Reklama

plenková disciplína

petr (Po, 3. 11. 2014 - 16:11)

nedavno mne pustili snemocnice lezel jsem na nefrologii ve vseobecny na jipce v horeckach 41celsia presunuli mne tam s kozniho odd.mel jsem kozni chorobu na noze ruzi ale zpet na jip neboli AOM tam kdyz mne prijmuli tak mne hned nasadili plenkove kalhotky mel jsem je jak den tak i noc kdyz mate 4 kapacky tak jse clovek ani nehne mel kapacku na leve i prave ruce a jeste plazmu na noze ruzne antibiotika......tak mne davali plinky ale ja jsem snimi mel domluvu ze plinky budu chtit jen na noc a pres den at jsou pripraveni kdyby jse mne chtelo kadit tak jsi je vemu hned na sebe aby mne ji dali mezi nohy plinu a kdyz mne dali zpet na normal odd.tak i tam v plenkovani pokracovali a v prebalovani bylo podle potreby kdyz jsem jsi rekl o cistou plinu moceni do pliny jse da vzladnout az tak 4x dene apak je plina uplne plna moci apak je na vymenu za cistou plenku vetsinou jsem jse pocuraval protoze trpim zacpou tak jsem moc nekadil byla mne nabidnuta cevka ale ja jsem jsi radsi vybral aby mne davali pleny radsi nezli myt cevku ktera zavas cura sama to radsi budu nosit plenky....ktere mne nevadi je nosit jsou lepsi nezli cevka stounemuzete skoro nikam chodit plinu vam daji mezi nohy a je po problemu kdyz jdete i na jina vysetrni tak musite tahat i pytlik sebou atakle mate plenu aneni jse zanic stydet jsi chvilema koukaji ze vas prebaluji jako male dite.ale pak jsi zvyknou na co koliv byla i jedna setra na chyrugii ktera mne chtela prebalit mela sanci ja jsem byl jak pomoceny tak i pokadeny tak mne musela celeho prebalit sanitar ktery mne tam odvezl tak nemel u sebe ciste plenkove kalhotky tak mne ta setra musela dat do latkovych plenkovych kalhotek jsou to takove specialni kalhotky pro dospele s latkovou plenou i ja jse je vydel po prve.

Vlastík (Ne, 26. 10. 2014 - 08:10)

Co se týče trestání starších dětí plínkama tak stím plně souhlsím.Na západě je to velmi osvědčená metoda vychovávání velmi zlobivých dětí.Mě samotného tento trest ve třinácti letech potkal taky.O jarních prázdninách jsem musel nosit plenky a používat je plně na jejich potřebu.O břebalení jsem si říkat nesměl.Mamka se ke mě chovala a zacházela semnou jako s dítětem starým rok a půl.dokonce mě krmila,oblékala jako batole a taky koupala.Musel jsem nosit oblečení které pro mě udělala a chodit spát když řekne.Velmi jsem se za to styděl.dokonce si mě fotila a vyhrožovala,že když nebudu poslouchat tak ukáže fotky všem mým kamarádům.Tento trest velmi zabral.Když jsem se později opětzačal chovat velmi špatně stačilo ukázat na pytel z plínama a já hned začal sekat dobrotu.

p (St, 10. 9. 2014 - 17:09)

neboj ze nosis pliny jenom ty fero ja ji take musim nosit jak den tak i noc byly mne predepsany od kozni lekarky bylo u mne zjistena velka opruzenina a pouzivam specialni mast ktera spini obleceni tak mne dala vlozne pleny a fixacni kalhotky a puncochace k tomu ale ted mam na sobe latkovou plinu mezi nohama prdepsala mne mensi baleni plinek a bud rad ze tebe ma kdo prebalit ja jse musim prebalovat sam.a tu opruzeninu mam jak mezi nohama na trislech tak i na zadnici pokazdem pomoceni i pokadeni jse musim umyt namazat a dat jsi sam plinu.pres den mam ty vlozne pleny a pres noc mam pleny latkove jako napriklad ted uz ji mam a bude mne delat spolecnost az do rana a pak zas na vloznou plinu prejdu a k veceru zas na vloznou a to i slatkovymi plenkami jdu i po ulici....nikdy jsem mensi postavy takze na mne neni poznat kolik mne je let mne je 25 let...merim 1,60 a mam take malou nohu v detskych velikostech od-36 az 39,5 letni obuv nosim prestrige to mam cislo 37,5 tak krasne male prestige mne jsou jak ulite na noze.....

peter (Út, 9. 9. 2014 - 00:09)

tak to jsi asi na ty plenky budes muset asi zvyknou na furt a dava ti plenky take latkove a gumove kalhotky a k tomu puncochove kalhoty jsou k tomu vyborne.ale ve vetsich obchodacich jsou i prebalovny pro decka a tam te mama mohla prebalit do ciste plinky asi to bude tim ze jsi jeste dite i kdyz ti je 16 let snad kdyz ti bude 18 let tak te prestane prebalovat do plen a kdyz jdes do skoly ci na ucnak to jdes taky v pline.....

