Reklama

na holou nebo ne ?

Petra (St, 11. 1. 2017 - 12:01)

Někdy v osmé třídě jsem...noo, taky jsem to jdnou zkusila. Dopadlo to asi podobně. Nakonec jsem přes holou stejně dostala jako vždy a asi dvakrát tolik ran.

Miriam (Po, 9. 1. 2017 - 19:01)

Někdy v osmé třídě jsem se matce vzepřela a před výpraskem jsem se odmítla svléknout, tak jsem dostala obvyklých pětadvacet přes tenké punčocháče načeš následoval další ještě horší výprask za neposlušnost.

Petra (Pá, 6. 1. 2017 - 08:01)

Pamatuju si, že u nás na...já si myslím, že to docela běžné totiž bylo. Co jsem věděla tak od ostatních holek a viděl pár zadků v šatně v těláku.

Pamatuju (St, 28. 12. 2016 - 09:12)

Moje zkušenost je podobná....Pamatuju si, že u nás na základce holky mluvily o výprasku docela běžně. Ale nikde jsem neslyšel, že by to bylo na holou. Bylo to většinou za vážnější problémy ve škole. Párkrát jsem i slyšel jak na holky doma řvali než jim nařezali.

Týna (Út, 27. 12. 2016 - 21:12)

Moje zkušenost je podobná. Na holou jsem dostávala často a když jsem se při tom počůrala, tak to skončilo. To mi bylo 9 let a bylo to trapný

Miriam (Út, 27. 12. 2016 - 21:12)

Já jsem dostávala zásadně na holou, to bylo samozřejmé, ani mě nenapadlo, že by to mohlo být jinak. Tím neříkám, že to nebylo hrozně ponižující, svlékat punčochy a kalhotky třeba před klukama, ale to se bralo jako součást trestu.

Míša (Út, 20. 12. 2016 - 16:12)

Já jsem dostávala často na holou. Otec byl přísný. Kolikrát jsem dostala tak, až jsem se při tom počůrala.
Maminka se s ním naštěstí rozvedla a zažalovala ho,protože mlátil i jí.
Svoje děti mlátit určitě nebudu, je to hnus.

hanka (Út, 6. 12. 2016 - 05:12)

Zahledla jsem tady toto tema a myslum, ze na holou asoon u mych kluku, 11ti letych dvojcat a 9ti leta dcera spise varwckou na kalhotky nebo varecklu. Ke zlobivcum nahota patri a u kuku mi to pripada vhodnejsi

Lída (Po, 5. 12. 2016 - 21:12)

Jako malá holka jsem dostávala na holou, ale pak někdy ve třinácti mamka uznala, že není vhodné, aby se mi při trestání dva mladší bráchové dívali přímo do rozkroku. Tak rozhodla, že při výprasku mohu mít na sobě tanga kalhotky a tmavé punčocháče. Pochopitelně jsem souhlasila.
Takové legrační bylo, že před tím mi přikazovala Budeš bita, svlékni se!, a potom naopak říkala Budeš bita, oblékni se!

martin (Po, 28. 11. 2016 - 19:11)

Dava na holou nekdo klukum v...Ano kdyz zlobi, patak a sedmak. Prutem nebo rukou a samozrejme na holou

Mira (St, 23. 11. 2016 - 23:11)

Dava na holou nekdo klukum v Brne?

Roman (Ne, 18. 9. 2016 - 18:09)

Nejlepší je dostat devítiocasými důtkami na holá stehna. Je super vidět mladého a štíhlého kluka s rudými pruhy na hladkých stehnech!

Jan (St, 24. 8. 2016 - 20:08)

Já byla taky občas...Mě trestala máma, když jsem byl malý tak do 8 let. Většinou vařečkou na holý zadek. Strašně mě ale štvalo, že to bylo před diváky, mladší sestrou a tetou, která je pouze o 4 roky starší než já. Když měla dostat moje sestra, tak jsem musel za dveře, stávalo se to málo, ale stalo se. Zrovna tak teta dostávala od babičky, vždy za zavřenými dveřmi. Když bylo tetě asi 12 let, dostala jednou dvojku z mravu, protože chodila za školu a přišlo se na to. Tenkrát se babička strašně naštvala a teta dostala výprask vařečkou na holou a já se mohl dívat. Asi to pro ní bylo potupné, že dostala na holou prdel před mladším klukem. Ovšem ona se na můj výprask dívala často, tak co.

koldy (Pá, 19. 8. 2016 - 22:08)

Na holou jsem nikdy nedosta.Chtel bych to zazit dostat na holou rakoskou nebo dutkami.

Katka (St, 17. 8. 2016 - 12:08)

U nás to bylo to samé já i...asi tak. Stáhnou kalhoty, ohnout se přes křeslo a vařecha lítala dokud nebyla prdel minimálně rudo modrá. pár vařech se i přelomilo, co tak pamatuji. Pak se vzalo, co bylo zrovna po ruce. Lepečka,prakl,gumová šńůra atd...

Zdena R (Pá, 5. 8. 2016 - 08:08)

U nás to bylo to samé já i...Já byla taky občas trestaná výpraskem. Jsem už starší ročník a v té době byly fyzické tresty doma docela běžné. Moje kamarádky dostávaly důtkama a většinou to bývalo na holou. V té době byly doma důtky často. U někoho visely i přímo na očích třeba na chodbě. Takže kdokoliv přišel hned viděl, čím děcka dostávají bití. Já dostávala od otce řemenem na holou to nebylo nikdy. O to to bylo ale horší. Nebylo vidět v jakém stavu je bitá prcka. A tak když byl hodně naštvaný občas to přehnal a já pak nemohla třeba týden pořádně sedět. Nejhorší výprask byl když už jsem byla starší na střední škole. To už jsem nechtěla poslušně držet a utíkala jsem. Hodil po mně pantofel a rozbil sklo ve vitrínce. To pak byl výprask až jsem učurávala. Já svoje děti trestala daleko mírněji. Spíš symbolicky jen pomlázkou a vždycky přes tepláky.

Taky Máma! (Čt, 4. 8. 2016 - 14:08)

Stále je lepší mít červený zadek než mít poškozenou páteř od přeražené dědovi hole a několik let trpět nepříjemnými bolestmi. To také dokázala také Milující matka! Doufám, že se za vše co jsem v životě od ní vytrpěl aspoň dodnes smaží v pekle!

Mirka (Čt, 4. 8. 2016 - 11:08)

ahojky, na u nás to bylo...U nás to bylo to samé já i brácha. Spoďáry dolů ohnout a vařecha tancovala po holém zadku. Mamka to ani nepočítala až byl zadek dost červený přestala. Pak na chvilku kleknout do kouta. Mamka nás takto trestala asi do 16 let

pavel (So, 30. 7. 2016 - 07:07)

Dobrý den, je mi 12 a...Ahoj Marie,tak jestli chceš,já ti klidně zadek zmaluju.603 791175

Iva (St, 20. 7. 2016 - 02:07)

Dano, Dano, ty jsi asi taky...Jestli to není výmysl, tak ta matka musela být dost úchylná, stejně tak dceruška, tohle opravdu není normální.

Reklama

Přidat komentář