Reklama

na holou nebo ne ?

Matka (Po, 29. 10. 2018 - 06:10)

Poslouchání dětí je snad...doma jedině na holou. Mám k tomu dva důvody, víc to bolí a já vidím, jak má zadek zmalovaný, aby to zase nebylo přes čáru ( nějak extrémně moc)

Předpokládám (Ne, 9. 9. 2018 - 16:09)

že výš co je horizontální,nebo ne?

Iveta (Ne, 9. 9. 2018 - 14:09)

A to je jak?

Když (Ne, 9. 9. 2018 - 14:09)

se trestá horizontálně tak se trefit nejde.

Iveta (Ne, 9. 9. 2018 - 14:09)

Ale není tzo nebezpečné?Může také dostat přes kuličky a to by bolelo.

Hanych (Ne, 9. 9. 2018 - 13:09)

A při trestání může bejt kluk nahatej už v těch jedenácti, jen mu to prospěje!

Karel H. (Ne, 9. 9. 2018 - 07:09)

zlobi me syn 11 let mam ho...Plně souhlasím s Ladisem. V 11ti řemenem na holou co kluk vydrží a ve 13ti přejnít na rákosku. Navíc výprask spojit s úplnou nahotou - i to je totiž trest.

Lenka (Pá, 7. 9. 2018 - 21:09)

Poslouchání dětí je snad normální , když dítě neposlouchá tak je občas nutné mu jemně naplácat na zadek, nemám problémy mu třeba v obchodě stáhnout kalhoty a trenky na půl žerdi, přehnout ho přes koleno a dát mu na zadek, ano občas kolemjdoucí procedí něco jako "sociálku na vás " ale prostě nechci mít z dítěte rozmazlenýho fracka.

Ladis (Pá, 7. 9. 2018 - 21:09)

zlobi me syn 11 let mam ho...Jedenáctiletý kluk je už dost zdatný na pořádný výprask, když ho zaslouží. Takže trenky dolů a pořádně mu nařež řemenem na holou! Na rákosku můžeš časem přejít, když bude zlobit dál.

pepa (Út, 28. 8. 2018 - 19:08)

zlobi me syn 11 let mam ho bitpokud ano kollik ran kde naholou nebo pres trenky nebo a mam rukou ho bit rakoskou nebo paskem ?

od Karla (St, 15. 8. 2018 - 16:08)

Dobrý den, je mi 12 a...Ahoj Marie.Můžeš mi napsat na email:[email protected]

hanz (St, 13. 12. 2017 - 17:12)

Taky jsem nedavno pred...Kolik ti je Veroniko ? Kdo a jak te takhle zmlátil ?

Veronika (St, 13. 12. 2017 - 10:12)

Taky jsem nedavno pred brachou dostala na holou.Bolelo to,st,dela jsem se a brecela.Na prikaz,at ji vyspulim,jsem se zprvu nechtela podvolit,pak jsem se s brekem zlomila,a bolesti jsem naopak vyspulila prdelku a roztahla nohy od sebe,at mi tam vsi hni videj diru,mysleka jsem si,ze je to zaujme a nebude vyprask tak intenzivni.Ale on byl intenzivni,a ja se uz ani neodvazila dat nohy k sobe tak ze po biti jsem zustala lezet s hlavou dolu,pak jsem se zvedla a se sklonenou hlavou se prosmykla za skrin.

Zlata (Pá, 3. 11. 2017 - 16:11)

Dostala jsem na holou od mamy,kdyz jsemse nechtela svlect donaha pred dets.lekarem.Pak mi tam mama svlekla aja jen bre cela a nevhala seprohlizet,i zmerit lekarem teplotu v analu.

Venda (Út, 17. 10. 2017 - 06:10)

ahoj, tak u nás je to...tak vidím, že nejsem sama :-) manžel tak jednou za měsíc chce taky na zadek. Tak mu ho prostě seřežu a je to. Docela zábava, jak se kroutí a má na zadku jelita :-)

Petra (Po, 16. 10. 2017 - 07:10)

Taky dostávám od manželky...ahoj, tak u nás je to podobně. Přítel chce čas od času na prdel. Upřimně mi to dřív přišlo divné, ale nemám s tím problém. A dcoela mě to i baví, vidět zmalovaný zadek. Prut a pomlázku máme taky

Naštvaný (Ne, 15. 10. 2017 - 18:10)

Ja jsem na holou dostal kdyz...Jestli se ti smála, tak to byla kráva, měla tě spíš politovat a pofoukat ti to :P

waldemar43 (Ne, 15. 10. 2017 - 00:10)

Když jsem ještě chodila s...Taky dostávám od manželky několikrát měsíčně na holou. Nevím, jak je to s tvým mužem, ale já dostávám na vlastní žádost, prutem nebo velikonoční pomlázkou.

Milacek (Út, 5. 9. 2017 - 21:09)

Ja jsem na holou dostal kdyz my bylo 13 za neporadek mamka my rekla gate dolu a prehnula mne pres koleno a jeste u toho byla moje sestrenice dostal jsem 35 vareckou. Kricel jsem mami uz. Dost au au. To boli a sestrenka se smala

Karel Ivanicky (Pá, 14. 7. 2017 - 16:07)

Kluci mají všechno...Jmenuju se Karel vždycky jsem dostal nařezáno páskem až jsem měl prdel červenou. Nebo když jsem se chtěla tak jsem mě seřezala prdel že jsem si potom nemohl ani sednout. Taťka mě tahle vychovával. Pá Kája odepiš tě mi.

Reklama

Přidat komentář