Reklama

plenková disciplína

klukvkalhotkach (So, 30. 8. 2014 - 10:08)

Já dostávám pleny až to...a jake nosis plenky?já misto plenek nosim kalhotky a par vetsich vlozek zni t divne ale je to tak je mi 24 a delam to od 15 let ..

tereza (Pá, 29. 8. 2014 - 10:08)

Já dostávám pleny až to teď a je mi 16 (do 14 jsem byla počuraná každou noc) a ani se za to nestidim jen když přijde můj kluk tak je nemám. A pleny za trest? Proč ne?Já jsem s nima vvždy docela klidná

The Tomsa (So, 31. 5. 2014 - 01:05)

ja jsem to take jako vetsi...Dotaz zněljak zajistit aby si něho netahal (s tělesnými funkcemi problémy nemáme).
Když jsme museli aplikovat antibiotické čípky do zadku tak to bylo něco to musel mít pleny 24hodin denně asi 14dní v kuse a každé 3hodiny měření teploty v zadku a dělat si zápisi protože z toho měl průjem a po zavedení mu to vadilo a čípky si vytahoval, zezačátku jsme ho museli držet aby si teploměr nevytahoval. v té době stačilo plena bodýčko aby kluk si to bodýčko neuměl rozepnout tak ten čípek musel strpět. ted už je větší a umí si to sundat.

ja (So, 31. 5. 2014 - 00:05)

nestačilo by na tu plenu...ja jsem to take jako vetsi dite delal ale pak jse vse zmenilo s plinou a puncochacemi mel jsem plinu jak pres den tak i v noci...a pres den jsem dostaval overal a zip tam byl obracene ze shora dolu a na konci jse dal maly zamecek abych jsi tu plinku a overalek nesundal sundala ho je teta ktera mne prebalovala a po venku jsem mel zimni detskou kombinezu a pod tim puncochace a podnimi samozrejme i plenky a bylo po problemu ale kdyz mne prebalila do ciste plinky a nevsimala jsi mne tak jsem vyuzil situace abych jsi ho potahal klidne ale obcas mne nechala i bez pliny spat klidne i naheho ale rano mela co uklizet neboli prevlekat ne mne ale celou postel ja jsem byl cely pomoceny i pokadeny.....ale zas prohlasila ze udelala chyu ona ze mne nechala bez plinky spat......tak radsi pro jistotu jsem dostaval pleny jak pres den tak i v noci....

thetomsa (Čt, 29. 5. 2014 - 00:05)

ja bych mu ji dal klidne nema...momentálně na zlobení praktikuji sedačku s pětibodovýmy pásy přisunu ho ke stolu a může si hrát na stole s hračkamy ale s vysvětlením že až se uklidní tak ho pustím.

thetomsa (Čt, 29. 5. 2014 - 00:05)

exiztuji kalhotky na maly...nestačilo by na tu plenu dát bodyčko nebo overal na spaní ktéré je na zip a dalo by se to menší úpravou uzamčít zámečkem aby to nešlo rozepnout ?Alespon bych ho nemusl mít pořád na očích jestli si to nesundává,chtěl bych to zkusit ale oplně z jiného důvodu, chtěl bych zkusit pleny protože si za něj furt tahá tak aby měl k němu omezený přístup.

dudek (St, 28. 5. 2014 - 19:05)

jaký máte názor na...ja bych mu ji dal klidne nema zlobit.a kdyz zlobi jako male dite tak půinu musi dostat i klidne dudlika bych mu dal a na konec i kojeneckou lahvicku se sunarem aby vedel pro priste ze jse nema zlobit hold za trest jse plati....

petr (St, 28. 5. 2014 - 19:05)

mám dotaz (nečetl jsem...exiztuji kalhotky na maly zamecek tak jsi potom dite ci vetsi chlapec ci holka tu plinu nesundaji sami jenom vy ji muzete suundat pri prebalovani a vy nijake decko prebalujete do plinek ja bych nedaval pliny ale akorat kdyz tak puncochace ato by jim melo uplne stacit a plinu bych davl jenom na noc kdyz jdou spat....jinak ne ale je to kazdeho vec jak koho kdo prebaluje do plenek....

thetomsa (St, 28. 5. 2014 - 15:05)

mám dotaz (nečetl jsem všechny komentáře)
jak zajistit aby si je nesundaly ?

puberťák (Ne, 25. 5. 2014 - 21:05)

Toto kdyby moje matka na mě chtěla zkusit, tak dostane takovou pěstí, že se vrátí za až rok s banánem v ruce a s botama od sněhu.
Jak něco si takového nechat vnutit? Jste tupé ovce nebo co?

Karel Lukáš (Ne, 25. 5. 2014 - 21:05)

Přiznám se že mýt plenky za trest by se nelíbilo ani mě.

