Reklama

spodní prádlo u chlapců

Pavla (Ne, 2. 9. 2018 - 22:09)

Syn (16) letos v létě...Super, kluk prostě ví co je IN.

Jana (Ne, 2. 9. 2018 - 22:09)

Syn (16) letos v létě chtěl koupit tanga. Dostal dvoje. Nosil je fakt často,tak jsem ještě troje přikoupila.

Jitka (Po, 20. 8. 2018 - 16:08)

Odhaduji podle syna a jeho...U syna vedou boxerky v létě v těch parních dnech nosí jen tričko a kraťasy naostro je mu 19 může nosit co chce.Vkosi na pradlo se občas objevujipanske joksy.Tanga nenosí v joksech jsem ho viděla párkrát,přijde mě to nepohodlnemjak má obepla stehna gumou. Tanga alespoň drží tvar ale je odpůrce.me to připadá že má pytlík v pytlíku.Manzel to odsuzuje je trenkar

Jitka (Po, 20. 8. 2018 - 16:08)

Odhaduji podle syna a jeho...U syna vedou boxerky v létě v těch parních dnech nosí jen tričko a kraťasy naostro je mu 19 může nosit co chce.Vkosi na pradlo se občas objevujipanske joksy.Tanga nenosí v joksech jsem ho viděla párkrát,přijde mě to nepohodlnemjak má obepla stehna gumou. Tanga alespoň drží tvar ale je odpůrce.me to připadá že má pytlík v pytlíku.Manzel to odsuzuje je trenkar

LUCIE (Ne, 19. 8. 2018 - 23:08)

si nedovedu představit, že...Já nikomu nic nevnucuji,je každého věc co nosí.Každý máme právo na svůj život a názor.Mimochodem já netvrdím že jsem chlap,to ty tady operuješ s demagogii.

Nějak (Ne, 19. 8. 2018 - 23:08)

Tvé stanovisko je pro mě...si nedovedu představit, že se po světě budou procházet tvorové s pinďourem, budou mít dámské kalhotky s kraječkama, dávat si vložky a plínky a budou tvrdit, jací jsou chlapi. A takový svět vnucuješ ostatním

Návštěvník (Čt, 9. 9. 2021 - 19:09)

dávám si do dívčích kalhotek vložky zabraňuje to nečekaným erekcím něco jako pás cudnosti a když se nejak udělám tak to jde do tý vložky a né do dívčích kalhotek ( je jich škoda)

Pavel (Pá, 10. 9. 2021 - 18:09)

Kalhotek není nikdy škoda. Začal jsem chodit se skvělou holkou. Jen nám 17. Při každém sexu ji zabavím tanga, má moc hezká. Jednou mi přistihla, že je nosím. A že aha, tak už vím, proč mi je bereš. Tak jsem vykoktal, no přece abych měl u sebe stále kousek tebe. Líbilo se jí to a že jsem úchyl, ale hezký. A ani nic nerozkecala, jak mají některé ve zvyku.

LUCIE (Ne, 19. 8. 2018 - 22:08)

ten názor je podstatný....Tvé stanovisko je pro mě naprosto bezcenné.Blbě tady kecá kde kdo,včetné tebe,nebo si snad myslíš že píšeš něco světoborného?.

Emile (Ne, 19. 8. 2018 - 22:08)

Tvůj názor na mě je...ten názor je podstatný. Alespoň do té doby, dokud budeš do diskuse blbě kecat

Dana (Ne, 19. 8. 2018 - 13:08)

Co to je to víme, ale o...Odhaduji podle syna a jeho přátel.Boxerky jasně vedou, ale místo slipů se nosí už spíše tanga.

Dana (Ne, 19. 8. 2018 - 13:08)

Co to je to víme, ale o...Odhaduji podle syna a jeho přátel.Boxerky jasně vedou, ale místo slipů se nosí už spíše tanga.

LUCIE (So, 18. 8. 2018 - 23:08)

ty nejsi normální kluk, ani...Tvůj názor na mě je nepodstatný.

Když (So, 18. 8. 2018 - 23:08)

To se neboj,to já vím moc...ty nejsi normální kluk, ani holka. Takže tvůj názor je o ničem.

LUCIE (So, 18. 8. 2018 - 22:08)

Asi nevíš jaké druhy...To se neboj,to já vím moc dobře.Je to hrůza a děs,designove jedna velká katastrofa.Ještě nejlepší jsou z toho tanga,a na léto ideální.

Kluk (So, 18. 8. 2018 - 17:08)

Hej,ty za tím sklem,no s...Asi nevíš jaké druhy boxerek existují. Ani nic o tom, co mladí kluci nosí.

LUCIE (So, 18. 8. 2018 - 15:08)

Co to je to víme, ale o...Hej,ty za tím sklem,no s tebou mluvím.Máme 21.století,a z nějakejma boxerkama,se nechej tak vyfotit.Hrozný prádlo,vypadá to jak šortky.

Pepa (So, 18. 8. 2018 - 07:08)

s tím souhlasím ,náš syn...Já žadny teda nemam ale rád si hraju s tangama mamky :)

Kluk (So, 18. 8. 2018 - 07:08)

Běžný kluk asi ví, co...Co to je to víme, ale o nějaké polovině kluků, co je má v šatníku si nechej zdát. To příšerný prádlo by na sebe vzala akorát tak nějaká prcina. Nosí se boxerky. Značkové.

Sabina (Pá, 17. 8. 2018 - 22:08)

Běžný kluk asi ví, co...s tím souhlasím ,náš syn je také má , dvoje , černé a tyrkysové

Reklama

Přidat komentář