Reklama

Gamblerství

:-) (Ne, 18. 11. 2018 - 19:11)

Ty tady pořád končíš gulak ale jsi jediný co zde pořád brečí, píšeš a hraješ :-)))))))

Gulak 0 (So, 17. 11. 2018 - 22:11)

Zase recidivova proč !?

Gulak 0 (So, 17. 11. 2018 - 22:11)

Neeee

Davidnogamble (St, 14. 11. 2018 - 10:11)

Gulaku, správně, nepočítej dny. Narcis nehraje 7 let, já i přes nekončící recidivu 3,5 roku a ty i přestože jsi hrál předevčírem - nehraješ už víc než půl roku. Na co počítat dny, je to zbytečné, důležité je obelhávat sám sebe. Dál řeš Peterovy dluhy na hypo, to ti zajistí abstinenci, to je jasný. A ještě jedna rada - pravidelně a zodpovědně sleduj akce v Albertu, můj jediný kamaráde.

Kamil570 (St, 14. 11. 2018 - 10:11)

Gulaku Petr Ti radi dobře. Já vím,že se teď nacházíš v těžkém období, máš výčitky, vše vidíš černé...třeba je tohle právě to dno, kam ses potřeboval dostat, od kterého se můžeš odrazit. Řekni si, ,,chci ještě někdy takovýhle zmar prožívat?...Ne!!!" Tak už nesmíš hrát
Před nějakým rokem a půl jsem byl v podobným stavu jak Ty. Bez nálady, bez peněz, s neuvěřitelnými výčitkami. Zrušil jsem všechny účty, udělal nějaké opatření a od té doby na sázení nesáhl. Za tu dobu jsem zažil spoustu zajímavých věcí s kamarády, různé výlety na kolech, poznal spoustu nových lidí, pár žen jsem měl, apod. Daleko méně lpim na penězech, když mohl takový nekřesťansky peníze nechat v hazardu, můžu si nebo někomu koupit něco pěkného. Není u mě vše jen ruzove, např. sme se rozešli s mou dlouholetou přítelkyní. Věřím,že i Ty když přestaneš hrát, tak se za čas dá Tvůj život dohromady a na tohle období budeš vzpomínat jako na životní lekcí,která Ti i něco dala

Peter81 (St, 14. 11. 2018 - 10:11)

Inak reperskou terminológii, Gulak,teba netreba dissovat,ty sa dissujes sam

Peter81 (St, 14. 11. 2018 - 10:11)

Gulak,......pár príspevkov dozadu píšeš ako mi závidíš že nemám dlhy, a to opakovane. Píšeš že k hraniu ťa dohnali nezaplatené účty...píšeš o tom ako pomaly klesá dlh....a ja riešim len peniaze?...ako si si zabudol moja rada bola za ušetrené peniaze kúp niečo čo ti urobí radosť...ďalej zmena životného štýlu,začni čítať, pozri dobré filmy,začni športovať, vypočuj si napr.prednasky od kuffu(nesuvisia s peniazmi), ja trávim oveľa viac času s rodinou, včera som o tom písal že sa stretávam viac s kamarátmi...to že nehrám má veľký dosah na moje financie ale ešte väčší na medziľudské vzťahy...ale ok podľa teba riešim len peniaze. Chalan uvedom sa. A mňa vôbec nenapadlo že chces mobil na hranie, ale je to porušenie pravidiel...a prestaň s výhovorkami o účtoch, vypises 10 žiadosti na inkaso a nemusíš nič kontrolovat

Kamil570 (St, 14. 11. 2018 - 09:11)

Jinak samozřejmě hodně štěstí Gulaku, držím Ti palce ať se z toho vyhrabes

Kamil570 (St, 14. 11. 2018 - 09:11)

Tak třeba si našel svoje dno od kterého se můžeš odrazit. Zrušení uctu je dobrý krok, ale jen krok prvni. Chtělo by si to najít nějakou výplň volného času, nějaký koníček. Mám pocit,že Tvou jedinou zábavou bylo sázení. Bez nalezení něčeho co by Tě bavilo, naplňovalo bude strašně těžké do toho nespadnout znovu.
Jinak jsem se Ti snažil jen říct svůj názor, proč asi nebudou povoleny mobilní telefony v léčebně (nebylo to myšleno na Tebe,ale obecně). A ohledně placení složenek bych v tom neviděl problém, to Ti určitě povolí, vždyť tam určitě nepracují ,,nelide."

Gulak 0 (St, 14. 11. 2018 - 05:11)

Peníze jsou třeba,ale pokud mi po zaplacení všeho zůstane byt jen 500 kč nehodlám ji poslat na splátku a radši si někde zajedu.

Hulk (St, 14. 11. 2018 - 09:11)

Taky řešení. Kolik dni nehrajes, nebo to je taky zbytečné počítat!?

