Reklama

existuje posmrtný život?

Radek (St, 31. 10. 2018 - 09:10)

Jako fanatismus to mohou...Nepsal sem tobě Z cvokama se nebavim. Vůbec nic nechápeš .telesno a duch je propojeno...já jsem zaměřen na duchovní oblast. Ale jak to je, nechápeš. Jen memorujes, jak jehovista. Smutné. Nepiš mi.

Hvězdoslav I. (St, 31. 10. 2018 - 09:10)

Jirko, jsi šašek. Namyšlený, povýšený, pověrečný. Nemáš žádného boha. Máš jen svoji knížku pohádek a svoje emoce. Zcela ti chybí pokora.

máš (Čt, 8. 11. 2018 - 23:11)

Mare máš svatou pravdu.

Hvězdoslav I. (St, 31. 10. 2018 - 09:10)

Pobožný Jirka někomu píše:Já věřím Písmu a ty zase všelijakým konspiracim. Slyšel jsem také, že Ježíš je pochován v nějaké vesnici v Japonsku, že kouřil trávu, že měl rodinu ženu a děti, že byl mimozemšťan apod. věci. Je paradox, když někdo zpochybňuje Bibli a naopak věří takových blábolum.----------------------------------------Jirko, ale ty věříš blábolům, že Ježíš uměl chodit po vodě, dělal z vody víno, věříš blábolům, že Jonáš byl 3 dny v břichu velryby, věříš blábolům, že Mojžíš přešel suchou nohou přes Rudé moře. Jirko, věříš blábolům, že mrtvoly v rozkladu mohou obživnout, že když dáš před zvířata při páření pruty, porodí pruhované potomky. Jirko, ty věříš blábolům o mluvícím hadovi, o holi, so snědla jinou hůl. Jirko, přestaň se tu povyšovat.

Jirka (St, 31. 10. 2018 - 08:10)

Pavel v 1.kapitola epištoly galatatskym pokračuje:8 Ale i kdybychom my nebo sám anděl z nebe přišel hlásat jiné evangelium, než to, které jsme vám zvěstovali, budiž proklet!9 Jak jsem právě řekl, a znovu to opakuji: Jestliže vám někdo hlásá jiné evangelium než to, které jste přijali, budiž proklet!

nojo (St, 31. 10. 2018 - 08:10)

Jako fanatismus to mohou...ty jsi mrtvej jak jsi psal

Jirka (St, 31. 10. 2018 - 08:10)

Já už to s ním vzdal. Je...Jako fanatismus to mohou chápat pouze tělesní. Horlivost pro Krista je naopak Písmem a Duchem podložena.Ztracen je člověk naopak bez Krista, Radku, nikoli s Kristem. Házím perly sviním a psům dávám co je svaté.

Jirka (St, 31. 10. 2018 - 08:10)

Jiříku, ty si fakt magor, a...Já věřím Písmu a ty zase všelijakým konspiracim. Slyšel jsem také, že Ježíš je pochován v nějaké vesnici v Japonsku, že kouřil trávu, že měl rodinu ženu a děti, že byl mimozemšťan apod. věci. Je paradox, když někdo zpochybňuje Bibli a naopak věří takových blábolum.Vulgárity mi nevadí, naopak tě chápu, ale co takhle místo vymýšlení hlouposti přijít za skutečným Kristem? Až to uděláš, pak se můžeme bavit.Divím se, že se od toho, který vás povolal milostí Kristovou, tak rychle odvracite k jinému evangeliu. Jiné evangelium ovšem není; jsou jen někteří lidé, kteří vás zneklidňují a chtějí evangelium Kristovo obrátit v pravý opak.Galatanum 1:6,7

:-) (St, 31. 10. 2018 - 07:10)

jo bajajo

Jirka (St, 31. 10. 2018 - 07:10)

Jiříku, ty si fakt magor, a...Pili víno a chválili bohy zlaté a stříbrné, bronzové, železné, dřevěné a kamenné. V tu hodinu se ukázaly prsty lidské ruky a něco psaly na omítku zdi královského paláce naproti svícnu. Král viděl zápěstí ruky, která psala. Tu se barva králova obličeje změnila a myšlenky ho naplnily hrůzou, poklesl v kyčlích a kolena mu tloukla o sebe.Daniel 5:4-6

sdfg (St, 31. 10. 2018 - 06:10)

Jiříku, ty si fakt magor, a...Kde se v Bibli píše, že existuje pro živé lidi, posmetný život?!