Fero (Ne, 7. 9. 2014 - 12:09)

no to musis mit dobru mamku...Mam 16 a dalsi problem,v piatok v noci som sa zobudil na velke tlaky na kadenie,snazil som sa rychlo vstat ale aj tak som nestihol a riadne som sa pokadil do plienok.Rano ked to mamka zistila nadavala,povedala nech tie plienky preperem vo vani a hodim do pracky. Bola sobota a musel som s mamkou na nakupy,samozrejme zabaleny v dependke a igelit.nohavickach. Asi po dvoch hodinach behania po obchodoch to namna znova prislo,hrozne tlaky na kadenie ale hajzel nikde,behal som hladal ale aj tak som prehral,hnacka vyhrala a ja som sa hrozne posral a pocural,to som ale nechcel. Mamka to samozrejme zistila,hrozne som smrdel,musel som v tom vydrzat este ale asi 3hod.Doma sprcha,znova plienky,mamka tvrdi ze ich musim nosit aj doma nech nieco neznecistim. Hlupa hnacka a ja mozem zabudnut na skoncovanie s nosenim plienok.

p (Ne, 7. 9. 2014 - 09:09)

no to musis mit dobru mamku kdy te takhle prebaluje bez potizi sama od sebe to do plinek delas jak curani tak i kakani asi.....a jak stoho ven tak toti asi nikdo neporadi kdyz jsi sel do toho tak s toho musis sam i vicouvat sam podle toho kolik ti je let abys to vzladnul sam.skuz pouzivat nocnik jako male dite kdyz prechazi s plin na nocnik jsice to chvili bude trvat nez jsi zvyknes ale to je tvuj problem kdyz jsi jse uz nechal kontrolovat a prebalovat od mamy do plen.....a jak to delas ve skole kdyz budete mit telocvik to tam po te telocvicne budes asi behat s plinama to asi spoluzaci nebudou mit s tebe zadnou radost.....tak rekni a popros mamu az ti pliny uz nedava mezi nohy ze chces zas na nocnik i tak pro velke deti nocniky take prodavaji ale obcas jsi dojdi i na WC sam nesmys aby te mama prebalovala to nesmis dopustit jinak ti bude davat pleny az do smrti.

rada (So, 6. 9. 2014 - 23:09)

Cez prázdniny som simuloval...A kolik ti je?

Fero (Čt, 4. 9. 2014 - 12:09)

Cez prázdniny som simuloval inkontinenciu,nosil som plienky nonstop,cez den depend a igelitove nohavicky,na noc velke latkove plienky.Mam super mamku ktora ma niekedy aj prebalovala ale teraz nastal problem,pred odchodom do skoly som si musel dat plienky a musim ich nosit kazdy den,mamka to kontroluje a tvrdi ze je to pre moje dobro ak sa nahodou pomocim alebo pokadim v skole,nebudem mat hambu. Ale ja sa bojim prezradenia aby nato neprasli spoluziaci. Neviem ako stoho von,aj ked sa mi nosenie plienok paci,ale nie do skoly. Domov prichadzam pocurany a uz aj pokadeny lebo sa hambim ist na toaletu aby ma v skole nikdo neuvidel. Co teraz,ako stoho von?

kalhotky_23 (Ne, 31. 8. 2014 - 01:08)

Dřív jsem nosila...to jsem já ten klukvkalhotkach jen sem se prihlasil... já si cca rok zpatky koupil u vietnamce dve plenky akorat ze byly male nesli prilepit pasky ale na curani to stacilo :)..ale ty plenkove kalhotky jsou asi o hodne lepsi chteel bych je zkusit..nechces popisat na po mailu?

tereza (Ne, 31. 8. 2014 - 00:08)

a jake nosis plenky?já misto...Dřív jsem nosila jednorázové klasické pemprsky a ted nosim plenkové kalhotky

klukvkalhotkach (So, 30. 8. 2014 - 10:08)