Gulak0 (St, 14. 11. 2018 - 09:11)

No pokud se divam do zadu na své komentáře tak 14 dni jinak nepřijde mi důležité počítat dny nemá to vliv na nic

Kamil570 (Út, 13. 11. 2018 - 21:11)

Ahoj vsichni,
koukám jak blázen, je to tu nějaké celé nové. Moc se mi to nelíbí, ale to je asi věc názoru. Změna je život :-)
Gulaku mezi me, že si zrevidoval, ale rozhodně nejsi první a poslední. Život jde dál, tak bojuj sakra!!! Nechceš přeci svůj život prožít v jednom velkém zoufalství...od recidivy k recidivě. Život je krásnej a možná (možná ne, to nikdo z nás nevi) žijeme jen jednou. Peter a spol Ti rádi podle mne dobre, mají náhled a radi Ti dobře, jen Ty to nechceš slyšet.
Ohledně té léčebny: podle mě nebudeš na uzavřeném oddělení, přeci jen to, že se chceš léčit je jen Tvoje svobodné rozhodnutí a tak Tě tam nemůžou držet proti Tvé vůli. Ohledně pasování mobilu, na to se s prominutím vyser. Mít chytrý telefon Ti asi nedovolí,protože by si tajně mohl hrát dal a to oni ani Ty preci nechces. Ale myslím,že nebude žádný problém se s nimi domluvit na zaplacení různých složenek, nájmu,apod. Určitě od toho mají nějakou pracovníci nebo tak něco. Nehledej zbytecne výmluvy proč do toho nejít...neschopenku Ti určitě také vystaví, přeci jenom jsi hospitalizován v nemocnici. A zamýšlí se, k čemu je To chodit do práce,když stejně si vydělané peníze neuzijes a odevzdáš je v sázkovce?! Gulaku bojuj!!!!
Jinak všem normálně diskutujícími přeji krásný podzim a hodně sil do dalšího boje s naším démonem

gulak 0 (St, 14. 11. 2018 - 05:11)

jako já nepřemýšlím o tom, že bych tam nešel,já nikde nenapsal, že chci hrát na mobilu,já chtěl mít jistotu, že vše odešlo jak má,pro klid

pro všechny , je to oddělení kde je to uzavřené ,takže vycházky až po nějaké době,mají tam nakonec sociální pracovnici,vy všichni akorát vidíte,to že muj cíl je tam hrát v léčebně, to není pravda,v té době chodí vyučtování za elektřinu kterou je vždy třeba zaplatit

učty u všech sázkovek už mám zrušené

Můj cíl není dřít se do ůmoru a splácet po stovkách něco co se mi zkrátí o půl roku,můj cíl je žít s nějakým smyslem života bez hraní ,všichni jenom u mě vydíte že budu recidivovat do konce života.

A pokud sis všiml u Petera, první co má nejvyšší u něho prioritu je umořování splátek,pak nějaká nápln,všechno je u něho, jenom pokud vše dřív zaplatím udřu se k smrti, ale budu mít peníze na koníčky pro rodinu na dovolenky s rodinou on řeší stabilně jenom peníze

Peter81 (Út, 13. 11. 2018 - 19:11)

Gulak,to nie je pichnutie do osieho hniezda... to je aj podľa mňa blbé že ešte nie si v liečebni a už uvazujes ako tam prepašovať telefón....to je blbé keď ľudí ktorý ti pomáhajú na tejto diskusii vinia z svojej recidívy...každý tu vedel že zrecidivujes lebo nepocuvas rady...Kamil ti písal že musíš vyplniť čas po stavkovani a nebol jediný....tvojim problémom je že ty nezijes keď stavkujes,nie naopak....je to len tvoja ilúzia, alebo skôr deziluzia

gulak0 (Út, 13. 11. 2018 - 18:11)

Staci pichnout do vosiho hnízda a hned je tu zivo

STS Chvojkovice Brod (Út, 13. 11. 2018 - 18:11)

Veliteli směny - napiš Davidovi email, budete si rozumět. David nehraje už 3 roky - tedy říká to, tak to určitě bude pravda.
Ty, místo aby jsi začal hledat řešení, argumentuješ nesmyslně proč nehledáš brigádu a hledáš na Peterovi negativa. Ty chlapče budeš recidivovat a lhát jako Bud Bunda.
Snad do té léčebny nepůjdeš - zabíral by jsi místo někomu jinému, někomu - kdo to s léčbou myslí vážně.
Tak zase za měsíc po výplatě napiš.....a nezapomeň nejdříve do Alberta, pro rýži :-)

gulak0 (Út, 13. 11. 2018 - 18:11)

Jako myslíš sebe?velkého tipera?

gulak 0 (Út, 13. 11. 2018 - 17:11)

On je lesi gulak v depresi co furt se lituje

Peter81 (Út, 13. 11. 2018 - 16:11)

Ja viem lepšie je prehrávať....Gulak si nepríjemný a nervózny,útočný a podráždený, ale my za tvoju situáciu nemôžeme...inak je vidno že si nič neštudoval ohladne svojej choroby...keby brigadujes splácas rýchlejšie svoje dlhy, nemáš čas na hazard....ale už musím ísť ale okolo 19 sem mrknem, ak by si mal ešte ku mne nejakú otázku,vytku

Reklama

Přidat komentář