Reklama

existuje posmrtný život?

kvetinka (Ne, 27. 5. 2007 - 17:05)

Ty si strasne vymyslis. Nic z toho neni pravda.Jo,vesmir ho zajimal do konce zivota. Psal taky po postelnim pradlu svou posledni teorii a vypocty. Je velice zajimava, ale to tu nebudu rozebirat z ciste logickych duvodu.

Mikuláš (Ne, 27. 5. 2007 - 17:05)

Koho z lidí by bavila nesmrtelnost, i kdyby jenom moje, pořád potkávat ty samé blbce, za těch stejných okolností, jenom jinak oholený oblečený a s jinak zařízeným barákem! Jako by se Pánbůh nenaučil za celých 11995 let od biblickýho Stvoření nic jinýho:)

Gošín (Ne, 27. 5. 2007 - 17:05)

Když si uvědomím kolik miliónů let existuje naše planeta tak se mi zdá nepravděpodobné že bych tu byl zrovna teď, ten jeden lidský život který je jen zlomek času existence země, nebráním se té myšlence že po smrti se znovu narodíme jako malé dítě. Je ale otázkou, jestli opravdu jako dítě nebo jako zvíře nebo něco jiného.

Návštěvník (Ne, 27. 5. 2007 - 17:05)

Jsi na omylu, Aleši, já se smrti nebojím, protože patří k životu, je to to samé co narození, to je jako kdybych se bála života. Smrt k němu prostě patří a je dobře, že smrt je! koho by bavilo být nesmrtelný?!? mě tedy ne!! po smrti se narodíte znovu, ale je fakt, že už defakto budete někdo jiný - jinak vypadat apod.

Denis (St, 15. 12. 2021 - 14:12)

Prosím tě dej mi číslo na tvého dilera má super matros

Alešek (Ne, 27. 5. 2007 - 17:05)

Tak že byl einstein věřící tvrdí to naše profačka na dějiny, pak to tvrdil taky papež Jan Pavel, dočtete se to v některých encyklopediích...A kdyby nebyl věřící, proč by říkal,že nejvíce ho zajímá to, jak Bůh stvořil Vesmír, ostatní považuje za nepodstatné:) Říká to na autentickém záběru z jedný starý reportáže.
Hodně vědců je věřících, hlavně v USA. Ale to neznamená, že kvůli tomu začnu věřit na starouška na mráčku a na duchy na hradě:)
No, mají pravdu, bez víry v Boha nebo v něco Velkého by se těžko dalo obchodovat se zbraněmi a omlouvat to bojem za lepší zítřky:)

kvetinka (Ne, 27. 5. 2007 - 17:05)

Vodkud tos vzal, ze Einstein byl verici?! Einsteimn byl ateista.Vubec neveril v boha.

Opičák (Ne, 27. 5. 2007 - 17:05)

Záhrobní život bude realitou, až se začnou transplantovat ksichty. Dokázal to už slavný Mengele:( A nedělá se to dneska jenom z etických důvodů. Ale až se budou dražit tváře mrtvých celebrit a ženská s pěkným ciferníkem si nebude na ulici jistá životem , bude svět místo lidských tváří plný ksichtů mrtvých:)

Alešek (Ne, 27. 5. 2007 - 17:05)

Smrti se nebojí akorát vyznavači Armagedonu:) Ti věří, že když budou pomáhat aby nastal konec Světa, Bůh je za to potom oživí i s celým rodem:)
Jinak, i Einstein tvrdil, že než předal amíkům vynález atomovky, měl si vzpomenout, že i on sám je smrtelný. A že smrt je to poslední, co člověka potká. A proto ani on se nebojí atomové války, ale lituje ty, kteří přežijí:) Einstein byl silně věřící, ale myšlenka záhrobního života mu neseděla.

Návštěvník (Ne, 27. 5. 2007 - 16:05)

Tak to jsi na omylu, já se smrti nebojím a přesto věřím že posmrtný život je. Je to tak, však to jednou zjistíte sami, nebude to tak dlouho trvat!

Vanda (Ne, 27. 5. 2007 - 16:05)

tommy, tak třeba život po životě:)
No já myslím, že stejně není, babička říkávala, že kdyby mrtví zůstávali, nebude místo pro živé.
A Buddha řekl, že co je pro nás za života nedosažitelné, to k nám nemá žádný vztah a jako by ani neexistovalo.Proto je velká chyba s tím jakkoliv počítat.

Tommy (Ne, 27. 5. 2007 - 16:05)

Posmrtný život? Samotné slovo je nesmysl. Kdyby byla řeč třeba o záhrobí, Onom světě, světě duší, Ráji, vibraci života, nesmrtelné nukleové kyselině, zákoně o zachování informace v proudu času:)...

Návštěvník (Ne, 27. 5. 2007 - 15:05)

A ja to vis na 100 procent?.... to me opravdu zajima... ja si myslim naopak, ze po smrti proste nic neni... jak clovek o sobe nevedel ped tim nez se narodil, tak zemre,a zase uz o nicem vedet nebude.... ve spanku o sobe taky nevite.... posmrtnym zivotem se akorat uklidnuji ti lide, co maji strach ze smrti a nechteji uveit tomu, ze poste zivot na zemi mame jen jeden....je to smutne, ale je to tak......

Návštěvník (Ne, 27. 5. 2007 - 11:05)

Určitě je buď posmrtný život nebo se rovnou narodíme znovu. Život na Zemi tady není jen tak, má to nějaký smysl, který nám ale není znám, vím na 100%, že smrtí to nekončí.

Návštěvník (Ne, 27. 5. 2007 - 11:05)

Ano, existuje.

Jolana Z. (So, 26. 5. 2007 - 15:05)

nikdy jsem po tom nepátrala,ale chtěla bych tomu věřit, že něco je po smrti.Minulý týden mi odešla milovaná bytost.Proto bych se chtěla zeptat zda má někdo nějakou tu tajemnou zkušenost jestli něco může být.

Jaromír Pekárek (Po, 22. 2. 2021 - 15:02)

hledám lidi, kteří toto prožili - vím toho dost - myslím - ze svého OSOBNÍHO života 30 let nazpět. Prosím - napište mi na mail : [email protected] - odpovím na jakoukoliv otázku ohledně tohoto i - důvodů, proč věřím v pravdivost výpovědí "zemřelých" osob. jsem férový chlap - žádný podvod, žádná lež! -budu se těšit. jaro

Reklama

Přidat komentář