Já dostávám pleny až to...a jake nosis plenky?já misto plenek nosim kalhotky a par vetsich vlozek zni t divne ale je to tak je mi 24 a delam to od 15 let ..

tereza (Pá, 29. 8. 2014 - 10:08)

Já dostávám pleny až to teď a je mi 16 (do 14 jsem byla počuraná každou noc) a ani se za to nestidim jen když přijde můj kluk tak je nemám. A pleny za trest? Proč ne?Já jsem s nima vvždy docela klidná

The Tomsa (So, 31. 5. 2014 - 01:05)

ja jsem to take jako vetsi...Dotaz zněljak zajistit aby si něho netahal (s tělesnými funkcemi problémy nemáme).
Když jsme museli aplikovat antibiotické čípky do zadku tak to bylo něco to musel mít pleny 24hodin denně asi 14dní v kuse a každé 3hodiny měření teploty v zadku a dělat si zápisi protože z toho měl průjem a po zavedení mu to vadilo a čípky si vytahoval, zezačátku jsme ho museli držet aby si teploměr nevytahoval. v té době stačilo plena bodýčko aby kluk si to bodýčko neuměl rozepnout tak ten čípek musel strpět. ted už je větší a umí si to sundat.

ja (So, 31. 5. 2014 - 00:05)

nestačilo by na tu plenu...ja jsem to take jako vetsi dite delal ale pak jse vse zmenilo s plinou a puncochacemi mel jsem plinu jak pres den tak i v noci...a pres den jsem dostaval overal a zip tam byl obracene ze shora dolu a na konci jse dal maly zamecek abych jsi tu plinku a overalek nesundal sundala ho je teta ktera mne prebalovala a po venku jsem mel zimni detskou kombinezu a pod tim puncochace a podnimi samozrejme i plenky a bylo po problemu ale kdyz mne prebalila do ciste plinky a nevsimala jsi mne tak jsem vyuzil situace abych jsi ho potahal klidne ale obcas mne nechala i bez pliny spat klidne i naheho ale rano mela co uklizet neboli prevlekat ne mne ale celou postel ja jsem byl cely pomoceny i pokadeny.....ale zas prohlasila ze udelala chyu ona ze mne nechala bez plinky spat......tak radsi pro jistotu jsem dostaval pleny jak pres den tak i v noci....

thetomsa (Čt, 29. 5. 2014 - 00:05)

ja bych mu ji dal klidne nema...momentálně na zlobení praktikuji sedačku s pětibodovýmy pásy přisunu ho ke stolu a může si hrát na stole s hračkamy ale s vysvětlením že až se uklidní tak ho pustím.

thetomsa (Čt, 29. 5. 2014 - 00:05)

exiztuji kalhotky na maly...nestačilo by na tu plenu dát bodyčko nebo overal na spaní ktéré je na zip a dalo by se to menší úpravou uzamčít zámečkem aby to nešlo rozepnout ?Alespon bych ho nemusl mít pořád na očích jestli si to nesundává,chtěl bych to zkusit ale oplně z jiného důvodu, chtěl bych zkusit pleny protože si za něj furt tahá tak aby měl k němu omezený přístup.

dudek (St, 28. 5. 2014 - 19:05)

jaký máte názor na...ja bych mu ji dal klidne nema zlobit.a kdyz zlobi jako male dite tak půinu musi dostat i klidne dudlika bych mu dal a na konec i kojeneckou lahvicku se sunarem aby vedel pro priste ze jse nema zlobit hold za trest jse plati....

petr (St, 28. 5. 2014 - 19:05)

mám dotaz (nečetl jsem...exiztuji kalhotky na maly zamecek tak jsi potom dite ci vetsi chlapec ci holka tu plinu nesundaji sami jenom vy ji muzete suundat pri prebalovani a vy nijake decko prebalujete do plinek ja bych nedaval pliny ale akorat kdyz tak puncochace ato by jim melo uplne stacit a plinu bych davl jenom na noc kdyz jdou spat....jinak ne ale je to kazdeho vec jak koho kdo prebaluje do plenek....

thetomsa (St, 28. 5. 2014 - 15:05)

mám dotaz (nečetl jsem všechny komentáře)
jak zajistit aby si je nesundaly ?

puberťák (Ne, 25. 5. 2014 - 21:05)

Toto kdyby moje matka na mě chtěla zkusit, tak dostane takovou pěstí, že se vrátí za až rok s banánem v ruce a s botama od sněhu.
Jak něco si takového nechat vnutit? Jste tupé ovce nebo co?

Reklama

Přidat komentář