Reklama

Gamblerství

Gulak 0 (St, 2. 1. 2019 - 14:01)

Ahoj Peter ja se omlouvám ja proste jsem podraždeny ,doufám ,že prostě časem vychladnu a ta lecebna mi pomůže,proste mi jen vadí ,že si tu myslí že jsem David,že ma inteligence je na 0,i když mozek nefunguje uplne jak ma ,napiš jak u tebe dál

Peter81 (St, 2. 1. 2019 - 14:01)

No peniaze som z SK poslal na účet, tento týždeň sa chystám objednat k poradkyni a odtiaľ k psycholózke,vyhýbať sa v tv športovým prenosom, začať znovu čítať, vypĺňať si zmysluplné čas. Chytré holka to možno ani nemyslí tak vážne ako to berieš, nenechávaj sa hneď rozhádzať. Buďme vďačný za rady,od všetkých, nebyť info o mojej chorobe,asi by som zavislacil ďalej, takto mám 2 deň bez hazardu.

Kamil (Út, 1. 1. 2019 - 14:01)

Gulaku - já vím, že se snažím radit, ale o tom tahle stránka přeci je. Nemyslím to zle. Přiznávám,že můj problém je asi trošku jiný než ostatních, ale taky ho mám. Jo gambl nebyl součástí me, nebyl mojim koníčkem...jen jsem se snažil stále vyhrát prohraný prachy zpět...sázky se zvyšovaly až jsem zahucel ranec...nedokázal jsem se smířit s prohrou, se ztrátou peněz. Musel jsem dopadnout tvrdne na dno a od něj se odrazit zpět. Jo mohl jsem se mít teď líp, to je pravda, ale život jde dál...peníze byly a budou...stalo se.
Opravdu se snažím radou a zkušenostmi poradit ostatním...nemyslím to zle...

chytrá holka (Út, 1. 1. 2019 - 13:01)

gulaku - s tebou budou mít lékaři těžkou práci. Uklidni se, nebuď jako David Davide - Gulaku.
Mějte se tady všichni, zase se ozvu.

chytrá holka (Út, 1. 1. 2019 - 13:01)

Gulaku - tebe mít za vedoucího pracovníka ..ouuu...chudáci nepřízpůsobiví spoluobčané. Vysvětlovat ti myšlenku platby u odborného psychologa - to nééé....to vysvětlení nepobereš. rozumíme si....nicméně i tobě přeji úspěšnou léčbu

Gulak0 (Út, 1. 1. 2019 - 13:01)

Jo a to ,že některé věci neumím bože jsem chlap,vy ženy mate vše v malíčku domácnost,účty,tohle dělala má žena ,nemel jsem potřebu se o to starat

Hrát jsem začal když zemřela tak mi dej pokoj

Gulak0 (Út, 1. 1. 2019 - 13:01)

Jsem jaký jsem ,ale furt jsem závislý na kurzovych sazkách,ale ty na blbych automatech svítící tlačítka a točící se válce takže nevím kdo je větší blb

Gulak 0 (Út, 1. 1. 2019 - 13:01)

Jo chytrá holko jak jsem psal víše jsou tu jiní co dokážou dobře radit,ty jsi jedna z nich atestovany psycholog

chytrá holka (Út, 1. 1. 2019 - 13:01)

gulak - koukni do zrcadla a pozdravuj Davida. ....ty otázky - kdy případné odpovědi stejně neporozumíš
Peter - to je nepříjemná situace ale jak píše Kamil - zkušenost s abstinenci už máš, takže soustřeď se na sebe, podnikni kroky ke stabilizaci psychiky, klidně zajdi k psychologovi - zaplať si par desítek euro za hodinu sezení - to budou dobře investované peníze

Gulak0 (Út, 1. 1. 2019 - 13:01)

Jestli ti dělá dobře se si mě navažet klidně si posluž,nevim proc by mel Peter dávat penize za psychologa tu v ČR jsou zdarma,adikologicke ambulance jsou i v SR pro příbuzné hráčů,kdyz ne adikolog tak i klasicky psycholog je zdarma jen třeba hledat nebo zajit k doktorovi

Návštěvník (Út, 1. 1. 2019 - 12:01)

Mate deti

Kamil (Út, 1. 1. 2019 - 10:01)

Peter Ty máš všechno - rodinu, bydlení, práci...hloupí podle mě taky nejsi. Máš jen svého démona gambl...bojuj s ním, máš na to!!! Nenech ho zvítězit a stáhnout Te ke dnu!!! Většina z nás mít co máš Ty by byla opravdu šťastná.

Peter81 (Út, 1. 1. 2019 - 12:01)

Ahojte. Ďakujem za podporu,za rady. Včera hneď ako mi žena povedala že znovu gemblujem(aj pred deťmi), ihneď som prestal kvôli svojim vlastným výčitkám že som zlyhal. Takže dnes začínam od začiatku a 1 deň abstinencie. Pre ženu som len klamár, vysmial aj moju polročnú abstinenciu, nejdem to ani komentovať...som pre ňu lenivec,klamár,závislý na všetkom čo robím, ešteže nepijem a nefajčím, lebo by som bol aj alkoholik...ale chápem jej hnev,ciastocne....prajem aj ja v roku 2019 všetkým veľa stastia,zdravia,úspechov....

