Reklama

na holou nebo ne ?

(Ne, 20. 1. 2019 - 23:01)

A moje žena jsme se shodly na tom, že dcerku bít nikdy nebudeme. Oba jsme tak byly vychovavani a věřte nebo ne, jde to i bez toho dítě uhodit, a postačí si sním pokud už to mu rozumí promluvit a do té doby postacilo se dcerce dostatečně věnovat a klást max důraz na to co nesmí zvýšením hlasu. Ale kazdy at si to udělá po svém. Tohle je můj názor a u nás to funguje.

warp (Út, 22. 1. 2019 - 12:01)

Já se manželce věnuji co to jen jde, promlouvám s ní každý den, jsem k ní milý, no někdy taky zkouším zvýšit hlas a věřte mi, někdy to vůbec nezabírá. Ale, když jí řeknu aby si vyhrnula sukni a stáhla kalhotky, tak to často zabere téměř okamžitě a někdy ani nemusím tu její buclatou zadnici proplesknout. :-)

Radek (Pá, 25. 1. 2019 - 15:01)

Já jsem udělil výprask na holou celkem 4 ženám a všem bylo nad 40 let. Jedné z nich dokonce asi 80x. A vždy dobrovolně a až na výjimky se jim to vždy líbilo.

warp (Po, 14. 1. 2019 - 19:01)

Měl si ji začít vyplácet už dávno. Pak by nedělala blbosti.

Karel (St, 16. 1. 2019 - 21:01)

Taky si myslím, bohužel pozdě.

René (St, 2. 1. 2019 - 23:01)

sice to na holou bolí,výprask bolet má protože je to trest,a rodič pak usoudí kdy přestat

Matka (Po, 29. 10. 2018 - 06:10)

Poslouchání dětí je snad...doma jedině na holou. Mám k tomu dva důvody, víc to bolí a já vidím, jak má zadek zmalovaný, aby to zase nebylo přes čáru ( nějak extrémně moc)

Předpokládám (Ne, 9. 9. 2018 - 16:09)

že výš co je horizontální,nebo ne?

Iveta (Ne, 9. 9. 2018 - 14:09)

A to je jak?

Když (Ne, 9. 9. 2018 - 14:09)

se trestá horizontálně tak se trefit nejde.

Iveta (Ne, 9. 9. 2018 - 14:09)

Ale není tzo nebezpečné?Může také dostat přes kuličky a to by bolelo.

Hanych (Ne, 9. 9. 2018 - 13:09)

A při trestání může bejt kluk nahatej už v těch jedenácti, jen mu to prospěje!

Karel H. (Ne, 9. 9. 2018 - 07:09)

zlobi me syn 11 let mam ho...Plně souhlasím s Ladisem. V 11ti řemenem na holou co kluk vydrží a ve 13ti přejnít na rákosku. Navíc výprask spojit s úplnou nahotou - i to je totiž trest.

Lenka (Pá, 7. 9. 2018 - 21:09)

Poslouchání dětí je snad normální , když dítě neposlouchá tak je občas nutné mu jemně naplácat na zadek, nemám problémy mu třeba v obchodě stáhnout kalhoty a trenky na půl žerdi, přehnout ho přes koleno a dát mu na zadek, ano občas kolemjdoucí procedí něco jako "sociálku na vás " ale prostě nechci mít z dítěte rozmazlenýho fracka.

Ladis (Pá, 7. 9. 2018 - 21:09)

zlobi me syn 11 let mam ho...Jedenáctiletý kluk je už dost zdatný na pořádný výprask, když ho zaslouží. Takže trenky dolů a pořádně mu nařež řemenem na holou! Na rákosku můžeš časem přejít, když bude zlobit dál.

pepa (Út, 28. 8. 2018 - 19:08)

zlobi me syn 11 let mam ho bitpokud ano kollik ran kde naholou nebo pres trenky nebo a mam rukou ho bit rakoskou nebo paskem ?

od Karla (St, 15. 8. 2018 - 16:08)

Dobrý den, je mi 12 a...Ahoj Marie.Můžeš mi napsat na email:[email protected]

hanz (St, 13. 12. 2017 - 17:12)

Taky jsem nedavno pred...Kolik ti je Veroniko ? Kdo a jak te takhle zmlátil ?

Veronika (St, 13. 12. 2017 - 10:12)

Taky jsem nedavno pred brachou dostala na holou.Bolelo to,st,dela jsem se a brecela.Na prikaz,at ji vyspulim,jsem se zprvu nechtela podvolit,pak jsem se s brekem zlomila,a bolesti jsem naopak vyspulila prdelku a roztahla nohy od sebe,at mi tam vsi hni videj diru,mysleka jsem si,ze je to zaujme a nebude vyprask tak intenzivni.Ale on byl intenzivni,a ja se uz ani neodvazila dat nohy k sobe tak ze po biti jsem zustala lezet s hlavou dolu,pak jsem se zvedla a se sklonenou hlavou se prosmykla za skrin.

Zlata (Pá, 3. 11. 2017 - 16:11)

Dostala jsem na holou od mamy,kdyz jsemse nechtela svlect donaha pred dets.lekarem.Pak mi tam mama svlekla aja jen bre cela a nevhala seprohlizet,i zmerit lekarem teplotu v analu.

Reklama

Přidat komentář