Reklama

Brintellix - antidepresiva

miluska (Čt, 26. 5. 2016 - 07:05)

takové stavy, co popisujete,...az ted sem si precetla tvuj prispevek ja neurol ted beru tyden jen ctvrtku v poledne drive celej jeden za den nekdy o pulku vic brala sem ho moc dlouho a jak ti to dlouho trvalo ta odvykacka taky jsi mela nejaky ucinky na odvykacku a za jak dlouho ti ti preslo u me je to desny hlavne rano a skoro cely dopoledne moc dekuji za tvuj prispevek m.

draha (Čt, 26. 5. 2016 - 06:05)

Ahoj, tak jak jsi dopadla u...ahoj tak zubare sem zvladla asi se fakt clovek musi zaprit pak to de vcera me bylo blbe jen dop. pak uz lepe ze zacatku brani BRINTELLIXU me nic nebylo byla sem vesela ted je me tak nejak vsechno jedno jen me trapi ze me je na zvraceni to se zlepsi az odpoledne to pak se muzu najist rano si uvarim jen matu nejaky zlepseni tam je unekoho to trva jak sem psala mesic az dva nez si telo zvykne protoze vlastne vysazuju ten blbej neurol a to je horsi pristi utery vecer pudu k doktorce tak uvidim taky uvazuju jit k psychologovi zeptam se doktorky a co ty tobe je uz lepe a beres jeste neco jinyho a spis dobre ja moc ne a to ze to nekde zakazali muze a nemusi byt pravda to vpodstate se vsim na co se podivas to by sme nemohly vubec nic najdi si cviceni dechu a jogu proti stresu me to trochu pomaha aji v praci se to da provadet tak se drz

jarka68 (St, 25. 5. 2016 - 16:05)

beru ho 31dni nevim jestli me...Ahoj, tak jak jsi dopadla u zubařky? Chtěla jsem se zeptat, zda Ti po léku bylo špatně už od začátku braní nebo až teď?A cítíš aspoň trochu zlepšení?

jarka68 (St, 25. 5. 2016 - 16:05)

Brintallix je v Americe...Ahoj, tak to je síla,že je v USA zakázaný,a nám ho tady normálně předepisují, nechápu.A já tak věřila,že mi ten lék pomůže.Ach jo.

draha (St, 25. 5. 2016 - 15:05)

No když je ti tak blbě, tak...zatim prej musim jeste aspon tyden vydrzet kazdej to ma jinak u me to trva dele tak musim trpet a pak se uvidi

Gerda (St, 25. 5. 2016 - 07:05)

No když je ti tak blbě, tak proč ti nezmění lék! Je jich aspoň 20 druhů, na stejném principu vychytávání serotoninu.

draha (St, 25. 5. 2016 - 06:05)

Ahoj, a jak dlouho bereš...beru ho 31dni nevim jestli me zabral protoze se me po nem desne mota hlava je me na zvraceni a to du za chvilu k zubarce takzee az me da neco do pusy tak nevim nevim snad to zvladnu taky sem zhubla sice sem to tak trochu potrebovala ale ne za tuto cenu ted tady nekdo pise ze BRINTELLIX je v americe zakazanej prej zpusobuje embolku ja myslim ze kazdej lek je rizikovej kazdej jinak vsem preju klidny den du k te zubarce

Vím že (Út, 24. 5. 2016 - 19:05)

Brintallix je v Americe zakázaný. Způsobuje embolie.

jarka68 (Út, 24. 5. 2016 - 16:05)

Ja ho brala ale přibrala...No a já zase po něm hubnu, asi jsme každý jiný.

Franci (Út, 24. 5. 2016 - 16:05)

Ja ho brala ale přibrala jsem 16 kg za půl roku. Děs. To ať si bere doktorka! Beru Prosulpin a hubnu.

jarka68 (Út, 24. 5. 2016 - 16:05)

je lepsi jak BRINTALLIX co...Ahoj, a jak dlouho bereš brintellix? Pociťuješ nějakou změnu k lepšímu?Škoda, že tady není víc lidí, co ho berou.

A (Út, 24. 5. 2016 - 13:05)

A nezapijiš to kořalkou?

Prrrrr (Út, 24. 5. 2016 - 13:05)

Pleteš si antikoncepci s antidepresivem ? To se zeptej jinde.

Misa (Út, 24. 5. 2016 - 12:05)

Ahoj holky,

Potrebovala bych poradit. Dneska je utery a ja mela za to ze v nedeli jsem si zapila antikoncepci a dneska v utery rano zjistila ze jsem nezapila ani v nedeli vecer ani vcera vecer. Proto jsem si ted naraz zapila prasek alespon za vcerejaek pondelek a dneska vecer ai zapiju pravidelne uterek vecer. Styk jsem mela naposledy v sobotu a dalsi mame mit zitra je to nejaky velky prusvih? Mam antikoncepci Rhonya a je to nejake spanelske baleni s tim ze na platycku jsou vytisteni zkratky dnu ve spanelstine a me to uplne zmatlo. Je to prvni tyden tedy zhruba 7 dni od te doby co.jsem zachajila minule utery uzivano prvni tablety. Moc dekuji predem za radu fakt nevim.co.ted a navic budu menit i gynekolozku protoze ma ordinacni hodiny jen parkrat do tydnne a zrejme uz asi pujde i do duchodu.

draha (Út, 24. 5. 2016 - 12:05)

je lepsi jak BRINTALLIX co beru doktorka rikala ze je to nejaka vylepsena verze ze drive s nim nemala dobry zkusenosti ale ted ano a ty ho uzivas?

Jarča (Út, 24. 5. 2016 - 12:05)

Jistě a výborné! Je to AD.

Lily (St, 18. 8. 2021 - 09:08)

A nepribrali ste po ňom hodne?

draha (Út, 24. 5. 2016 - 11:05)

co to je anafranil ty s nim mas zkusenosti

Jarča (Út, 24. 5. 2016 - 10:05)

Na to je dobrý starý osvědčený Anafranil- vychytává serotonin, psychiatři se k němu vracejí.

miluska (Út, 24. 5. 2016 - 10:05)

neurol sem brala moc dlouho nekolik let zavislost tam ja snazim se to prekonat nekdy to jde nekdy ne ja vim ze starosti a strach tu je rano nemuzu musim do prace a to je taky fuska jet mestskou a pak pracovat s lidma opravdu se snazi asi malo ale ty zavrate a pocit na zvraceni je hroznej nezlobim se nemam proc je to pravda co pisete ale v mejch letech je to tezky budu se snazit oba rodice se lecily tak asi je tam trochu taky dedicnost dekuji za podporu mati leky vysadila ze dne na den ale mala taky abstak nekdy sma cely noce nespaly dostala se z toho ted je ji 85 a je v pohode asi su mekota

Reklama

Přidat komentář