Reklama

Brintellix - antidepresiva

miluska (St, 18. 5. 2016 - 07:05)

Ahoj,dneska byl zase den...lubosi ta depka je desna kdyz sme se daly na vojnu tak musime vydrzet je to tezky ale my to dame musime nemuzeme cekat ze za par tydnu nam bude dobre lehce se to rika hur se to dela das to musime verit ze zase bude lip drz se

miluska (St, 18. 5. 2016 - 07:05)

Miluško, já jsem ho dostala...tak to ses stastnej clovek ze nemas vedlejsi ucinky to ja jo ale myslim si ze je to taky tim vysazovanim neurolu kazdej den je jinej doktorka me rekla ze su moc citliva tak u me to bude trvat tak mesic az dva nez si zvyknu a odvyknu je to desny taky nevim ci su neurol sem brala radu let a nahle vysazeni bylo desny tak musim postupne snizovat psala me nejaka pani ze mohla vysazovat stary lek az po sesti tydnech a psalo to vice lidi tak ja to snizila na ctvrtku 0.25mg za den celkem se to da jen kdybych nemela ty zavrate nemam chut na jidlo uvarim ale nevim jak to chutna tak ti drzim palce to das me pomaha kdyz porad neco delam aji kdyz se me nechce sedet ani lezet nemuzu to je jeste horsi drz se

jarka68 (Út, 17. 5. 2016 - 19:05)

Ahoj,dneska byl zase den...Luboši, myslím, že ty sny mám od těch léků. Včera jsem zase měla hezké sny. Tak já nevím, připadám si už jako blázen. Modlím se, aby už ta hladinka v mozku naskočila. Tak ať je Vám líp.

Luboš2 (Út, 17. 5. 2016 - 18:05)

Ahoj,dneska byl zase den blbec,deprese,brnění celého těla,to když mám tak je deprese horší,už to trvá 3 měsíce to zhoršení,ale musím to vydržet,do nemocnice se mi nechce,vím,co by mě tam čekalo.,manželka mě do ničeho nenutí,zkouším relaxovat,ale nějak se nemůžu soustředit,zase nemůžu celej den ležet,to by opravdu nebylo k ničemu.Jarko,co ty sny,možná bych to probral s psychologem.

jarka68 (Út, 17. 5. 2016 - 13:05)

ahoj Jarko taky sem je mela a...Milusko já žádné závrate nemám. Ale už si moc preju, aby účinek nastoupil, připadám si jak robot, nic mi nebaví. Nejradši bych celý den prolezela. Ach jo.

Marie (Út, 17. 5. 2016 - 12:05)

ahoj jarko ja beru uz 23dni...Miluško, já jsem ho dostala na zkoušku na 3 týdny, po vysazení několikaletého nábyku na wellbutrin a Citalon/citalek/ + rivotril jsem myslela že zešílím... včera jsem byla u paní doktorky na kontrole, tedy mam pokračovat v léčbě a 3 dny v týdny zvýšit na 20mg jinak 10 mg. Jenomže lékárny ho mají na objednání a já musím čekat do středy až mi ho budou moci vyzvednout. Dnes jsem dobrala poslední, takže zítřek sem bez a pozítří ho budu mít až odpoledne. Snad nějak přečkám s Rivotrilem, ale je škoda když nějaká hladina nastoupila ho vynechat, ale nemám jinou možnost... doma jsou přednější jiné věci..mám srašné nálady, vztek, pláš, lítost... věřím že se vše upraví..

miluska (Út, 17. 5. 2016 - 10:05)

Miluško, taky jste měla na...ahoj Jarko taky sem je mela a doktorka me to snizila na pulku rano a zatim dobry tak uvidim jak to bude dal a vy mate po tom leku zavrate? ja desny tak dve tri hodky se motam ze si lidi musi rict ze su asi opita pak jako by to preslo ze zacaetku to takovy nebylo mam to tak vic jak tyden ale kdo stim ma cestovat do prace a pak tam vydrzet tak se zatim mejte a opatrujte se bude lip m.

Jarka (Po, 16. 5. 2016 - 14:05)

ahoj jarko ja beru uz 23dni...Miluško, taky jste měla na začátku léčby docela hrozné živé sny? Mě se třeba zdálo jak mi dělali lumbální punkci, a normalne jsem v tom snu cítila bolest.Je to normální, přejde to? Teď mám zase strach jít spát, že budu mít opet ošklivé sny,ach jo.

miluska (Po, 16. 5. 2016 - 07:05)

Ahoj Luboši, ale Vám tě...ahoj jarko ja beru uz 23dni brintellix ze zacatku sem byla nabuzena ted to trochu opadlo ale je me vsechno jedno snizuju neurol a to je horsi ten abstak nekdy si rikam ze to nedam ale pak zase ze musim vydrzet mam inspiraci se stim poprat a tou sou moje vnoucata ktere bych o prazdninach u seba mela takze musim vydrzet snad to dam o vikendu sme byly u dcery a kluci me tak zamestnali ze nebyl cas nad necim premyslet vsem drzim palce

jarka68 (Ne, 15. 5. 2016 - 20:05)

Ahoj Jarko,děkuji i vám...Luboši, a psychiatr Vám ho nemůže napsat?Škoda, že tady není více lidí, kteří berou tento prášek,a mohli by napsat jak jim zabírá.Mě včera večer bylo najednou tak krásně, říkala jsem si, že už možná léky zabraly.Ale dneska zase hrůza.Myslíte, že by to mohl být aspon malý náznak, že prášek zabírá?

