Reklama

spodní prádlo u chlapců

Julie (So, 22. 9. 2018 - 11:09)

Než slipy škrtící,tak raději koupit oněco větší velikost. Malí kluci ještě boule neřeší a ti kolem 13 let už slipy nosí výjimečně.

Pavla (Pá, 21. 9. 2018 - 19:09)

Standartní slipy mají...Tak to asi bude náš případ :-(

Tereza (Pá, 21. 9. 2018 - 14:09)

slipy mají malí prostor na...Standartní slipy mají vpředu místa dost,ale když koupíte klukovi nějaké čínské pidislipy,tak je jasné,že se v nich bude škrtit.Chudáci kluci,co to nosí.

Martina P (Pá, 21. 9. 2018 - 06:09)

Synovi jsem kupovala slipy...Ahoj, nemůžu s tebou souhlasit. Na větší bouli v rozkroku jsou lepší slipy. Pevně drží nádobíčko v poloze v jaké je kluk umístí. Právě na tom umsítění hodně záleží když chce mít velkou bouli. Máme vyzoušeno, že když je penis směrem dolů před varlaty tak je doule mega. Takovou žádný boxerky nevytvarují.

Pavla (Čt, 20. 9. 2018 - 20:09)

Boxerky jsou slipy s...slipy mají malí prostor na nádobíčko . vidím to u svého syna gumičky by měli být na tělě ale nádobíčko je prostě na tu malou kapsičku tak velké že ty gumičky se na tělo ani nedostanou a pak to kluky škrtí a tahají si za to a nechcou to nosit, koupí o číslo větčích se nic nevyřeší slipy plandají a nádobíčko nedovolí aby se gumičky v lemu dostali k tělu.

Dana (Čt, 20. 9. 2018 - 20:09)

Naši kluci nosí slipy v...Boxerky jsou slipy s nohavičkou, je to vlastně stejné.Jen boxerky jsou mužnější, slipy prostě připomínají kalhotky a tak se klukům nelíbí.

Dana (Čt, 20. 9. 2018 - 20:09)

Naši kluci nosí slipy v...Boxerky jsou slipy s nohavičkou, je to vlastně stejné.Jen boxerky jsou mužnější, slipy prostě připomínají kalhotky a tak se klukům nelíbí.

Eduard Nud (Čt, 20. 9. 2018 - 17:09)

Sestřičky mi daly, ale spodní prádlo. Dvoje trenýrky, které jsou nepružné a nepraktické a které na sobě obleču jenom abych jim udělal radost. Ale kdyby mi skutečně chtěly udělat radost, mohly by mi dát nějaké větší kalhotky. Rozhodně by byl větší výběr a větší možnosti. (Je tu málo mužů.) A nebo i menší, ale aby byly vpředu úzké a vzadu širší. Nosil bych je obráceně jako tanga. A taky bych jim tím jistě udělal radost. A sobě taky.

jana (Čt, 20. 9. 2018 - 13:09)

Synovi jsem kupovala slipy asi tak do 15 let a ted je mu 17 let a nosí boxerky.Ted jsem ho náhodou zahlédla v koupelně a překvapilo mne jeho mohutné ochlupení .Do 15 ti let,kdy jsem ho běžně vídávala tam skoro nic neměl.Že bude nosit boxerky si vybral sám,moožná i kvůli holkám,rádi se před nimi předvádí,kdo má větší bouli v rozkroku a boxerky se na to celkem hodí.

Marta (Čt, 20. 9. 2018 - 11:09)

Naši kluci nosí slipy v army stylu..Nyní od školního roku mají každý po pěti kusech, no zatím na základce bez prolémů..Slipy prý kluci ještě nosí

Tereza (Čt, 20. 9. 2018 - 09:09)

Syn (16) letos v létě...To bych klukovi nekoupila,ani kdyby stokrát chtěl.Vám se to líbí?

Jarka (So, 15. 9. 2018 - 15:09)

Tak můj syn (16) chce úplný trenky s delšíma nohavičkami občas i klučičí legíny nebo takové ty holčičí boxerky nemyslete si že je gay normálně chodí s holkama jako malému jsme mu dávali plenky na delší cesty nebo pod kombinézu na lyžování ale plenky se mu zalíbily a na lyžování je nosí furt a na delší výlet si taky o ně řekne většinou na lyže nosí zalepovaci teny a na výlety drynites ale naštěstí se naučil sám se prebalovat

Jarka (So, 15. 9. 2018 - 15:09)

Tak můj syn (16) chce úplný trenky s delšíma nohavičkami občas i klučičí legíny nebo takové ty holčičí boxerky nemyslete si že je gay normálně chodí s holkama jako malému jsme mu dávali plenky na delší cesty nebo pod kombinézu na lyžování ale plenky se mu zalíbily a na lyžování je nosí furt a na delší výlet si taky o ně řekne většinou na lyže nosí zalepovaci teny a na výlety drynites ale naštěstí se naučil sám se prebalovat

Ne (Út, 4. 9. 2018 - 19:09)

ta holčina náhodou Kája?...Jmenuje se Borisek

Nejmenuje se (Út, 4. 9. 2018 - 08:09)

Tak to není. Chodí s...ta holčina náhodou Kája? :-)

Jana (Po, 3. 9. 2018 - 23:09)

je homoděj.Tak to není. Chodí s holčinou asi přes rok.

Asi (Ne, 2. 9. 2018 - 23:09)

Syn (16) letos v létě...je homoděj.

Pavla (Ne, 2. 9. 2018 - 22:09)

Syn (16) letos v létě...Super, kluk prostě ví co je IN.

Jana (Ne, 2. 9. 2018 - 22:09)

Syn (16) letos v létě chtěl koupit tanga. Dostal dvoje. Nosil je fakt často,tak jsem ještě troje přikoupila.

Jitka (Po, 20. 8. 2018 - 16:08)

Odhaduji podle syna a jeho...U syna vedou boxerky v létě v těch parních dnech nosí jen tričko a kraťasy naostro je mu 19 může nosit co chce.Vkosi na pradlo se občas objevujipanske joksy.Tanga nenosí v joksech jsem ho viděla párkrát,přijde mě to nepohodlnemjak má obepla stehna gumou. Tanga alespoň drží tvar ale je odpůrce.me to připadá že má pytlík v pytlíku.Manzel to odsuzuje je trenkar

Reklama

Přidat komentář