Reklama

Brintellix - antidepresiva

Nora (Út, 24. 5. 2016 - 08:05)

Proč ten Neurol pořád berete? Absťák je mýtus, to byste ho musela brát dlouho 3 mg denně. A co čekáte od AD? Že budete skotačivý diblík bez starostí a strachu? Změňte svoje návyky. Povinnosti, zodpovědnost, ne lenost a sebelitování, z vás udělají sebevědomého člověka. Brát AD je velká móda- jděte ráno ven na vzduch a překonejte nechuť a lenost. Ovšem to se vám ze začátku nebude líbit. Prošla jsem tím. Nic ve zlém.

draha (Út, 24. 5. 2016 - 08:05)

ahoj vsichni chtela sem se zeptat ma nekdo zkusenosti na odvykani neurolu brala sem ho pomerne dlouho ted me dala doktorka BRINTELLIX a vysazovat neurol nevim z ceho je me blbe jestly z novyho leku nebo z te odvykacky poradte dekuji draha

miluska (Út, 24. 5. 2016 - 08:05)

ze zacatku sem byla taky vesela vsechno me bavilo ale ted po triceti dnech je to horsi su asi jedina ktera ma vedlejsi ucinky zavrate nechut k jidlu rano je nejhorsi pak se to nejak zvrtne a je to celkem v pohode doktorka zatim rekla abych jeste vydrzela ze u nekoho ten nastup ucinku je jeden az dva mesice tak uvidim jak to bude dal beru k tomu BKOMPLEX a HORCIK taky piju medunku aspon ze trochu spim uvidim jak dlouho to vydrzim vsem drzim palce su rada ze se muzu nekomu takhle sverit i kdyz manzel to toleruje a podporuje nejhorsi ale je ze si nemuzu vzit vnuky protoze si netroufam neni to proste ono tak se drzte

jarka68 (Po, 23. 5. 2016 - 18:05)

ahoj jarko me teky svedila...Miluško,beru ho 11 den,a žádnou změnu nevidím.Ale přeci po 30 dnech užívání už by Ti měl učinkovat.Měla bys být veselá, plná energie,hlavně ráno.Což u mě ráno je úplně nejhorší.A co Ti na to říká doktor, že po měsíci není žádné zlepšení?

miluska (Po, 23. 5. 2016 - 16:05)

ahoj jarko me teky svedila pokozka ale jen kratce to prejde jak dlouho ho beres ja 30dni ze zacatku pohoda vysmata ale ted sem utlumena je me vsechno jedno no nevi jestly uz zabral nebo ne nevim jek to mam poznat a pritom ten abstak z neurolu drzim palce

jarka68 (Po, 23. 5. 2016 - 14:05)

ahoj vsichni neurol beru...Ahoj lidičky, tak jak Vám je? Víkend byl nádherný,ale zjistila jsem,že mi nějak vadí sluníčko, přitom já ho vždycky milovala.Všimla jsem si, že se mi začínají dělat modřiny, když se drbu,protože mi ted dost často svědí pokožka.Máte to také někdo? Nevím, jestli je to normální.

jarka68 (So, 21. 5. 2016 - 19:05)

Ahoj,můj stav je dosti...Ahoj Luboši ,mělo by to být antidepresivum na vychytani serotoninu v mozku. Je to nový lék, ale je mi divné, že na netu o něm nic neví. Zkus se zeptat svého doktora jaký má na něj názor, a pak dej vědět. Pa

Luboš 2 (So, 21. 5. 2016 - 18:05)

Ahoj,můj stav je dosti blbej,hledal jsem na internetu informace o Brintellixu,nic jsem nenašel,tak se chci zeptat,jestli je to antidepresivum na vychytávání serotoninu v mozku?Takový mi vždycky píšou.Ale z vašich příspěvků o účinnosti je to tak 50:50,ale ono trvá 2-3 týdny než zaberou,mohl bych se o Brintellixu doktorovi zmínit,i když vím,že mi ho ambulantně nepředepíše,jak už jsem tady jednou psal,právě z důvodu dlouhého nástupu účinku,že bych mohl něco nepředloženého udělat.Neurol mi vysazovali z 1mg čtvrtinku týdně a stejně absťák byl.pa

jarka68 (So, 21. 5. 2016 - 14:05)

Je to brintellix,úleva byla...Jani já ho beru 10 den a žádné zlepšení. Žádná dobrá nálada, mám strach, aby vůbec zabral. A začala mi strašně svědit pokozka. Máte to taky někdo z toho léku? Jinak Vás všechny moc obdivuji, jak bojujete. Já jsem na začátku léčby, a připadá mi, že už nemám žádnou sílu. Kdyby se aspoň objevilo malinkate zlepšení, hned by bylo veseleji. Ale takhle je to hrůza.

