Reklama

na holou nebo ne ?

Gama2 (Po, 30. 1. 2017 - 01:01)

U nás se říkalo, že...To snad ne... To spíš ti okolo.

Jitka (Ne, 29. 1. 2017 - 10:01)

U nás se říkalo, že výprask na holou si holka maximálně užije. A taky že jo, když tam byl při trestání mladší bratr nebo někdo cizí, tak to jsem si opravdu užívala.

Petra (Po, 23. 1. 2017 - 09:01)

Já jsem jednou napsala...mě by mamka seřezala sama a neříkala tatkovi :-)

Gama 2 (Ne, 22. 1. 2017 - 14:01)

Já jsem jednou napsala...Jaká byla ta básnička? Napište nám ji sem ať se taktéž zasmějeme

Bubu (Ne, 22. 1. 2017 - 11:01)

Zahledla jsem tady toto tema...Ja myslim,ze hanka je uchylka a na holou potrebuje ona,pokud by nesouhlasila,at prizna kdo je a rovnou oznameni o zneuzivani.

Eva (Pá, 20. 1. 2017 - 16:01)

Já jsem jednou napsala posměšnou básničku na dar, který se posílal do Černobylu po tom výbuchu prostřednictvím sbírky ve škole. Byl z toho strašný průšvih a mamku si zavolali do školy. Ačkoliv jsem byla bita jen minimálně, tentokrát mamka přikázala tátovi, že mám dostat na pamětnou. Takže ten den jsem dostala výprask řemenem a co bylo horší, prý abych si to pamatovala, tak na holou. Štípalo to strašně a ještě horší ten pocit, bylo to před celou rodinou, tedy i před 2 mladšími bráchy.

Pokud (So, 14. 1. 2017 - 07:01)

jednou mě fotr zmlátil bez...si myslíš že když tě fotr jednou zmlátil a teď se mu za to směješ že má smrtelnou nemoc ta by jsi si to měl v hlavě dát dohromady a jít se léčit když nevidíš nepoměr jeho a tvých následků.

luboš (So, 14. 1. 2017 - 06:01)

jednou mě fotr zmlátil bez důvodu a já mu řekl: jednou se ti za to pomstím... tak se chechtal a dal mi facku až mi tekla krev... ted je mu 66 a má rakovinu a bolesti a prosí o pomoc a já nad ním stojím a chechtám se... to co tady všichni ůchyláci píšou jsou jen fantazie a dementní představy honičů... Já svého syna nikdy neuhodil a nikdy neuhodím. Pravda ale je že neteř když ji hlídám zlobí snad schválně a baví se mou bezradností.. Já na ni Karolíno nezlob nebo to řeknu mamce.. a neřekneš a neřekneš... a já protože ji mám rád jí vyhrožuju že jí dám na prdel a ona se směje....

Mark (Pá, 13. 1. 2017 - 14:01)

Někdy v osmé třídě jsem...Mě to snad ani nikdy nenapadlo možná proto že jsem si kalhoty nestahoval já ale stahovala mi je máma.

Petra (Čt, 12. 1. 2017 - 08:01)

Petro a Miriam: za co to...V roce? není to jedno. celém mládí :-D a za co, vžd yza něco

Gama 2 (St, 11. 1. 2017 - 16:01)

Petro a Miriam: za co to vlastně bylo a ve kterém roce?

Petra (St, 11. 1. 2017 - 12:01)

Někdy v osmé třídě jsem...noo, taky jsem to jdnou zkusila. Dopadlo to asi podobně. Nakonec jsem přes holou stejně dostala jako vždy a asi dvakrát tolik ran.

Miriam (Po, 9. 1. 2017 - 19:01)

Někdy v osmé třídě jsem se matce vzepřela a před výpraskem jsem se odmítla svléknout, tak jsem dostala obvyklých pětadvacet přes tenké punčocháče načeš následoval další ještě horší výprask za neposlušnost.

Petra (Pá, 6. 1. 2017 - 08:01)

Pamatuju si, že u nás na...já si myslím, že to docela běžné totiž bylo. Co jsem věděla tak od ostatních holek a viděl pár zadků v šatně v těláku.

Pamatuju (St, 28. 12. 2016 - 09:12)

Moje zkušenost je podobná....Pamatuju si, že u nás na základce holky mluvily o výprasku docela běžně. Ale nikde jsem neslyšel, že by to bylo na holou. Bylo to většinou za vážnější problémy ve škole. Párkrát jsem i slyšel jak na holky doma řvali než jim nařezali.

Týna (Út, 27. 12. 2016 - 21:12)

Moje zkušenost je podobná. Na holou jsem dostávala často a když jsem se při tom počůrala, tak to skončilo. To mi bylo 9 let a bylo to trapný

Miriam (Út, 27. 12. 2016 - 21:12)

Já jsem dostávala zásadně na holou, to bylo samozřejmé, ani mě nenapadlo, že by to mohlo být jinak. Tím neříkám, že to nebylo hrozně ponižující, svlékat punčochy a kalhotky třeba před klukama, ale to se bralo jako součást trestu.

Míša (Út, 20. 12. 2016 - 16:12)

Já jsem dostávala často na holou. Otec byl přísný. Kolikrát jsem dostala tak, až jsem se při tom počůrala.
Maminka se s ním naštěstí rozvedla a zažalovala ho,protože mlátil i jí.
Svoje děti mlátit určitě nebudu, je to hnus.

hanka (Út, 6. 12. 2016 - 05:12)

Zahledla jsem tady toto tema a myslum, ze na holou asoon u mych kluku, 11ti letych dvojcat a 9ti leta dcera spise varwckou na kalhotky nebo varecklu. Ke zlobivcum nahota patri a u kuku mi to pripada vhodnejsi

Lída (Po, 5. 12. 2016 - 21:12)

Jako malá holka jsem dostávala na holou, ale pak někdy ve třinácti mamka uznala, že není vhodné, aby se mi při trestání dva mladší bráchové dívali přímo do rozkroku. Tak rozhodla, že při výprasku mohu mít na sobě tanga kalhotky a tmavé punčocháče. Pochopitelně jsem souhlasila.
Takové legrační bylo, že před tím mi přikazovala Budeš bita, svlékni se!, a potom naopak říkala Budeš bita, oblékni se!

Reklama

Přidat komentář