Luboš2 (Ne, 15. 5. 2016 - 18:05)

Ahoj Jarko,děkuji i vám přeji,aby vám bylo co nejlépe,ale oba víme,jak to je,prášky beru 3x denně,celkem 11 tabletek,člověk by oželel játra,jak dostávají zabrat,ale aby to bylo aspoň k něčemu, třeba by mě brindellix navrátil k důstojnému životu,ale ambulantně ho nezískám.pa

Jarka (So, 14. 5. 2016 - 18:05)

Ahoj,Miluško já Brindellix...Luboši, a to berete všechny léky najednou? Připadá mi to moc. Ale držím palce, ať už je Vám lépe.

Luboš 2 (So, 14. 5. 2016 - 17:05)

Ahoj,Miluško já Brindellix neberu,mám na deprese a další psychické problémy Venlafaxin,Nykob,Lamotrigin,Trittico a Chlorprotixen,chtělo by to změnu,už tuhle sestavu beru přes dva roky a je mi dost ouvej,asi tři měsíce a nikam to nevede.Věro,mám za sebou vysazování,absťáky jako hrom,neurol,Frontin,Diazepam a ještě jeden,tedˇsi nevzpomenu,ale já jsem byl nezodpovědnej,když mi bylo špatně,tak jsem si vzal,třeba osm 1mg neurolů,vysazování probíhala vždycky při hospitalizaci,velice pomalu,ale stejně,fůj,zakázaly mojemu psychiatrovi předepisovat tyto léky.Jarko,taky jsem četl od jmenovce Luboše,jak se mu stav zlepšil po Brindellixu a moc mu to přeju a všem,je to boj na dlouhou trať a mějte se všichni hezky.pa

Jarka (So, 14. 5. 2016 - 08:05)

p.Jarko,přesně prožívám...Ahoj Luboši, ale Vám tě lék ze začátku zabral. Četla jsem, že po 14 dnech jste plný energie, a co se stalo, že Vám přestal zabírat? Ach jo, myslela jsem, že mi ten lék zabere, ale, když čtu, že asi není moc dobrý, tak je mi ještě hůř.

Věra (So, 14. 5. 2016 - 08:05)

Ta moje reakce je na Miluščin příspěvek.

Věra (So, 14. 5. 2016 - 08:05)

ahoj vsichni reaguji na vase...takové stavy, co popisujete, vyvolává vysazování Neurolu. Já jsem jej vysazovala po 0,25 mg a měla jsem to samé, vždycky to trvalo minimálně týden.

Jarka (So, 14. 5. 2016 - 08:05)

ahoj jarko ja taky brala ze...Milusko, neberu k tomu nic. Měla jsem předtím trittico na spaní, ale to byla hrůza. Bylo mi spatne od žaludku, motala hlava. Tak mi ho vysadil a beru jen ráno ten brintellix. A Vy k tomu berete ještě nějaký lék?

miluska (Pá, 13. 5. 2016 - 17:05)

p.Jarko,přesně prožívám...ahoj lubosi nezlob se ze ti pisu ty rana a dop. sou desny dneska mam depku celej den nic nezabira taky je to asi tim pocasim pisou ze muzou mit problemy hlavne ti co jsou citlivy na zmenu pocasi a ty taky beres brintellix? nebo mas jiny leky je to hrozny kdyz se musi do prace a doma delat ale zase na to tak nemam cas myslet az vecer tak se drz

miluska (Pá, 13. 5. 2016 - 16:05)

Ahoj Milusko, beru lék...ahoj jarko ja taky brala ze zacatku celej ale ted mam brat jen pulku rano taky sem ted ctyri dny vubec nespala a ze zacatku sem se vzbudila o pul treti a konecna a ty uz k tomu leku neberes nic jinyho? ja jeste snizuju neurol desny hodne me pomaha dychani, cviceni jogy, meditace to se me udela dobre neverila sem tomu ale de to rana a dop.ty davaji zabrat to mas pravdu tak ti drzim palce a musime vydrzet jak dlouho to se uvidi m.

Luboš (Pá, 13. 5. 2016 - 16:05)

p.Jarko,přesně prožívám to co vy,rána,dopoledne to je děs,někdy je to celej den,to člověk přemýšlí o všem možném,já jsem se naučil spát v půl jedenáctý a spím nebo aspoň ležím do půl desátý,do deseti,nemusím vstávat,protože mám ID.Ještě ty výkyvy počasí,to mě taky ubíjí.Ani léky mi dopoledne nezabýrají,proto bych chtěl změnu,kterou nechce můj psychiatr akceptovat.Prý to tak je,dopoledne nejhorší,tak se držte všichni,vím jak vám je.pa

Reklama

Přidat komentář