Reklama

Gamblerství

chytrá holka (Út, 1. 1. 2019 - 10:01)

Ahoj, pěkný nový rok gamblerům, negamblerům, závislým, nezávislým.
Peter - manželka - spouštěč. Tak to budeš mít ještě těžké. Jako negamblerka si jen stěží dokáže představit jaké stavy zažíváš, když tě navštíví bažení. Paradoxně celá vina padá na tebe, protože ty si ten, kdo hrál. Pokud si ona neuvědomuje, že ti má být v prvních měsících oporou, že tato nemoc je velmi zákeřná.....pokud nezná nebo nedodržuje stejná pravidla a opatření k obraně vůči bažení - je to pro nemocného velmi složité. Ale to je vaše soukromá záležitost, tu si musíte vyřešit spolu - např. společnou návštěvou psychologa - odborníka na závislosti, nechť si manželka od nezávislého člověka poslechne definici závislosti. Tobě nezbývá nic jiného, než podobným způsobem jako sis stanovil pravidla vůči závislosti (tzn. jak se zachováš při bažení), vymyslet si věci a činnosti které podnikneš v okamžiku nedorozumění s manželkou, čímž eliminuješ atak bažení. Máš dobře našlápnuto, těch 8? měsíců se počítá - říkal David. Důležité je v tuto chvíli nepokračovat v hraní, stopnout to - nehrát. Jestliže je nutné nějaké obnovení karty pro budoucí zrušení - udělej to - neváhej...do doby kompletního zrušení buď připravený na bažení a nepodceň situaci. Hodně štěstí.

Gulak - pozdravuj v léčebně Davida.

Gulak 0 (Út, 1. 1. 2019 - 10:01)

Urcite ho pozdravim,první co udělám obejdu všechny a budu se po něm pídit abych tam nebyl jedine pako ať si mam ještě s kým popovidat

Peter81 (Út, 1. 1. 2019 - 00:01)

No neviem či mám čo oslavovať....s dcerami mam dobrý vzťah, s manželkou je to komplikovanejšie, a ako som napísal po tejto recidive môžem podľa ženy za všetko, aj za vojny vo svete...takže namiesto osláv depka

gulak 0 (Út, 1. 1. 2019 - 07:01)

Peter no tak to by jsi se měl nad sebou zamyslet, protože jak budeš hrát dál tak bude 3 světová kvůli tobě :)Ne ted vážně , ja vím že umíš abstinovat, tys nepřemýšlel o léčebně?Finanční polštář máš, tebe nemocenská nepoloží,co si od léčebny slibuji?že se zastavím,že tam prostě potkám větší trosky než jsem já,jediné co mě trápí je diagnoza na nemocenském lístku,což zkusím ukecat doktora jestli tam nebude možné hodit diagnozu deprese.

Karel (Ne, 30. 12. 2018 - 23:12)

Děkuji za odpověď Golak0, první dny jsou kruté. Jako první jsem blokoval sázkovky a úspěšně! Jako druhý se musim nějak poprat s dluhem, ale osobní bankrot nemůžu, mam byt o který nechci přijít. 200tis dluh známým a rodině splatim prodejem garáže a ten strany dluh u bank a nebank musim postupně zacit splácet.

Golak0 (Ne, 30. 12. 2018 - 09:12)

Jinak sám vidím že hraní je důsledek,nějaké životní nepohody,stresovych udalosti a beznaděje

Karel (Ne, 30. 12. 2018 - 08:12)

2. Den nového života

Gulak 0 (Ne, 30. 12. 2018 - 09:12)

Ahoj Karle,držím ti palce,

co jsi hrál,nebo hraješ,

za mě nejtěžší se přiznat rodině,no dluhu mas docela fest,

vzhledem k tomu ,že ja tady na doktorce se v tom placam už skoro rok tak asi nejsem pravy co by mel radit

Tady jsou od toho jiní experti

Nicméně za mě najit nějakého odborníka není nadto setkat se s někým živým

2.dobre jsou skupiny můžou byt i namichane alkoholici fetaci gambleri

3.finanční stránka,nevím jestli něco jde udělat s tvými dluhy,nicméně jak tu výše jiní radili je jit do osobního bankrotu