miluska (So, 21. 5. 2016 - 11:05)

ahoj vsichni neurol beru aspon 10let desny co? trikrat sem zkousela neco jinyho ale nevyslo to brala sem dlouho jeden rano ale ted nejak prestal pusobit brintellix ze zacatku taky nalada vyborna byla sem vesela zadny vedlejsi uciky ale ted beru ho 28dni pulku rano mam zavrate ty tak za dve hodky prejdou je me vsechno jedno myslim ze kdybych nevysazovala neurol tak by to bylo lepsi ale jak rikam ten abstak je desnej prez den si vemu jen ctvrtku neurolu trochu zabere vic uz nechcu brat taky co bych chtela kdyz sem ho brala tak dlouho vim ze za tech par dnu nemuzu cekat ze to bude v pohode tak snad vydrzim myslim jarko ze kdyz si vemes obcas tak to bude dobry muze se brat kratkodobe ale to ti tvuj doktor urcite rekne i kdyz me to nikdo nerekl tak sem taky tak dopadla a ted to vydrz

Jana (Pá, 20. 5. 2016 - 16:05)

Ahoj Jani, ale po třech...Je to brintellix,úleva byla hned na začátku,až jsem se divila,teď se to dá snést,ale není to jak na začátku,někdy musím i rivotril.

Lucka (Pá, 20. 5. 2016 - 16:05)

Ahoj Jani, ale po třech...Načala jsem třetí balení,a včera jsem měla zase krizi,tak nevím,jak to bude dál.snad se to zlepší.bývá mi uzko a mám strach chvílemi,asi musím něco víc dělat ,abych neměla čas na mysleni

jarka68 (Pá, 20. 5. 2016 - 15:05)

ahoj vsichni tak vcera to...Miluško, a za jak dlouho vzniká závislost na neurolu.?Mě ho doktor taky napsal, a mám si ho vzít, když mi bude nejhůř.Ale mám strach, abych neměla na něm závislost.Dneska jsem si vzala 0,25 mg,a pomohl mi, né na dlouho, ale aspon jsem mohla vydržet v práci.

jarka68 (Pá, 20. 5. 2016 - 14:05)

Ahoj,beru třetí měsíc...Ahoj Jani, ale po třech měsících už by měla znát nějaká úleva.A tu veselost jste pocítila po jaké době?Já ho tedy beru zatím týden, ale je to stále horší.Co to je za lék?Snad nám někdy konečně zabere.

Lucka (Pá, 20. 5. 2016 - 13:05)

Ahoj,beru třetí měsíc...Načala jsem třetí balení,a včera jsem měla zase krizi,tak nevím,jak to bude dál.snad se to zlepší.bývá mi uzko a mám strach chvílemi,asi musím něco víc dělat ,abych neměla čas na mysleni

Jana (Pá, 20. 5. 2016 - 12:05)

Ahoj,beru třetí měsíc brintellix,že začátku mi bylo fajn,veselost,radost,teď už ti opadlo,zase jen přežívám.

miluska (Pá, 20. 5. 2016 - 06:05)

ahoj vsichni tak vcera to jeste slo ale dneska to vidim na den blbec vcera sem sazela takze na zahradce to bylo fajn na nic sem nemyslela po ranu tresavka spatne od zaludku desny ted me ceka cesta do prace at uz su doma taky sem uvazovala ze se na to vykaslu a zustanu u neurolu pac tady ty stavy sou hrozny kdo to ma vydrzet a fungovat no nic dost narku deme pracovat tak hezky den vsem m.

Tina (St, 18. 5. 2016 - 18:05)

Jarko,
Mirtazapin je AD, které se dává na večer, protože může dost tlumit, já po něm 14 dnů téměř nevylezla z postele, pak už jsem na to neměla nervy, tak jsem ho vysadila, brala jsem 30 mg a pak 45 mg. Také může zvyšovat chuť k jídlu a nějak ovlivňovat metabolismus, takže se po něm velmi často přibírá. Asi proto ti ho Dr. napsal.

Luboš2 (St, 18. 5. 2016 - 17:05)

Ahoj,taky se snažím Miluško bojovat,je to těžký,ale jako vy,mám radost z vnoučat,každej den přijedou potěšit,ale i někdy jsem rád,že už jedou domu,abych mohl jít zase smutnit.Jarko,věřím,že ti lék zabere a pěkně se vyspíš a pak ti bude i lépe chutnat.pa

jarka68 (St, 18. 5. 2016 - 16:05)

Ahoj všem, tak jsem dneska byla u doktora, trochu se lekl, když viděl jak jsem zhubla.Tak mi napsal na spaní lék mirtazapin.Nemáte s ním prosím někdo zkušenost?

Reklama

Přidat komentář