Ahoj Karle (Pá, 23. 5. 2014 - 18:05)

Chápu lidi kteří trpí...ty se tomu divis,ale je to urcita a velice ucina forma trestu.Jsou zakazy televize,navstevy kamaradu,nebo pocitace,ci pristupu na internet.Ale to,ze dostanu za trest plenky,gumove kalhotky a pripadne idamske puncochace,budu to muset nosit doma i pred navstevami a mamka jim to jeste pripomene,pokud si sami nevsimli.A navic v tom budu muset chodit i do skoly,aby se mi vsichni spoluzaci vysmivali-TO JE TEN UCINNY TREST!A ver mi,ze ten kdo to na vlastni kuzi par dni zazil,tak bude potom ten nejhodnejsi,protoze vetsi ponizeni pro dite,ci pubertaka neexistuje.Zkus se vzit do pozice takoveho chlapce,nebo divky ve veku cca 13 let kdyz jde do skoly a ma na sobe za trest nasazene plenky a gumove kalhotky tak,ze se to neda prehlednout ani na ulici.Co bys delal ty?
Me to na jednu stranu strasne vzrusuje,ale na druhou bych se v tech letech z toho zblaznil a utekl nekam do lesa.

Karel Lukáš (Pá, 23. 5. 2014 - 15:05)

Chápu lidi kteří trpí inkontinencí, ti pleny nosit musí. Chápu lidi kteří si berou nebo dávají dětem pleny na delší cesty nebo nosí plenky jen ze záliby jak napovídají i některá témata. Ale aby dávali dětem plenky za trest, to slyším prvně.

COŽE ???? (Pá, 23. 5. 2014 - 13:05)

JSTE NORMÁLNÍ ????

Ja (Pá, 23. 5. 2014 - 13:05)

Má udělanou obřízku?a co by na tom nejaka zidovska obrizka zmenila?Tady jde o to za trest nasazovat vetsim detem a pubertakum plenky a gumove kalhotky,za to,ze se pocuravaji,ze zlobi,spatne se uci,doma neuklizeji,jsou drzi a jsou s nimi proste vychovne problemy.A ty plenky,ktere se jim za trest nasazuji musi byt poznat pod oblecenim a pokud je chladno,tak musi rozhodne dostavat i silonove damske puncochace proti prochladnuti.A vetsi chlapci musi byt stale pod dohledem,aby nekde v ustrani neonanovali-treba v koupelne pri pohledu na susici se matcino spodni pradelko.A take si musi sami premachnout pomocene plenky a gumove kalhotky a potom je povesit ven na snuru,takaby je dobre videli okolojdouci sousede i jini lide.To je dobra a spravna lecba,ktera pomaha

Dana (Ne, 18. 5. 2014 - 14:05)

Má udělanou obřízku?

jiri 1 (Ne, 18. 5. 2014 - 14:05)

Věřím, že absolutně...co vim ja tak zadne dite neprotestuje ze ma plinu a vzdy jse do ni pocura ci pokadi nas syn kdyz zlobi tak uz vi co ho ceka a to muje 15 let zena vzdy vynda pleny mame pouze latkove a gumove kahotky i spatna znamka ve skole znamena ze bude mit pleny tak vzdy zena automaticky prebali a ma je stale i ven snima chodi i jeho kamarad dostava obcas pliny za mensi trest ten prozmenu pomocuje do postele takze take chodi po venku v plinkach a oba jeste noseji detske puncochove kalhoty a ten nas jak puncochace tak i Gamase aby plinka pekne drzela tam kde ma aby bylo jednoduche prebaleni klidne i venku pred lidma...

jiri 1 (Ne, 18. 5. 2014 - 14:05)

jaký máte názor na...dobry nema zlobit a plinka ho potresta tak tech 7 dni az mesic by mu daval pleny jak pres den tak i pres noc aby vedel pro priste ze jse nema zlobit..... nejenom pliny ale i detske puncochace bych mu daval..........

Fik (Pá, 9. 5. 2014 - 00:05)

no ja vcera jsem videl kdyz jsem jel z prace busem tak asi tak 6 lety kluk mel na sobe plinu bylo to dost videt pod kalhoty a to mel jeste puncochace pod kretasami to je novy modni vkus.a pak jeste i holcina mela plinu ale bylo ji tak 13 let priblizne a to akorat venku byla prebalena do ciste plenky misto aby sve potomky prebalovali doma tak delaji venku chapu to u mensich deti ze je prebali venku ale u vetsi ditete to neni moc vkusne.ma zena take prebaluje syna doma a ne nikde na ulici a to mu je 14 let trpi inkotenci jak moci tak i stolice a dostava jenom latkove pleny ale obcas i papirovky jenom do skoly.

Lukas (Po, 5. 5. 2014 - 13:05)

Kdo takhle někoho trestá a píše to tu,tak se mi to nezdá. Pošlete fotku protože je to divné..

Reklama

Přidat komentář