Ja kdyz jsem tak jednou seděl tak jsem si říkal ze momentálně sicvdluh 150k tak jsem protočil miliony,před nejakm druhým rokem jsem počítal zratu a na konci jsem se málem pozvracel,ale jak sel čas tak mi to začalo byt jedno hlavně abych hral

Karel (So, 29. 12. 2018 - 13:12)

1. Den nového života

Karel (So, 29. 12. 2018 - 13:12)

Vidím, ze nejsem sám, kdo trpí nemocí zvanou gamblerství.!
Jedu v tom už asi 10let, odhaduji.
Poslední dva roky uz jen deprese, dluhy, lži sam sobě.
Suma sumárum jsem prohral moc peněz a dluhy obrovské.
Dnešní noc už byla az příliš, po par hodinách spánku jsem ai řekl dost, musim zachránit svůj život a udělal jsem si propočet co kde komu a dlužím a je to strašné.
Bankovním a nebankovním společnostem dlužím 850 000kc, rodině a známým 200 000kc. Musim s pravdou ven a vyhledat odbornou pomoc.
Budu rad, za nějaký komentář at pozitivní či negativní.
K.

Kamil (Po, 24. 12. 2018 - 11:12)

Ahoj všichni,koukám,že to tu admin promazal od těch anonymu co psali blbosti :-) to je dobře, má to tu sloužit pro Ty co hledají radu či pomoc od lidí co si tím samým také prošli.
Chtěl jsem jen popřát vám všem normálním diskutujícími krásné Vánoce a do nového roku 2019 hodně štěstí, zdraví, lásky, osobní pohody a hodně sil při abstinenci ;-)

Peter81 (Po, 24. 12. 2018 - 13:12)

Ahojte aj ja prajem veľa šťastia zdravia lásky pohody a chuti do abstinencie,všetkým ktorí to myslia vážne. Pre mňa je super že sú tu Vianoce napr.dnesok a nemusím rozmýšľať nad tipmi hlava čistá a ja užívam atmosféru vianoc. Gulak ako si na tom? A je mi ľúto keď niekto po 2 rokoch spadne naspäť ale treba sa vrátiť k abstinencii a pokračovať dalej

gulak 0 (Po, 24. 12. 2018 - 15:12)

Ahoj Peter ,jak no po počátečním nadšení,jak vše zvládnu,se objevili navaly zlosti,že nemůžu hrát,ze nemůžu ovládat sve penize ,lečebna me čeká až za měsíc nebylo místo ,vánoční čas si moc neužívam,ale snažím se chodit aspon ven i kdyz počasí nic moc.Přeju všem pěkný zbytek roku.

Achjo (Ne, 23. 12. 2018 - 20:12)

Nejhorší jsou ty rána, když se člověk probere po progamblené noci, čumí do zdi, zpytuje svědomí a neví co bude dál.....

ann (Ne, 23. 12. 2018 - 20:12)

Kdyby jenom rána ,kdyz začneš v poledne můžeš začít čumet do zdi i odpoledne a rikaš si to jsem ,ale blb ,ale co seženu peníze a začnu odznova ,jsem fakt dobry to byla jen náhoda ,ze zas prohrali o bod příště to bude lepší budou hrát doma a pak je převálcuji a já se napakuju

Ups (Ne, 23. 12. 2018 - 11:12)

https://m.tipsport.cz/tickets/-70091202958/1134185/7184f0c1/false

:-) (Pá, 21. 12. 2018 - 22:12)

A kolik jsi počítala za ruku a kolik za nohu :-))))))))))))

luci (Ne, 23. 12. 2018 - 18:12)

Vtipálku.

Kokot (Pá, 21. 12. 2018 - 16:12)

Jsem kokot, vše je v haji. Tyden gamblu a účet na nule, co teď?

luci (Pá, 21. 12. 2018 - 22:12)

Jo , jsi kokot ! S jedním takovým jsem žila a některým dlužníkům platila jeho dluhy svým tělem. Pokud měl některý ten večer ještě hosty , tak to byl opravdu zážitek .

Reklama

Přidat komentář