Reklama

plenková disciplína

otec (Po, 13. 1. 2014 - 20:01)

A jak donutíte puberťáka si navlíct plínky? Toho našeho bych musel napřed zabit a pak tyto propriety na něho navlíknout.

Gabča (Po, 13. 1. 2014 - 18:01)

Na Youtube je video Ich will kein Pampers,to odpovídá přesně názvu této diskuse.

wtf (Ne, 12. 1. 2014 - 20:01)

Ježiš to je úchylný, to je snad klub nějakých BDSM fekal honibrků. Jestli ne tak sociálku na vás.

Rebeca (Ne, 12. 1. 2014 - 09:01)

Já mám syna 16ti letého a on každý večer chodí na různé párty a domů chodí opilej. Desně. Jednou asi ve 2 hodiny ráno se vracel strašně vožralej a dorazil asi ve 2:43. Říkala jsem mu že má zaracha a zítra ať se těší. Když byl ve škole šla jsem nakupovat a koupila jsem plenky s dětským potiskem, kojenecké lahve 2, dudlík a od kamarádky jsem si pučila autosedačku se zvířátkama a jelikož byla zima koupila jsem mu kombinézu, čepičku s tkaničkama a byl na ní krteček. Když přišel ze školy musel si lehnout na postel. Dala jsem mu plenky přes to punčocháče, dudlíka, krmila jsem ho z kojenecké lahve a po obědě musel jít spát a večer jsem ho vykoupala a šel spát hned po večerníčku. V sobotu odpoledne přijela moje sestra Hanka se stejně starou dcerou jako Lukáš. Když ho uviděla jak spí s dudlikem popadala se za břicho smíchy. A pro něj to byl dost účinky trest.

Dana (Ne, 5. 1. 2014 - 23:01)

Před Vánočními prázdninami jsem nakoupila plenky obyčejné dětské velikosti 6 z Tesca dudlík a 2 dětské flašky a hned první den prázdnin ráno dostal plenku prvně protestoval každý den odpoledne musel jít spát a večer hned po večerníčku dostal flašku a šel spát a všechny náštěvy absolvoval v plenkách a punčocháčích. Celé Svátky byl jak Mílijus.

Jana (So, 4. 1. 2014 - 11:01)

No jednoduše. Stačí, když...Nápad dobrý, ale nevím, jestli by zrovna na tohle moje mamka skočila.

xy (Pá, 3. 1. 2014 - 21:01)

Já budu mít asi trochu...No jednoduše. Stačí, když povíš mamce zhruba toto: "Nedávno jsem slyšela, jak se bavily dvě paní. Ta jedna říkala, že má dospívající dceru, a když moc zlobí, tak musí za trest nosit plenky. K tomu navíc ještě zamknou záchod, a ona musí čůrat do plen. Jen na velkou může jít na WC. No to musí být strašné, tak ponižující, to bych asi vyskočila z kůže."

Zkus to a pak napiš, jak jsi dopadla.

Jana (Pá, 3. 1. 2014 - 16:01)

Já budu mít asi trochu zvláštní dotaz, ale můžete mi někdo poradit, jak mamku dovést k takovému způsobu trestu?

Dodnes jsem nevěděla, že něco takového je, a ne, že bych zrovna toužila promenádovat se někde s plínou mezi nohama ve svém věku, ale teď když žijeme s mamkou samy, tak musím uznat, že na mě nemá žádné "páky" a já dost blbnu a po posledním průšvihu si myslím, že by to i bylo fér, když mi řekla, že se chovám jako dítě a já musím uznat, že jsem to přepískla.

A (Pá, 3. 1. 2014 - 16:01)

máme první návštěvu...všimla si návštěva boule mezi nohama,nebo to má stažený,aby to nebylo vidět?

Olga (Pá, 3. 1. 2014 - 13:01)

máme první návštěvu zvědavou a kluka v plíně

Olga (Pá, 3. 1. 2014 - 13:01)

Před návštěvou ne, ale...tak já jsem to zase všude rozhlásila po známých tak budou návštěvy.
Musel je jít se mnou koupit, moc se styděl a doma prosil a byly i slizy.

+++ (Pá, 3. 1. 2014 - 13:01)

tak druhý příděl do pleny...Před návštěvou ne, ale návštěvy se většinou ohlašují dopředu... a nechal si je dát bez protestů?

Olga (Pá, 3. 1. 2014 - 12:01)

tak druhý příděl do pleny a stále saje

Olga (Pá, 3. 1. 2014 - 12:01)

tka se už do plen 1xvyčural

Olga (Pá, 3. 1. 2014 - 11:01)

tak jsem už koupila pleny HUGGIES DRY N.LARGE BOYS, absorbují až 1,4 lt moče takže super a jsou dokonce i s dětským potiskem. Klukovi padnou skvěle.

Olga (Čt, 2. 1. 2014 - 22:01)

Jasne ja ji taky nechavam...NECHÁVÁŠ JI V PLENKÁCH I PŘED NÁVŠTĚVAMI?

Olga (Čt, 2. 1. 2014 - 22:01)

Dosttakže to che sehnat nějaké silnější, mě by se i líbily s dětským potiskem, bylo by to pro něho i větší ponížení a trest

+++ (Čt, 2. 1. 2014 - 22:01)

chci totiž aby do nich...Jasne ja ji taky nechavam plenky i na noc, ale nez jde spat dostane novou

+++ (Čt, 2. 1. 2014 - 22:01)

ty pleny neudrží tolik...Dost

Olga (Čt, 2. 1. 2014 - 22:01)

chci totiž aby do nich čural i v noci

Reklama

Přidat komentář