Reklama

plenková disciplína

Ahoj Karle (Pá, 23. 5. 2014 - 18:05)

Chápu lidi kteří trpí...ty se tomu divis,ale je to urcita a velice ucina forma trestu.Jsou zakazy televize,navstevy kamaradu,nebo pocitace,ci pristupu na internet.Ale to,ze dostanu za trest plenky,gumove kalhotky a pripadne idamske puncochace,budu to muset nosit doma i pred navstevami a mamka jim to jeste pripomene,pokud si sami nevsimli.A navic v tom budu muset chodit i do skoly,aby se mi vsichni spoluzaci vysmivali-TO JE TEN UCINNY TREST!A ver mi,ze ten kdo to na vlastni kuzi par dni zazil,tak bude potom ten nejhodnejsi,protoze vetsi ponizeni pro dite,ci pubertaka neexistuje.Zkus se vzit do pozice takoveho chlapce,nebo divky ve veku cca 13 let kdyz jde do skoly a ma na sobe za trest nasazene plenky a gumove kalhotky tak,ze se to neda prehlednout ani na ulici.Co bys delal ty?
Me to na jednu stranu strasne vzrusuje,ale na druhou bych se v tech letech z toho zblaznil a utekl nekam do lesa.

Karel Lukáš (Pá, 23. 5. 2014 - 15:05)

Chápu lidi kteří trpí inkontinencí, ti pleny nosit musí. Chápu lidi kteří si berou nebo dávají dětem pleny na delší cesty nebo nosí plenky jen ze záliby jak napovídají i některá témata. Ale aby dávali dětem plenky za trest, to slyším prvně.

COŽE ???? (Pá, 23. 5. 2014 - 13:05)

JSTE NORMÁLNÍ ????

Ja (Pá, 23. 5. 2014 - 13:05)

Má udělanou obřízku?a co by na tom nejaka zidovska obrizka zmenila?Tady jde o to za trest nasazovat vetsim detem a pubertakum plenky a gumove kalhotky,za to,ze se pocuravaji,ze zlobi,spatne se uci,doma neuklizeji,jsou drzi a jsou s nimi proste vychovne problemy.A ty plenky,ktere se jim za trest nasazuji musi byt poznat pod oblecenim a pokud je chladno,tak musi rozhodne dostavat i silonove damske puncochace proti prochladnuti.A vetsi chlapci musi byt stale pod dohledem,aby nekde v ustrani neonanovali-treba v koupelne pri pohledu na susici se matcino spodni pradelko.A take si musi sami premachnout pomocene plenky a gumove kalhotky a potom je povesit ven na snuru,takaby je dobre videli okolojdouci sousede i jini lide.To je dobra a spravna lecba,ktera pomaha

Dana (Ne, 18. 5. 2014 - 14:05)

Má udělanou obřízku?

jiri 1 (Ne, 18. 5. 2014 - 14:05)

Věřím, že absolutně...co vim ja tak zadne dite neprotestuje ze ma plinu a vzdy jse do ni pocura ci pokadi nas syn kdyz zlobi tak uz vi co ho ceka a to muje 15 let zena vzdy vynda pleny mame pouze latkove a gumove kahotky i spatna znamka ve skole znamena ze bude mit pleny tak vzdy zena automaticky prebali a ma je stale i ven snima chodi i jeho kamarad dostava obcas pliny za mensi trest ten prozmenu pomocuje do postele takze take chodi po venku v plinkach a oba jeste noseji detske puncochove kalhoty a ten nas jak puncochace tak i Gamase aby plinka pekne drzela tam kde ma aby bylo jednoduche prebaleni klidne i venku pred lidma...

jiri 1 (Ne, 18. 5. 2014 - 14:05)

jaký máte názor na...dobry nema zlobit a plinka ho potresta tak tech 7 dni az mesic by mu daval pleny jak pres den tak i pres noc aby vedel pro priste ze jse nema zlobit..... nejenom pliny ale i detske puncochace bych mu daval..........

