díl střihu string se moc dobře vyjímá. Jen mě mrzí, že to u nás moc holky nenosí. Přitom se najde dost, které na to postavu mají.

roman (Po, 23. 5. 2011 - 10:05)

venku jen bez plavek celkově opalenej člověk vypada lip než pruhovany stydlinkove

grizzli (Po, 23. 5. 2011 - 08:05)

Nejlepší plavky, žádné plavky.

danka (Út, 18. 12. 2007 - 09:12)

V lete som mala oblečene nepodšite plavky ktore mi presvitali ja som s tym ok. ale,môj priatel bol zhrozený a kôli tomu sa somnou rozisiel.

Návštěvník (St, 31. 10. 2007 - 19:10)

tanga jednodilne

Návštěvník (Ne, 28. 10. 2007 - 21:10)

take ktore pri namoceni presvitaju to je najsexy baby toto noste

mustafa (Út, 21. 8. 2007 - 18:08)

brigite.com

Reklama

Přidat komentář