Gulak0 (Út, 1. 1. 2019 - 12:01)

Peter tvoje žena chodí do práce?a jak staré má deti?

Kamil (Út, 1. 1. 2019 - 10:01)

Taktéž se připojuji s přáním hodně štěstí,zdraví, lásky a úspěchů v roce 2019 všem, ať už abstinentem, tak budoucím abstinentum :-)
Já rok a půl abstinuje a dnešním dnem můžu zrušit pár opatření, které jsem na začátku udělal - např. volný přístup k internetovému bankovnictví. Za ten rok a půl jsem nevsadil ani korunu u sázkovek, vsadil jsem jen párkrát sportku či koupil los. Zatím myšlenky na sázení nemám.
Ale musím přiznat,že konec roku taky pro mě byl náročný. Byt o svátcích a o Silvestru po letech sám není žádný med. Takže nálada nic moc.
Peter - Ty jsi dokázal, že abstinovat umíš, že umíš žít plnohodnotný život i bez gamblu. Máš koníčky, venujes se rodině na které Ti myslím záleží. Chápu,že teď v zimě je to těžký, ráno do práce za tmy, večer z práce za tmy...znám to...blby obdobi...stojí to za houby,ale bude zase líp. Jak říkáš, sice si prohrál nějaký 2 tisíce,ale to v dnešní době dáš za jeden velký nákup. Ber to jako ponaučení,že vyhráno nemáš. Chápu,že máš výčitky, cítíš se provinile, ale až opět přijde chuť si zahrát vzpomeň si jak ses teď citil.
A hlavně, myslím, že máš svoji rodinu rád, že Ti na ni záleží, tak to nenech dojít do stádia, kdy Tě manželka opustí. Nechci malovat čerta na zeď,ale stat se to může. A to je pak teprve krutý, přijít o milovaného člověka a být sám...to je jak dělané pro velkou recidivupreju Peter hodně štěstí do dalšího boje a držím palce :-)
Gulak - Tobě samozřejmě také přeju ať to ve spolupráci s rodinou a léčebnou zvládneš. Ať konečně najdeš radost ze života i z jiných věcí než je gambl.
Chytrá holka - taky šťastný nový rok 2019. Tvé rady mají hlavu i patu :-)

chytrá holka (Út, 1. 1. 2019 - 10:01)

Ahoj, pěkný nový rok gamblerům, negamblerům, závislým, nezávislým.
Peter - manželka - spouštěč. Tak to budeš mít ještě těžké. Jako negamblerka si jen stěží dokáže představit jaké stavy zažíváš, když tě navštíví bažení. Paradoxně celá vina padá na tebe, protože ty si ten, kdo hrál. Pokud si ona neuvědomuje, že ti má být v prvních měsících oporou, že tato nemoc je velmi zákeřná.....pokud nezná nebo nedodržuje stejná pravidla a opatření k obraně vůči bažení - je to pro nemocného velmi složité. Ale to je vaše soukromá záležitost, tu si musíte vyřešit spolu - např. společnou návštěvou psychologa - odborníka na závislosti, nechť si manželka od nezávislého člověka poslechne definici závislosti. Tobě nezbývá nic jiného, než podobným způsobem jako sis stanovil pravidla vůči závislosti (tzn. jak se zachováš při bažení), vymyslet si věci a činnosti které podnikneš v okamžiku nedorozumění s manželkou, čímž eliminuješ atak bažení. Máš dobře našlápnuto, těch 8? měsíců se počítá - říkal David. Důležité je v tuto chvíli nepokračovat v hraní, stopnout to - nehrát. Jestliže je nutné nějaké obnovení karty pro budoucí zrušení - udělej to - neváhej...do doby kompletního zrušení buď připravený na bažení a nepodceň situaci. Hodně štěstí.

Gulak - pozdravuj v léčebně Davida.

Gulak 0 (Út, 1. 1. 2019 - 10:01)

Urcite ho pozdravim,první co udělám obejdu všechny a budu se po něm pídit abych tam nebyl jedine pako ať si mam ještě s kým popovidat

Peter81 (Út, 1. 1. 2019 - 00:01)

No neviem či mám čo oslavovať....s dcerami mam dobrý vzťah, s manželkou je to komplikovanejšie, a ako som napísal po tejto recidive môžem podľa ženy za všetko, aj za vojny vo svete...takže namiesto osláv depka

gulak 0 (Út, 1. 1. 2019 - 07:01)

Peter no tak to by jsi se měl nad sebou zamyslet, protože jak budeš hrát dál tak bude 3 světová kvůli tobě :)Ne ted vážně , ja vím že umíš abstinovat, tys nepřemýšlel o léčebně?Finanční polštář máš, tebe nemocenská nepoloží,co si od léčebny slibuji?že se zastavím,že tam prostě potkám větší trosky než jsem já,jediné co mě trápí je diagnoza na nemocenském lístku,což zkusím ukecat doktora jestli tam nebude možné hodit diagnozu deprese.

Karel (Ne, 30. 12. 2018 - 23:12)

Děkuji za odpověď Golak0, první dny jsou kruté. Jako první jsem blokoval sázkovky a úspěšně! Jako druhý se musim nějak poprat s dluhem, ale osobní bankrot nemůžu, mam byt o který nechci přijít. 200tis dluh známým a rodině splatim prodejem garáže a ten strany dluh u bank a nebank musim postupně zacit splácet.

Reklama

Přidat komentář