Reklama

na holou nebo ne ?

Venda (Út, 17. 10. 2017 - 06:10)

ahoj, tak u nás je to...tak vidím, že nejsem sama :-) manžel tak jednou za měsíc chce taky na zadek. Tak mu ho prostě seřežu a je to. Docela zábava, jak se kroutí a má na zadku jelita :-)

Petra (Po, 16. 10. 2017 - 07:10)

Taky dostávám od manželky...ahoj, tak u nás je to podobně. Přítel chce čas od času na prdel. Upřimně mi to dřív přišlo divné, ale nemám s tím problém. A dcoela mě to i baví, vidět zmalovaný zadek. Prut a pomlázku máme taky

Naštvaný (Ne, 15. 10. 2017 - 18:10)

Ja jsem na holou dostal kdyz...Jestli se ti smála, tak to byla kráva, měla tě spíš politovat a pofoukat ti to :P

waldemar43 (Ne, 15. 10. 2017 - 00:10)

Když jsem ještě chodila s...Taky dostávám od manželky několikrát měsíčně na holou. Nevím, jak je to s tvým mužem, ale já dostávám na vlastní žádost, prutem nebo velikonoční pomlázkou.

Milacek (Út, 5. 9. 2017 - 21:09)

Ja jsem na holou dostal kdyz my bylo 13 za neporadek mamka my rekla gate dolu a prehnula mne pres koleno a jeste u toho byla moje sestrenice dostal jsem 35 vareckou. Kricel jsem mami uz. Dost au au. To boli a sestrenka se smala

Karel Ivanicky (Pá, 14. 7. 2017 - 16:07)

Kluci mají všechno...Jmenuju se Karel vždycky jsem dostal nařezáno páskem až jsem měl prdel červenou. Nebo když jsem se chtěla tak jsem mě seřezala prdel že jsem si potom nemohl ani sednout. Taťka mě tahle vychovával. Pá Kája odepiš tě mi.

Jan (Ne, 2. 7. 2017 - 23:07)

Trest bití je nehumánní, proto používáme něco moderního. Sebereme telefon zaheslujeme PC a uvidíte že dítě dojde samo aby dostal jiný trest. V tu chvíli nastupuje opravdoví trest. Místo 14dni bez internetu si může vybrat několik hodin klečení v koutě, Večerka několik dni v 7 a pod.

Marijánek (Ne, 2. 7. 2017 - 19:07)

Pokecá nějáká holka o výprasku.Napiš mi na [email protected]

... (Ne, 2. 7. 2017 - 08:07)

Hm, to je váš problém,...Příště ať ti dá pořádně prutem

Ivča (So, 1. 7. 2017 - 17:07)

Takových holek je plná...Hm, to je váš problém, když nevěříte. Ne můj.

. (So, 1. 7. 2017 - 17:07)

Takových holek je plná doktorka.

Ivča (So, 1. 7. 2017 - 17:07)

máš dělat, chlapče?...Já jsem ale holka, to bude nějaký omyl. Nebo neumíte číst?

co (So, 1. 7. 2017 - 17:07)

No, jjá jsem byla dneska...máš dělat, chlapče? zajít si za psychiatrem.

Ivča (So, 1. 7. 2017 - 16:07)

No, jjá jsem byla dneska bita za masturbaci. Mamča mě přistihla s rukama v kalhotkách, když mě tak viděla potřetí, abych toho okamžitě nechala. Byla jsem drzá a hubatá, řekla jsem v tom vzteku, že je to moje pí.. a můžu si s ní dělat co chci. Přiletěl mi lepanec a rozkaz "Svlíknout". Seřezala mě vařečkou tak, že jsem se počůrala. Když jsem se vysprchovala a uklidila loužičku, musela jsem ještě půl hodiny klečet. Teď budu mít jelita nejmíň týden. Co mám dělat, když to potřebuju aspoň dvakrát denně? Už aby mi bylo 15 a mohla jsem mít opravodvý sex!

Verča (St, 19. 4. 2017 - 12:04)

Za to jsem taky dostávala a...znám taky, a když jsem byla s vystrčený zadkem, tak švihanec taky sm tam zajel na .... mamina měla šlauch

Majka (Ne, 16. 4. 2017 - 20:04)

U mě je masturbace za 15 ran...Za to jsem taky dostávala a ne jenom přes holou prdel občas to schytala i pipina a to řemenem

Majka (Čt, 30. 3. 2017 - 16:03)

U mě je masturbace za 15 ran řemenem.

Bohous (Čt, 30. 3. 2017 - 15:03)

Na prazdninach bratranec zlobil,teta jej chytla,svlikla donaha pres jeho odpor a ryk.Byl rudy studem a brecel,tety jej nechala vyckavat na tu hrozici chvili,kdy dostyne na holou vareckou.Byly tam totiz i sestrenice a jeji kamaradka.Zjistil jsem,ze mne vzrusuje, jak se zajmem a s usmevem na rtech pozoruji bratrancovo ponizeni a rozpaky,jak si spitaji. Musel si lehnout na zada,nohy skrcit v kolenou y roztahnout.Snazil se dat dlane pres diru,mne vzrusovalo,jak to holky chtej videt,tak jsem mu ty pulky roztah a holky mu ty ruce daly pryc,aby dobre videly.Pak ho teta velmi silne vypraskala vareckou,to uz nebrecel jen studem,ale bolesti.Po exekuci plny vzteku vyskocil,chtel uect,teta mu porucila lehnout,tak lezel a brecel,holky se smyly a obcas ho placly,tak ze pridal na intenzite breku.Jednani holek mne vzrusovalo.

Josev (Čt, 31. 5. 2018 - 16:05)

dobrý den,
máme kluka(8)...Nase Bara 8 let dostava normalne 25 ran pasek na holou

Návštěvník (Út, 3. 8. 2021 - 13:08)

Jak často?

Reklama

Přidat komentář