Reklama

na holou nebo ne ?

Jan (Út, 16. 1. 2018 - 00:01)

Hele,já když jsem chtěl dál dceři na zadek tak jsem jí řekl ať si jde oblict tanga a pak jsem ji přehled přes koleno a dostala ( s citem). Takže není třeba být u toho nahá

Jirka (Út, 16. 1. 2018 - 00:01)

jsme země úchyláků......Lindo, napiš mi mail na [email protected] a domluvíme se,.... Abych řekl pravdu, rád vyplácím holé zadečky,......

Gama2 (So, 11. 2. 2017 - 02:02)

Můžu potvrdit. Zážitky...Nemohl byste napsat nějaký zážitek? Jak to vlastně všechno můžete vědět? Kdy a kde jste takové věci zažil???

Můžu potvrdit (So, 11. 2. 2017 - 00:02)

Já jsem tradičně...Můžu potvrdit. Zážitky některých holek z vesnic po pozdním příchodu z plesů, tanečních nebo zábav. A je jedno co měly zrovna na sobě. Bolí to prý i přes zimní bundu.

Silva (Pá, 10. 2. 2017 - 19:02)

Já jsem tradičně dostávala pětadvacet vařečkou. Musela jsem sundat kalhoty nebo zvednout sukni a potom už je to skoro jedno, jestli máte punčocháče a kalhotky nebo nic. Na holou je to trochu víc ponižující, ale bolí to stejně.

Ludix 87 (So, 13. 1. 2018 - 09:01)

Placnuli jste nikdy přez zadek kamaráda ze srandy?

Lida (Čt, 11. 1. 2018 - 15:01)

Koukala jsem se na kamarada jak dostal na holou a brecel.Pak jsme byli venku a s kamosem mne svlikli a pres me ptosby jsem od nich dostala na holou ja,taky jsem brecela.

Terka (St, 8. 2. 2017 - 06:02)

To tedy nevím, ta znama je...No , já myslím, že je to jedno. My taky bydleli ve městě a poznala jsem na zadku třeba i karabáč, šlach atd

Karel (Ne, 7. 1. 2018 - 18:01)

Já dostával pravidelné výprasky od bývalé přitelkyně. Psala si do notýsku všechny moje prohřešky (třeba že jsem někam přišel pozdě, hádal se atd.) a vždycky jednou týdně, většinou ve čtvrtek nebo v pátek večer, jsem doma dostal trest za všechny najednou. Vždycky z ničeho nic řekla "přines si vařečku". Sedla si na gauč, já si musel dojít pro vařečku a dát ji přítelkyni do ruky. Pak jsem si stáhnul kalhoty i trenky, ohnul se jí přes koleno, a ona pak postupně procházela prohřešky ze svého notýsku. Vždycky přečetla prohřešek a řekla, kolik za něj bude, třeba "Zapomněl koupit to a to, 8 ran". Když všechny rány vyplatila, škrtla si záznam v notýsku a pokračovala dalším. Než prošla všechny prohřešky, tak jsem měl zadek v jednom ohni. Pak jsem většinou ještě dostal jako přídavek hodně ran na jedno místo, aby se mi tam udělalo jelito a já měl po zbytek týdne nějakou připomínku, že si mám dávat větší pozor na svoje chování. Když se občas náhodou stalo, že za celý týden nebyl prohřešek žádný, tak mě seřezala stejně, sice míň, vždycky aspoň "do růžova", jen tak "preventivně" a "aby vařečka nezahálela". Po každém výprasku jsem musel poděkovat, políbit slečně ruku a jít se podívat do zrcadla, abych zhodnotil, jak kvalitně mi zadek zmalovala. Vždycky ji potěšilo, když jsem pochválil její práci. Teď spolu už nejsme, ale pravidelné výprasky mi chybí.

Jednou se stalo, že trestání vyšlo na dobu, kdy jsme byli někde venku, tak jsme šli do lesa kde nikdo nebyl, já si musel uříznout a donést proutek, dát ruce na takový větší kámen a vystrčit zadek a dál to postupovalo jako obvykle. Jenom to tím proutkem teda o dost víc bolelo.

Gama2 (Pá, 3. 2. 2017 - 14:02)

tak bič, nevíš jaký byl....To tedy nevím, ta znama je ročník 1976, podrobnosti nevím. Akorát nechápu, jak se k nim dostal, když bydlí ve městě. Na nějaké vesnici bych to ještě pochopil...

Terka (Pá, 3. 2. 2017 - 06:02)

Nedávno jsem se dozvěděl,...tak bič, nevíš jaký byl. U nás toho bylo víc..když se zlomila vařecha, máti brala cokoliv.

Gama2 (Čt, 2. 2. 2017 - 14:02)

Nedávno jsem se dozvěděl, že na jednu známou vzala její mamka dokonce bič a sama se s ním šlehla... :-D ani nevím, jak se k nim dostal a proč to vlastně bylo... Síla

Terka (Čt, 2. 2. 2017 - 13:02)

Většinou jsem dostávala...jasný, česká klasika :-) u mě teda stejně. jen se pár vařech zlomilo a pak přišlo ,co zrovna bylo po ruce

Jitka (Čt, 2. 2. 2017 - 11:02)

Většinou jsem dostávala českou klasiku, to znamená vařečkou, a většinou to bylo za pozdní příchody. Měla jsem být doma v osm, přišla jsem v deset, tak nebylo o čem dlouho hovořit. Sukně nahoru kalhotky dolu, předklonit se a ostrých pětadvacet. prostě klasika.

Gama2 (Čt, 2. 2. 2017 - 03:02)

No, já jsem bývala v...To tedy muselo být pro patnáctiletou holku pěkně ponižující. Za co to vlastně bývalo? A čím?

Terka (St, 1. 2. 2017 - 06:02)

No, já jsem bývala v...aha, tak to jo. Já myslela, že jen tak ve stoje se předklonit. :-) čím tě řezali?

Jitka (Út, 31. 1. 2017 - 20:01)

No, já jsem bývala v předklonu přehnutá přes opěradlo velkého křesla a v té pozici jsem prostě vydržet musela, nohy jsem měla ve vzduchu, nic jiného se dělat nedalo.

Terka (Út, 31. 1. 2017 - 10:01)

No jasně, ti okolo to měli...a vydržela jsi stát v předklonu ? já nikdy teda

Jitka (Po, 30. 1. 2017 - 10:01)

No jasně, ti okolo to měli za veselou podívanou.
Ale když je vám patnáct, musíte svléknout kalhotky a ještě se předklonit, tak to je opravdu velký zážitek i pro vás.

Gama2 (Po, 30. 1. 2017 - 01:01)

U nás se říkalo, že...To snad ne... To spíš ti okolo.

Reklama

Přidat komentář