Reklama

A další šarlatán. Neměli by se střílet na potkání?

ja myslím (Ne, 12. 9. 2010 - 12:09)

že na výstavách typu Esoterika to půjde na dračku...
hlupáků je...nebo zoufalců...

Formol (Ne, 12. 9. 2010 - 12:09)

Ondro, pro začátek dobré,...Omyl - aby bylo něco prodejné, stačí najít dost naivních troubů. Komerční úspěch je u řady výrobků jen ve velmi slabé korelaci s vlastní funkčností, zato je však ve velmi silné korelaci s efektivitou marketingu.

Henrieta (Ne, 12. 9. 2010 - 09:09)

"Hologramové náramky...Ondro, pro začátek dobré, ale aby to bylo komerčně zajímavé, tak to musí fungovat a být to ve formě, která se dá prodávat.

už to mám, no j (Ne, 12. 9. 2010 - 09:09)

"Hologramové náramky Infinite využívají tzv. hologramové terapie a pozitivně působí na lidský organismus. Náramky Infinite obsahují dva hologramy, které umocňují sílu, stabilitu, odolnost, koncentraci, celkovou fyzickou a duševní rovnováhu a snižují únavu, závratě nebo čas potřebný pro regeneraci po sportovním výkonu. Hologramové náramky Infinite jsou vhodné nejen pro sportovce, pozitvní účinky oceníte při jakékoli činnosti."

Henrieta (Ne, 12. 9. 2010 - 09:09)

ale ten slibovaný účinek?...Henrieto vždyt si založte vlákno..
Proč?

hmmm (Ne, 12. 9. 2010 - 09:09)

ale ten slibovaný účinek? že by nějaký šibal místo tachyonů přešel na halogramy? jeví se to tak...
na AM je srandovní, jak pro ty své kšefty často využívají pojmy z oblasti vědy, kterou tak pohrdají a o které vědí kulové...
Henrieto vždyt si založte vlákno...

Henrieta (Ne, 12. 9. 2010 - 09:09)

Neměla by se tahle diskuze spíč jmenovat: Zase jeden skeptik, neměli by se střílet na počkání?

no (Ne, 12. 9. 2010 - 09:09)

...já naopak stále čekám...přeci způsob zobrazování založený na interferenci/prolínání/ paprskových svazků,při němž zůstává uchována trojrozměrnost předmětů.

Henrieta (Ne, 12. 9. 2010 - 09:09)

Markétko máš pravdu. Tenhle pán pouze vyzvídá a protože sám je neznalý, tak se urážlivým způsobem chce něco lacině dovědět od těch "debilních AM"
Nereagovat je jediná možná obrana.

Markétka (Ne, 12. 9. 2010 - 09:09)

...já naopak stále čekám...na člověka který se bojí podepsat byste neměli reagovat......je to zbabělec kterej prudí a bojí se svýho jména.......měl by v první řadě vyřešit svůj strach a pak teprve diskutovat s lidma.

No Henrieto (Ne, 12. 9. 2010 - 08:09)

...já naopak stále čekám na ty účinky hologramů
mohu se optat, zda máte tuchu, co to hologram je? Případně jiné diskutující AM dámy?

Henrieta (So, 11. 9. 2010 - 21:09)

Jo,taky přeji hezký večer. Od objektivního skeptika se asi nic nového nedovíme.

Eliška (So, 11. 9. 2010 - 20:09)

Přeji příjemný sobotní večer. A těším se na vaše příspěvky.

Markéta (So, 11. 9. 2010 - 20:09)

a to jaký?
dám Vám radu,...Pravda je, že mezi ezoteriky je skutečně hodně nevzdělaných lidí, což mě děsí..........já ty věci prostě cítím na sobě ,ale mrzí mě kolik dubových hlav se hlásí k ezoterice a dělají jí ostudu

......skoro jakoby to bylo pravidlo, když si blbej, jdi mezi ezoteriky.......

Eliška (So, 11. 9. 2010 - 20:09)

to mám z osobní zkušenosti...no to jo, akorát že asi 100x to tvrdili jedni a ti samí diskutující. Ale máte určitě pravdu v tom, že mezi lidmi, které se zabývají ezoterikou, jsou i lidé s duševními problémy. Stejně tak se najdou duševně nemocní i mezi skeptiky. Myslím, že procentuelně to bude nastejno.

účinek hologram (So, 11. 9. 2010 - 20:09)

a to jaký?
dám Vám radu, hovořte pouze o věcech, o kterých máte alespoň páru...
asi nejde o babičku, ale o určitý stupeň vzdělání, který obvykle AM chybí...
jinak asi forum o šarlatánech není to pravé pro Vás

Markéta (So, 11. 9. 2010 - 20:09)

Víš co Henrieto?
Oni možná -myslím ty anonymy co se i bojí mít nick -tuší že něco takovýho je, musí to vědět......stačí se pohádat na netu a už člověk cítí jak energie lítá a že je po čase vyčerpanej ......

Ale nutně potřebují být v opozici a dohadovat se....sedne si pěkně ke kompu, udělá si kafíčko, dá si vínko, nebo zákuseček......a oponuje a oponuje dolaleuja ..............a krásně si zaoponuje, vybije se, přijde si chytrej......možná z nás i vytahá kvantum energie ....hlavně z Elišky ........

Možná jen potřebuje naši energii,proč by sem jinak celý dny lez a neuměl se ani podepsat.......

Henrieta (So, 11. 9. 2010 - 20:09)

Hmmmm, opravdu?
Eliško Markéta má samozřejmě pravdu. Jsou lidi, kteří netučí o čem je tady řeč. Nemají osobní zkušenosti a tak si myslí, že to neexistuje. To, že neviděli rtg paprsky ale až jejich účinek na film, je už nevzrušuje, to oni vědí, že to udělaly neviditelné paprsy. To, že nevidí energií vysílanou léčitelem na živého tvora, který se potom zdravotně zlepší, tak to je problém. Je to jen stupeň určitého vývoje.
Objektivní skeptici ale neberou ani účinek hologramů a ty přece vidí i vidí jejich účinky. Je to v lidech a jejich neochotě přijmout něco jiného, než o čem jim povídala jejich babička.

Eliška (So, 11. 9. 2010 - 19:09)

problém poněkud je, že ony...také pokus o vtip?

pravdu máte (So, 11. 9. 2010 - 19:09)

Markéto, opravdu jsme na tom hůře, sice nevím přesně v čem, ale AM to jistě vědí..
:-)))

Reklama

Přidat komentář