Fik (Pá, 9. 5. 2014 - 00:05)

no ja vcera jsem videl kdyz jsem jel z prace busem tak asi tak 6 lety kluk mel na sobe plinu bylo to dost videt pod kalhoty a to mel jeste puncochace pod kretasami to je novy modni vkus.a pak jeste i holcina mela plinu ale bylo ji tak 13 let priblizne a to akorat venku byla prebalena do ciste plenky misto aby sve potomky prebalovali doma tak delaji venku chapu to u mensich deti ze je prebali venku ale u vetsi ditete to neni moc vkusne.ma zena take prebaluje syna doma a ne nikde na ulici a to mu je 14 let trpi inkotenci jak moci tak i stolice a dostava jenom latkove pleny ale obcas i papirovky jenom do skoly.

Lukas (Po, 5. 5. 2014 - 13:05)

Kdo takhle někoho trestá a píše to tu,tak se mi to nezdá. Pošlete fotku protože je to divné..

Miki (St, 30. 4. 2014 - 13:04)

Jak rad bych si pral byt nucen a dostavat latkove plenky a gumove kalhotky na noc,ale i pres den,tak aby to bylo vsichni videli a ja mel ostudu.Doma mit na sobe krome nich jen tricko,aby me mama mohla snadno kontrolovat,jestli nejsem pocurany,nebo jestli nahodou neonanuji.Aby me v plenkach videli sousedi i navstevy a pokud by bylo chladno,musel bych si oblekat a nosit damske silonove puncochace.Pocurane plenky bych si i kalhotkami musel sam premachnout a veset na snuru tak aby to vsichni sousedi a okolojdouci videli a povidali by si o tom,ze tak velky kluk jeste nosi celodenne plenky a kde ze se tak velke gumove kalhotky daji sehnat.Ted je mam taky na sobe,ale moc s nimi neprovokuju,stejne to o me uz skoro vsichni vi,ale ta plenkova disciplina jeste ve spojeni s vysetrenim u detske doktorky,kde se musim svleknout jen do plenek,gumovych kalhotek a tech silonovych puncochacu.A doktorka se sestrou si me prohlizeji,dotykaji se me a nakonec me prikurtuji na vysetrovaci igelitove luzko a sestricka me v gumove rukavici onanuje,abych ejakuloval do zkumavky na vysetreni potence a plodnosti.

ALIK (So, 26. 4. 2014 - 23:04)

Nie,mne nedava mamka plienky...tak to jse mas dobre ze muzez nosit plinky a jake plinky dostavas papiorove ci latkove a kolik ti je vubec let ze jse nechas prebalovat do detskych plen.......kolikrat den jses prebalen kdyz nechodis treba do skoly.......akdyz jdes do skoly tak jse nechas take prebalit do pliny aby jseti ve skole nestala nijaka ta nehoda.......nebo jen doma dostanes plenku.......a puncochace take nosis nebo ne....totis puncochace k plinam patri jake koliv ja je totis mam na sobe i latkovou plinku mam na sobe ato mne jenijakech 17 let ale vubec jse zato nestidim zatim protoye pouzivam mimo toho i invalidni vozik a byt bez pliny nejde byt a furt jrzdit na wc kvuli moceni to jse mne nevyplati stejne na verejnych zachodej nejsou zachody pro inval voziky tak mam radsi plinku vzdy jse prebalim kde chci tu chvili jse na nohach udrzim abych jsi tu plinu vymenil nebo s lidi nikoho porosim aby mne pridrzeli mam obe nohy amputovane takze mam jen umele portezy ale cekam na ty normalni delaji mne je na zakazku plne elelktronicke.....n tech plastovejch jse neumim udrzet.

