Reklama

Gamblerství

(1) (Pá, 4. 1. 2019 - 21:01)

Gulak, ty jsi teda borec, ted jsi to zabyl:-) :-) :-) :-) :-) ty musis bejt strašná lopata :-))))))))))

gulak0 (So, 5. 1. 2019 - 04:01)

A prosím tě já si stojím na vedení, protože mě to nemyslí a čím jsem to jako zabil?mě to musíš vysvětlit, jo a jinak jestli jsem to zabyl tak dobrý, to není bít , jako někoho ubíjet lopatou třeba . Já ti nevím třeba Peter má dobrý finanční polštář,já měl taky našetřeno,on umí nehrát,ale třeba za 15 let příjde o práci a peníze nebudou,co pak, přijde stres,může se stát že k tomu sedne znovu ,nemusí se zadlužit,ale bude ukrajovat z rodinného rozpočtu ,hele jako stres dělá hodně.A co si budem povídat dokud není registr,v klidu zajdeš nebo zapneš internet a registračku si během pár minut obnovíš,sázkovkám nejde o tvé blaho, ale o peníze takže můžeš vesele hrát dál.

Gulak0 (So, 5. 1. 2019 - 04:01)

A nebo další varianta žena zemře, děti odejdou z domu,zůstane sám,nastane prázdnota,dobrá živná půda jít hrát a vyplnit to trapné ticho.

(1) (Pá, 4. 1. 2019 - 14:01)

Pokud to tedy bereš takto, neni co dodat. Jen se zeptat, kolik prodelal prohrala tvoje žena penez a jak dlouho ti tajila svoje jak říkáš blbosti....?

Gulak0 (Pá, 4. 1. 2019 - 15:01)

No závislost jako závislost,kolik času prosedi na počítači za den,kolik ty kdyz jsi hral ,nejde jen o penize

Peter81 (Pá, 4. 1. 2019 - 15:01)

V tom máš pravdu. A moja žena má castokrat podržala, ale ak si nastudujes chorobu závislosti bez podpory rodiny to ide ťažko.

Gulak0 (Pá, 4. 1. 2019 - 14:01)

Nenavážej se,vy jste to ještě nepochopili ?my jsme střed vesmíru kolem nas se to točí

(1) (Pá, 4. 1. 2019 - 13:01)

O iné blbosti sa zaujíma aj niekoľko hodín denne.......Chlapče, chlapče

Peter81 (Pá, 4. 1. 2019 - 14:01)

Keď sa vlastná manželka zaujíma viac o Wish,Minecraft,FB, namiesto toho aby si skúsila pozrieť informácie ohľadne závislosti svojho manžela, keď mu tvrdí že mu chce pomôcť, tak podľa mňa sú to blbosti....ale názor nikomu neberiem,a nemyslím že svet sa točí okolo nás závislých. Ale keď chcem niekomu pomôcť,naozaj pomôcť, tak asi základ naštudovanie choroby je presnejší ako hranie Minecrafte....

Peter81 (Pá, 4. 1. 2019 - 13:01)

A áno ako píše aj chytra holka, ťažko je závislej prestať bez podpory, manželku som niekoľkokrát poprosil aby si niečo pozrela o mojej chorobe, ako mi pomôcť, správať sa, ale nemá o to záujem. O iné blbosti sa zaujíma aj niekoľko hodín denne, o závislosť, a jej liečenie vôbec. Teraz po sviatkoch prvýkrát pripustila že by si o tom mohla niečo pozrieť...tak uvidím. A novým čo sa sem pridali nech slúžil aj ja ako výstraha...po mesiaci, polroku, vždy musíte byť na pozore, nezanedbávať svoje pravidlá proti gemblingu, držím palce

Peter81 (Pá, 4. 1. 2019 - 13:01)

Ahojte. Tak dnes 4 deň bez stávkovania, zatiaľ všetko ok. Vrátil som sa k svojmu spisovaniu povinnosti na chladničku, dnes a zajtra nočná, nedeľa oslava, pondelok nadčas, tak tieto dni zvládnem. Potom 4 dní voľna, tam to budem musieť vyplniť, lebo pre mňa je najľahšie abstinovat keď mám stále nieco na práci. A moja reakcia na niektoré príspevky že sa žene zrútil domček z kariet....nevyrobili som dlhy, aj keď čo som za 15 rokov prehral by vystačilo už aj na skoro nové auto. Ale skôr ide o čas ktorý venujem hraniu

To.m (Pá, 4. 1. 2019 - 03:01)

Hezký den. Chci všem popřát hezky rok 2019 bez gamblerstvi a recividy. Dnes je to 259 DNŮ bez sázení a snad toto bude pokračovat i v tomto roce.

