Reklama

A další šarlatán. Neměli by se střílet na potkání?

hmm (So, 11. 9. 2010 - 19:09)

to mám z osobní zkušenosti ze svého okolí, upřímně řečeno, pokud někdo z mých známých jde tímto směrem, tak je tam nějaký osobnostní problém...
konec konců vysoký výskyt hysterických osob v obdivovatelích AM se tu probíral asi 100 krát...

Markéta (So, 11. 9. 2010 - 19:09)

Eliško ale přesvědčovat lidi, kteří o tom nemají páru je ztráta času a energie.....oni jsou na tom hůř než my......nevědí nic a v jejich životě se ta nevědomost bude projevovat víc a víc ........lepší je nechat věci plynout jako buddhisti........nikoho nepředělávat a nezasahovat ........šetři energii.

Henrieta (So, 11. 9. 2010 - 19:09)

problém poněkud je, že ony...To máte ze statistik? Asi ne, tak pokud je to pouze Váš skeptický ázor, ničím nepodložený, drže pusu i prsty.

Proejvy (So, 11. 9. 2010 - 19:09)

problém poněkud je, že ony " projevy" energie jsou obvykle u jedinců, kteří nejsou duševně zcela fit, jak zde již bylo řečeno hysterické osoby atd...

Eliška (So, 11. 9. 2010 - 19:09)

Poslední příspěvek od...Psala jsem to já. Myslela jsem to jako vtip. Ale asi se nikdo, kromě mně nezasmál. Fakt je škoda, že ještě nikdo nevymyslel přístroj, kterým se dá tato energie změřit. Ještě něco pro Markétu. Klábosení na doktorce mě opravdu nevyčerpává. Vyčerpá mě třeba to, když si vyjdu do města a chci být za dámu. Nevím proč jsem zvolila boty na podpatku místo pohodlné obuvi. Sice historická dlažba našemu náměstí sluší, ale moje podpatky se s ní ne a ne domluvit. Tak právě teď jsem vyčerpaná, ale přesto mi to nevadí, neb jsem bohatší o jisté zážitky, které mi tato procházka přinesla.

Henrieta (So, 11. 9. 2010 - 19:09)

Poslední příspěvek od Elišky asi nepsala Eliška. Požadavek měření energie od objektivních skeptiků je opět požadavek, který ukazuje prozatimní neschopnost vědeckých skeptiků. Oni to změřit neumí a tak to podle nich neexistuje. Projevy sice jsou, ale jednotky a přístroje ne a tak to není.

Eliška (So, 11. 9. 2010 - 19:09)

Podle mne nemají co...aha, já se spletla. Vlastně 5,28 l.

Markéta (So, 11. 9. 2010 - 19:09)

že ezoterici dávají své...Eliško a proč to řešíš tady , kde tomu lidi nerozuměj? Proč se vyčerpáváš ?

Ten člověk jak vidíš se šíleně bojí i podepsat , tak nemůžeš brát vážně co ten ustrašený napíše.

ach jo (So, 11. 9. 2010 - 18:09)

Podle mne nemají co esoterici dávat na odiv, neb nic nedovedou..
o andělích se asi bavíte s někým jiným
energie se neměří v metrech..

Eliška (So, 11. 9. 2010 - 18:09)

že by zde alterantivci...už jsem ji změřila. Energie měří 5,28 m.

Eliška (So, 11. 9. 2010 - 18:09)

že ezoterici dávají své schopnosti na odiv, jsem měla zato, že to byla vaše slova. Jsem měla pocit, že jsem četla v této diskusi něco o "ezoterické zbožnosti" dávané okázale najevo. Ale možná to bylo jinde a psal jiný pisatel. Co se andělů týče, já spíš věřím na ty bez křídel. Možná každý z nás je pro někoho andělem. Pokud mají andělé za úkol nám pomáhat a chránit, pak jsem obkolopena anděly, tím myslím svou rodinu, přátele. Taky někteří jezdí autem, kde mají dokonce napsáno, že pomáhají a chrání. Musí mít andělé vůbec křídla? K čemu dnes, když je potřebujeme, můžem jim zatelefonovat, zajet si za nimi, poklábosit. Jsem neskromná, když řeknu, že i já jsem anděl? Věřím, že alespoň pro svou dceru určitě. Ale raději se ji neptám.

Nemyslím (So, 11. 9. 2010 - 14:09)

že by zde alterantivci dávali na odiv své schopnosti, spíše své duševní choroby...
vzdyt je to tu jak besídka zvláštní školy (š+g), Kašpar to už raději zcela vzdal..
jo a tu energii nějak změřte, že...

Eliška (So, 11. 9. 2010 - 12:09)

že i ty, kteří snad měli...No, nemyslím, že by někdo, kdo se rozhoduje mezi alternativní, či klasickou léčbou, hledal informace zrovna tady. A tak jak vám přijde, že alternativci dávají své schopnosti na odiv, tak já vidím aroganci a nabubřelost některých skeptiků. Ale to ještě neznamená, že by některé alternativní způsoby léčby neměly fungovat a nesouhlasím s vámi, že proudění energie je pouze výplod mé fantazie. I když fantazie má své nezastupitelné místo v životě každého z nás. Máme ji každý, tak proč ji nevyužít. Taky se mi líbil váš příspěvek o Bohu. Nevěřím na "vymyšleného" boha. Věřím však, že existuje naše svobodná vůle, která je ve vesmíru zákonem a že "energie plyne, kam zájem kyne". Čili, situace, které prožívám, se tvoří dle toho, na co většinu dne myslím a hlavně jak se cítím. Věřím, že jsem schopna změnit svou myslí vlastní emoce a tvořit realitu dle svých představ.

No myslím (So, 11. 9. 2010 - 09:09)

že i ty, kteří snad měli o lidech kolem AM nějakou iluzi, ukázka diskuze tady snad probudila...
více méně hejno podivínů a to je mírný výraz
...těm normálním se omlouvám...
mne to nepřekvapilo, nebot tomu nasvědčuje vše....od těch strašných stránek, po ty strašné bláboly...to opravdu nemůže duševně zdravý jedinec přece rozdýchat..

Markéto (So, 11. 9. 2010 - 00:09)

ne je hrozně rozčiluje, že...teď boduješ.Proč by je jinak srali?Že by se zajímali o blaho druhých?Když neumí pěstovat o své vlastní.

Markétka (Pá, 10. 9. 2010 - 22:09)

ne je hrozně rozčiluje, že si tím vydělávají peníze, záviděj jim ty prachy .....

Markéta (Pá, 10. 9. 2010 - 22:09)

neboj já si je dokoukám.......až bude čas......

Markétko, (Pá, 10. 9. 2010 - 18:09)

Jdu na prostřeno,tak si...a na Streamu je plno, ale úplně hodně moc dílů Prostřeno!:D Tak je všechny prohlédni, a pak napiš, kdo umí nejlépe vařit :-).

jana (Pá, 10. 9. 2010 - 18:09)

Zase žrádlo ty prasnice jedna špinavá.

Markéta (Pá, 10. 9. 2010 - 17:09)

Jdu na prostřeno,tak si rychle pište ,,,,,,,,hihi.......

Reklama

Přidat komentář