ALIK (St, 19. 3. 2014 - 22:03)

ANO TAKE JSI RAD DAVAM PLINY TRD JI MAM NA SOBE ARAD JE MAM A TAKE MAM NA SOBE I PUNCOCHACE CERNE ONI TY PUNCOCHACE MNE TU PLINU STAHUJI ABY MNE NEPADALA ABY DOBRE DRZELA MEZI NOHAMA VDY JSE NAI TESESIM.VZDY JSE PREBALIJI SAM SEBE TED MAM LATKOVKU ALE POUZIVAM I JEDNO RAZOVKY OBCAS KUPUJI JSI JE VE ZDRAVOTNICH POTREBACH VIM KDE MAJI KUSOVE DAVAM JSI POD SEBE I PODLOZKU PRO JISTOTU KDYBY PLINKA PROTEKLA ABY NEBYLA MOKRA POSTEL.KDYZ JSEM BYL V NEMOCNICI V MELNIKU NA INFEKCNIM A DAVALI MNE KAPACKY TAK MY DALI ROVNOU I PLINKY JEDNO RAZOVKY A TO JSE MNE PRAVE STALO ZE JSEM TU PLINU POMOCIL NA TOLIK ZE PLINA PROTEKLA ATAK NEJENOM ZE MUSELI PREBALIT MNE ALE I CELOU POSTEL......PRY TO BYLI NOCNI PLENKY A TO JSE OBCAS I STAVA MNE BYLO RECENO ALE VUBEC JSEM JSE NESTYDEL ZE MNE PREBALOVALI I MLADSI SESTRY BYL JSEM PREBALEN I6X ZA DEN....A PAK MNE SKOUSELI DAVAT I PLINKY LATKOVE ALE I GUMOVE KALHOTKY A VSE UY BYLO V POHODE....UY NEBYLA MOKRA POSTEL ALE JENOM JA JSEM BYL MOKRY V LATKOVYCH PLENKACH.

jaro (Čt, 30. 1. 2014 - 14:01)

ja si takýto trest dávam ked idem spať a som s nim spokojny v plienke a gumových nohavičkách.Ten slastný pocit je nenahraditelný hlavne ráno, ked je plienka dostatočne mokrá a poriadne naplnená... Som 30 r. muž s vlastným nezávislým životom.

. (Čt, 30. 1. 2014 - 13:01)

ja bych tak rad dostaval plinky a gumove kalhotky za trest na noc i pres den.A tesil bych se na prebalovani,vymenu latkovych plinek,vuni pudru,susteni igelitovych kalhotek pri prebalovani i tu erekci,ktera je pritom a maminka me ji zbavuje drazdenim az k ejakulaci.A take jak mi odtahne gumove kalhotky a plinky a strci mi tam ruku,jestli nejsem pocurany.Krasne

Karel Lukáš (Čt, 23. 1. 2014 - 10:01)

Nie,mne nedava mamka plienky...Aha tak to jo.
Ale doporučuji ti v tom případě psát do tématu Má 15tiletá dcera chce nosit plenky.
Tady to je o nošení plenek za trest.

F (Čt, 23. 1. 2014 - 07:01)

Nevěřím že by se ti...Nie,mne nedava mamka plienky za trest. Po par alkolickych zatahoch s kamaratmi ako kazdy pubertak,som sa pocural do postele a podarilo sa mi aj pokadit tak sa mamka rozhodla davat mi na noc plienky. Mne sa to zapacilo tak som to zacal zneuzivat a nosim plienky uz dva roky a niekedy aj cez den ked zahram nehodu do oblecenia musim preventivne nosit plienky.

Kateřina (St, 22. 1. 2014 - 21:01)

Také používám jako trest...A kde jste je koupila paní Karlo? Chtěla bych pro syna taky jedny, ale nemůžu je sehnat...

Karel Lukáš (St, 22. 1. 2014 - 21:01)

Mudrc mne je skoro 17 a mamka...Nevěřím že by se ti líbilo dostávat plenky za trest.
Pokud se ti líbí nosit plenky tak možná ale zatrest to by se nelíbilo ani mě.

F (St, 22. 1. 2014 - 12:01)

rebeca: no myslím že...Mudrc mne je skoro 17 a mamka ma bali do plienok a nemam stym ziadny problem.

karla (Út, 21. 1. 2014 - 16:01)

Také používám jako trest plenky , ale protože mne nebavilo neustálé hlídání jestli si je nesundavá dcera tak jsemdokoupila ještě ortézy na ruce ortézy aby byli rovné , je to za další větší stupěň ponížení že nemůže hýbat ani lokty a hlavně plenu si nesundá . Zkuste vyzkoušet

Reklama

Přidat komentář