Reklama

spodní prádlo u chlapců

Dana (Ne, 7. 10. 2018 - 17:10)

Nevidím dôvod, prečo by...Je to hloupost.Buď se všichni tři dohodli, že budou mít tanga, nebo to po nich chce ten instruktor, prostě po druhém dni lezení chtěl slipy vyměnit za tanga, kluci to tak taky nosí,no tak je dostal.Prostě se předvádějí,je to přes elasťáky dobře poznat, co mají pod tím.

Jan (Ne, 7. 10. 2018 - 14:10)

To budou asi tangáče, náš...Nevidím dôvod, prečo by mali nosiť tanga na lezenie, veď každé spodné prádlo neobmedzuje v pohybe.

LUCIE (So, 6. 10. 2018 - 13:10)

Když tanga,tak dámská.

LUCIE (Pá, 5. 10. 2018 - 20:10)

Můžou, taky pravda.Vy to...Né,já jsem transgender,a jen říkám svůj názor.

Dana (Čt, 4. 10. 2018 - 17:10)

Když můžou holky,můžou i...Můžou, taky pravda.Vy to klukovi dáváte?

LUCIE (Čt, 4. 10. 2018 - 16:10)

Chlap nebo kluk na pláži v...Když můžou holky,můžou i kluci.

Dana (Čt, 4. 10. 2018 - 13:10)

Jasně v poho, ať si nosí...Chlap nebo kluk na pláži v tangách, to je vždy úlet.Kdo to nosí jako prádlo, tak proč ne, ale na veřejnosti?

Pavla (Pá, 28. 9. 2018 - 21:09)

Beru tvoje hodnocení za...Jasně v poho, ať si nosí co chce když mu to vyhovuje.
Co říkáte na ty "bronzové tanga" co jsem tam sdílela ?

Martina P. (Pá, 28. 9. 2018 - 08:09)

Děkuji za vyjasnění.
Za...Beru tvoje hodnocení za pět. Každý se dobře cíti v jiném prádle a každému se líbí něco jiného. Syn je prostě odmala na slipy navyklý a vyhovuje mu že mu pevně drží u těla jeho výbavu.

pavla (Čt, 27. 9. 2018 - 21:09)

Vykrojené slipy nejsou ani...Děkuji za vyjasnění.
Za mě za pět kdyby v tomto došel manžel zeptala bych se ho proč nosí slipy našeho kluka. Ale byli tam i horší...... no horší když jsem tyto ukázala kamarádce obě jsme se potrhali smíchy.
https://dmxgear.cz/tanga-na-plavani/3917-dmxgear-panska-bronzova-tanga-na-plavani-sun-fun.html

Martina P. (Čt, 27. 9. 2018 - 05:09)

to si ani nedovedu...Vykrojené slipy nejsou ani chlapecké bikini ani tanga. Jsou to prostě slipy s úzkým předním i zadním dílem, přes boky jen široká guma - viz odkaz - https://dmxgear.cz/slipy/764-joe-snyder-svetle-modretyrkysove-string-slipy-s-gumou-v-pase-js10.html

Martina P. (Čt, 27. 9. 2018 - 05:09)

to si ani nedovedu...Vykrojené slipy nejsou ani chlapecké bikini ani tanga. Jsou to prostě slipy s úzkým předním i zadním dílem, přes boky jen široká guma - viz odkaz - https://dmxgear.cz/slipy/764-joe-snyder-svetle-modretyrkysove-string-slipy-s-gumou-v-pase-js10.html

Dana (St, 26. 9. 2018 - 12:09)

to si ani nedovedu...To budou asi tangáče, náš kluk je taky nosí na lezení na umělé stěně, kvůli volnosti pohybu pod elasťáky.A jeho kumpáni taky . Vypadá to dost přihřátě,jěště ty červené botičky o dvě čísla menší a popruhy v zadnici.Jinak ale nosí jen boxerky.

Jolana (St, 26. 9. 2018 - 10:09)

Já myslela,že slipy jsou nízké či s vyšším pasem,ale výraz bikiny v souvslosti s chlapeckým prádlem slyším prvně.

Pavlína (St, 26. 9. 2018 - 10:09)

Myslela jsem,že se mu...to si ani nedovedu představit co to je . Co jsou vykrojené slipy ?

Tereza (St, 26. 9. 2018 - 09:09)

Boxerky nejsou třeba když...Myslela jsem,že se mu smějí kvůli těm vykrojeným slipům,to budou nějaké malé bikini ne?

Martina P. (St, 26. 9. 2018 - 03:09)

Tak mu dejte taky boxerky a...Boxerky nejsou třeba když chloupky zkracujeme a urpavujeme.

Tereza (Út, 25. 9. 2018 - 12:09)

Nás kluk nosí vykrojené...Tak mu dejte taky boxerky a je po posměchu!

Martina P. (Út, 25. 9. 2018 - 06:09)

A kluk se nestydí když mu...Nás kluk nosí vykrojené slipy a úprava chlopupků je nutná, je neestetické když mu zpod slipů chloupky vylézají ven a navíc je terčem posměchu spolužáků. Ti ale všichni nosí boxerky a tam není úprava chloupků nutná.

Tony (Ne, 23. 9. 2018 - 19:09)

A kluk se nestydí když mu...Tak mu vysvětli, jak mi to vysvětlovala moje prababička, že my chlapi máme to chlupatění po našich pradpředcích, po opicích.

Reklama

Přidat komentář