Reklama

Mirtazapin

stanka (Pá, 31. 8. 2012 - 19:08)

Mirtazapin je pěkný...ďakujem, si mi poradila tým že Mirazapin je len na spánok a nie na depku

Pampeliška (St, 29. 8. 2012 - 16:08)

Mirtazapin je pěkný...Do Mirtazapinu bych nešla právě kvůli jídlu. Už tak s tím bojuji,tak s tím už bych to nedávala vůbec. Divím se, že při PPP jsi tohle dostala.

Lenka (St, 29. 8. 2012 - 16:08)

Mirtazapin je pěkný svinstvo, na deprese většinou neúčinkuje, jen na spaní, ale hrozně se po něm přibírá, mně způsobil takovou žravost, že se mi vrátila bulimie - a stejně jsem přibrala za měsíc pět kilo, i když jsem pořád zvracela. Fuj, už ho nechci ani vidět. Lexaurin je skvělej, bohužel je silně návykovej, neměl by se brát déle než čtrnáct dní, takže to taky neni řešení. Já už jsem vyzkoušela snad padesát AD a žádné není úplně ono. Snad jen Fluoxetin, jakž takž.

stanka (St, 29. 8. 2012 - 15:08)

Werčisek:Užívám...já mirtazapín užívam tri týždne a už spím ale i tak cez deň sa necítim dobre neviem sa sústrediť keď začnem rozmýšľať napríklad čo uvariť tak už sa mi chce spať a keď si ľahnem tak som nervozna poradí mi niekto?

J. (Po, 9. 7. 2012 - 18:07)

Werčisek:Užívám Mirtazapin 4 roky a mám s ním výborné zkušenosti pro léčbu těžké deprese. Zkuste ještě 2 týdny vydržet, změna léku vždy vyžaduje adaptaci těla, což může trvat až měsíc. Ovšem jako jiné léky nemusí někomu vyhovovat, každý jsme v tomhle individuální. Je pravda, že Mitazapin způsobuje ospalost, je hypnotický.

Werčisek (Po, 9. 7. 2012 - 14:07)

Ahoj všichni! Beru...Dám na vaše slova...užívám ho jen 2tydny...a cítím se hrozně:-/ve stredu už chci jít k doktorce tak uvidím zda pujdu....stím lexaurinem ho vyzkouším PRO TEN POCIT:-)....

Werčisek (Po, 9. 7. 2012 - 14:07)

Dobry den já užívám Mirtazapin 15mg(jen pulku hod.pred spaním) asi tak 2tydny....předtím jsem brala Coaxil a Lexaurin 1,5mg oba dva uz mam vysazene jen uzivam Mirtazapin-ALE NECÍTÍM SE VE SVÉ KŮŽI..jSEM:oSPALA,NIC ME NEBAVÍ,NEMAM NALADU NEKAM CHODIT,FURT BYCH JEN SPALA,MÁM NÁVALY HORKA,BUŠENÍ SRDCE,A NEVYDRŽÍM BÝT SAMA DOMA MUSIM NEKAM MEZI LIDI TAKZE DEPKA JE OPĚT ZDE!zajímavé je ze jak jsem uzivala Coaxil a Lexaurin bylo vse dobré a vydrzela jsem doma i uvarit uklidit atd...tedkom to nechápu zkusím si trebas od vás poradit..už nevím co dál jsem na to mladá se takhle utápět:(

heriet (So, 23. 6. 2012 - 21:06)

Přibrala jsem 5 kg za dva...No to je pěkné, beru ho jen pár dní, a chuť na sladké se mi dost zvýšila.

Jane (So, 2. 6. 2012 - 18:06)

Já si to teď vzala poprvý...Krásně jsi to napsala..mě taky pomohly knihy..

katka (Út, 29. 5. 2012 - 14:05)

Ahoj všichni! Beru mirtazapin už skoro 2 měsíce a doporučuji, beru na večer 1 tobolku 15mg a už se vše srovnalo, a záleží na lidech já potřebuji trochu přibrat, ale zatím my váha šla jen 2kg a to spíš z důvodů sklidnění. Jap píše Jana mě trvalo 3týdny než začal zabírat tak kdo na tom nejste dobře vydržte, já po dohodě s lékařkou při úzkosti beru lexaurin1/2 tabletky někdy jen čtvrtku pro ten pocit. Mějte se hezky atˇ Vám všem je líp . Katka:))

Jana (Čt, 17. 5. 2012 - 21:05)