(anonym) (Čt, 3. 1. 2019 - 23:01)

Jsem vysokoškolsky vzdělaný, svobodný, bezdětný. Jsem již 5 let zaměstnaný u stejné firmy. Ještě nedávno trval můj více než 5 letý vztah s přítelkyní. Bohužel trval, jelikož přítelkyně se se mnou v nedávné době rozešla a to z jediného důvodu. Jsem závislý na kurzovém sázení a mám poměrně velké dluhy. Právě rozchod s přítelkyní byl posledním impulzem k tomu, abych se rozhodl se svým životem něco udělat a začal se léčit.

Se sázením jsem začínal někdy v 15 letech. Prakticky od doby, kdy jsem začal vydělávat nějaké peníze, jsem začal mít s penězi problémy. Většinu vydělaných peněz jsem prosázel, začal jsem si půjčovat u kamarádů, přišly první půjčky v bance. Díky poměrně slušnému příjmu v zaměstnání jsem tak nějak dokázal většinu mých dluhů splácet, kde to nešlo, pomohli rodiče. Zlom nastal někdy před 2 lety, kdy jsem výrazně navýšil vklady mých sázek. Důvodem k tomu byla krátkodobá, ale poměrně výrazná úspěšnost a s ní spojený zisk. Mé prohry se právě v tomto období začaly navyšovat, já si půjčoval další a další peníze až do doby, kdy jsem vlastně neměl z čeho splácet. Mé měsíční splátky převýšily moji mzdu a já byl nucen letos na jaře na sebe vyhlásit osobní bankrot. Můj celkový dluh činil 500 000 Kč a to ještě nepočítám peníze, které dlužím rodičům. Bohužel ani tato naprosto  kritická situace mě nedonutila se sázením přestat. Přítelkyně, která o větších dluzích celých 5 let nevěděla, se semnou po zjištění mé situace okamžitě rozešla. Momentálně je situace taková, že jsem se rozhodl oznámit celou věc mým rodičům a zkusit se jít léčit. Cítím ale, že sám celou situaci řešit nedokážu.

Návštěvník (Pá, 4. 1. 2019 - 04:01)

Pěkně nakopírované, pěkný den všem

(anonym) (Pá, 4. 1. 2019 - 11:01)

Krásný pseudonym Golak0-Davide :-D :-) :-D

(anonym) (Čt, 3. 1. 2019 - 23:01)

23:29

Karel (Čt, 3. 1. 2019 - 07:01)

6. Nového života

Ženě se nediv (St, 2. 1. 2019 - 15:01)

je to horší zrada než kdybys byl děvkař. Ještě když máte děti.. nemůžeš čekat poplácání po ramenou za půl roku abstinence. Kolik let jsi hrál?

Taky si uvědom že jsi otřásl jejím světem.. a je v tom uplně nevině. Něco co si budovala se zhroutilo jak domeček z karet. Určitě si na netu nebo jinde zjistila co to gamblerství je. A tak taky ví jak malé procento naděje máš že se z toho dostaneš.

Tak si přestav jak se asi cítí...

Jediný co možná pomůže je míň mluvit a víc konat. Už neslibuj ale něco dělej. Třeba jdi do té léčebny ať vidí jak vážně to myslíš.

Gulak 0 (St, 2. 1. 2019 - 16:01)

Nesouhlasim s tebou to je úplná jiná situace,ona vi ze hraje 10 let nebo více ,jiní partneři nic dlouhé roky nebo měsíce netuší ,pak přijdou dluhy

To je pak rána z čistého nebe

Peter81 (St, 2. 1. 2019 - 14:01)

Ahojte. Tak dnes druhý deň bez hazardu, zatiaľ všetko ok. Snáď dokážem nadviazať tam kde som prestal. Gulak aj ja uvažujem nad liečebnou, ale skúsim asi najprv psychológa, u nás je postup že sa objednas k poradkyňu, a ťa ťa môže odporučiť s obvod.lekarom a máš sedenia zdarma alebo sa objednas priamo a platíš. Inak som rád že nehrás , ale myslím si že či je niekto závislý na tipovani alebo automatoch, rulete,môžeme si podať ruky, závislosť ako zavislost

Reklama

Přidat komentář