Patrik (St, 31. 10. 2018 - 05:10)

Ale ty sis dal, a ne jedno,...Jiříku, ty si fakt magor, a nebezpečnej.Kvůli takovejm hořely hranice.Někdo tu psal že máš důchod.Fakt asi jo, ale na palici.Četl jsem ty tvoje kecy,a nevíš která bije.Jen meleš jak kolovrátek.V raným křestanství se počítalo s reinkarnací, než to na koncilu zavrhli.Ale to bylo od rohatýho vid?V Indii je starej chrám zasvěcenej Ježíšovi, a mniši tvrdí že Ježíš studoval jogu,přežil ukřižování, a vrátil se do Indie,kde ved žáky, a dožil se požehnanýho věku.Taky blbost co?Jen co meleš ty, je pravda.jsi psychiatrický pacient-Bazíruješ na knížce,kterou napsal kdoví kdo.Ani učedníci krista nechápali,a ti co to psali se spolíhali na to, co oni udajně řekli.A Jiříku, psal si, že se ti zjevil nebo projevil duch svatý.Tohle tvrděj všichni magoři,že sem jim zjevil bůh, nebo že bůh si to přeje.Kdoví co se ti v palici zjevilo.Akorát ničíš diskuzi.Založ si svoje vlákno,a nesockuj se sem.Nesnaž se mi odpovídat,na magora reagovat nebudu.Dej si studenou sprchu,vezmi tabletku.pokud mi budeš vyčítat vulgarismy,tak s magorama se jinak jednat nedá.

Tvůj (St, 31. 10. 2018 - 01:10)

...????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????nebeský žebřík:když po něm utečeš,tak se dostaneč třeba do nebe

+ (St, 31. 10. 2018 - 00:10)

l l l -_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_ l l l l l l

Posmrtný život… (Út, 30. 10. 2018 - 23:10)

Důkazy jsou přímo před očima. Tyhle sračky, co tu píšou, mohou psát jedině mrtví či duchové.

nezávislý a ko… (Út, 30. 10. 2018 - 22:10)

Sám jsem absolvoval kurs...Tak tak, pokračuj.Někomu už tady začaly růst křídla.

Mireček (Út, 30. 10. 2018 - 22:10)

Nasranost,ale není životní...Sám jsem absolvoval kurs cizinecké legie a vím, že plazit se v tunelu, který se zužuje , je plný jakýchsi vnitřností a střev a do toho tunelu je slyšet střelba a nevíte jestli je ostrými nebo ne, tak to není pro slabé povahy.Jak říkával Klausevitz : Každá doba má své metody boje.

Mireček (Út, 30. 10. 2018 - 22:10)

Slyším slovo práce na...Nasranost,ale není životní program, jak říkával trefně Masaryk.Samotnou úzkostí z nicnedělání ti srdce nepraskne, naopak je třeba přidávat zátěž a to i fyzickou, aby když budeš muset ti opravdu srdce neatakoval infarkt.Jinak je známo, že tělesná slabost přichází spíš z hlavy než z těla a ti slabší začnou pociťovat tělesnou slabost spíše z té slabší hlavy než že by skutečně jejich tělo nevydrželo to co ti ostatní (např. jev při výběrech elitních vojáků do ještě elitnějších skupin).

Šméčko Jan (Út, 30. 10. 2018 - 22:10)

Slyším slovo práce na tomto fóru, tak se mi dělá knedlík v krku a začíná mně v něm bolet a mířím myšlenkami do trestného tábora, je mi ouzko, ztrácím sílu vstát, jsem zlámán představou pohybu za úplatu v záměrném sledu úkonů k předem definovanému výsledku.Netrapte nás déle již,cítíme velkou tíž. Nemučte nás strašením prací. Nebo dojdem k úheně, naše srdce to již nesneese, tuto psychickou zátěz a pukne strachy a úzkostí.

a (Út, 30. 10. 2018 - 22:10)

Taky zasírá diskuse,...taky by měli zakázat ty internety jak říkávala ta paní

Reklama

Přidat komentář