Ahoj všicni!:)Dostala jsem...ahoj, já jsem i přes všechny negativní reference na Mirtazapin ho začala užívat, půlku 15 mg na noc, prvních asi 14 dní jsem byla poněkud pomalá a ospalá, taky jsem měla stavy "žravosti", ale snažila jsem se kontrolovat. Po měsíci užívání všechny nežádoucí účinky zmizely a já se začala cítít výborně! beru ho dva měsíce a za tu dobu jsem sice přibrala asi 2 kg, ale spíš než léku to přičítám tomu, že jsem v pohodě a mám normální chuť k jídlu. Tak se nenechte odratit tím, co se píše na netu a zkuste vydržet alespoň těch 14 dní, třeba pak zjistíte, že vám opravdu sedne. Jana

Klára (Út, 17. 4. 2012 - 20:04)

Jo a taky mi začaly padat...ano,po neurolu jsem byla taky jako praštěná...ale ten jsem přestala brát poté,co mi lékař napsal AD.

katka (St, 21. 3. 2012 - 10:03)

Ja po nem pribrala za 14 dni...Ahoj všicni!:)Dostala jsem Mirtazapin 15mg půlku na noc, zabral hned, ale byla jsem malátná a ráno přiblblá. Jaké máte zkušenosti v začátcích.Jsem po 2 dětech 5 rokem na mateřské a zhubla jsem 12kg, ráno se mi třásli ruce a kolikrát jsem nebyla schopná vstávat. Děkuji moc za odpověď a opatrujte se Katka:)

adélka (Út, 13. 3. 2012 - 21:03)

Loociko,já měla poruchy příjmu potravy a věděla jsem,že jestli nezačnu léky ¨brát,umřu.Z velikosti 42 jsem měla 34.Kila šla zběsile dolů a Mirtazapin mi pomohl,mohla jsem najednou jíst a spááát a zase začala postupně žít.Po 2 měsících jsem mohla postupně i pracovat,pomalu,ale šlo to.Napiš,jak je a nebou,nejdůležitější je se rozhodnout lék brááát.Pude dobbgře,uvidíě,kila nahoru jsou nyní nedůležitá.To se vše upraví.Napiš..jak to zvládáš a jdi do toho,vyhraješ.Adélka.

Klára (Ne, 11. 3. 2012 - 22:03)

Neurol 1mg a Mirtazepin 15 g...Jo a taky mi začaly padat vlasy....

Klára. (Ne, 11. 3. 2012 - 22:03)

Mám taky nasazený...Neurol 1mg a Mirtazepin 15 g mi příjde dost na noc...já Neurol 0,5 vysadila úplně po Mirtazepinu,ale záleží na co Vám to psychiatr napsal....právě po Neurolu jsem byla ráno jako praštěná...Mirtazepin zlepší kvalitu spánku a člověk je ráno fakt odpočatý...ale já jsem začala přibírat...

Klára (Ne, 11. 3. 2012 - 22:03)

Mirtazapin je na spaní fakt super..do půl hodiny jsem usla a zlepšil kvalitu spánku....ale strašně jsem přibrala....jako bych byla celá oteklá...snad zadržuje vodu...brala jsem ho asi 14 měsíců....na noc a ráno Apo-Velafaxin...teď vysazuji....v noci se sice budím,ale už to není taková hrůza jako kdysi...každopádně jsem přibrala 13 kilo,což je další depka,že----

Adélka (Pá, 9. 3. 2012 - 17:03)

Ahoj,poruchy příjmu potravy znám a pomohl mi Cipralex a Neurol dočasně.Ale Mirtazapin je určitě supr,jen ta kila,jinak se ho neboj...

Loocika76 (St, 7. 3. 2012 - 12:03)

Zdravím všechny, já jsem dostala tento lék již podruhé. Poprvé jsem ho nezačala užívat, teď jsem raději souhlasila s jeho nasazením, abych nemusela být hospitalizovaná. Jenže se toho strašně bojím, protože mám dlohodobé problémy s jídlem - poruchy příjmu potravy. Už v příbalovém letáku mě informace o možnosti přibíraní zarazila. A vy to tady víceméně potvrzujete, mám z toho děs a obavy...

Depka (Čt, 1. 3. 2012 - 17:03)

Beru ho asi rok na noc,do 5...JJ..Mitrazapin už ne!!! Přesně tak, přibírání cca 2-4 kg měsíčně, naštěstí jsem byla hodně hubená, ale od září 17 kg je děsný!!!Nejdřív mi bylo po něm blbě, ale když jsem ho začala snášet, kila letěla nahoru. Dnes přecházím na Trittico, už i MUDr. uznal, že je to Mitrazepinem. Depky lepší, snesitelnější, ale prudký váhový přírůstek mi totálně rohodil klouby a páteř.

Reklama

Přidat komentář